ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

    Χρονια Πολλα !!!Ευτυχισμενα χριστουγεννα σε ολους!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Επισης,καλα να περασουμε ολοι!
    (Οχι,δεν τρελαθηκα ξαφνικα,παντα την ειχα την τρελα,χαχα,πολυ υπερτιμημενη ρε η λογικη λεμε!)
    Μου φανηκε μοναχικουλα η ευχουλα,κατεχω μια υπερευαισθησια απεναντι στα μοναχικουλια πραγματακια...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τώρα εγώ αυτό,που θυμήθηκες τα Χριστούγεννα στα καλά καθούμενα,να το δω ως σύμπτωση,
    ως δάκτυλο Νεφέλης ή Χόπας...ή μήπως στο Σύμπαν μου φωνάζει πως το παράκανα;
    Ξέρω,ακούγομαι αινιγματική...Λέτε να το πάμε κουίζ τι θέλει να πει ο ποιητής ή να κάνω ακόμα ένα βήμα
    στο δημόσιο διασυρμό μου;Να το σκεφτώ λίγο...κι ανάλογα με το λαϊκό αίτημα,θα ομολογήσω άμα είναι...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    19
    λέω να πετάξω μια ιδέα..
    πήγες σ'ένα αποκριάτικο πάρτυ..
    και ντύθηκες Ιωσήφ!!..ή βοσκός!!
    ή πρόβατο??

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πάλι καλά που δεν είπες κι αγελάδα ή γαϊδούρι που ζέσταναν τον Χριστούλη με τα χνώτα τους!
    ΟΧΙ! Αλλά εγώ τώρα πώς να το πάρω που παρέλειψες Χριστούλη και Παναγίτσα,τα μόνα όσια κι ιερά;
    NEXT!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    δεν ντυθηκε η Nadine αλλον εντυσε και τον εχει ακομα ντυμενο, λοιπον κυρια μου αυριο Σαββατο πρεπει να τελιωνει το θεμα..το συμπαν δεν στο λεει μονο φωναξε ουρλιαξε και τωρα βραχνιασε,2 βδομαδες αφωνια,σουπες.τσαι,ζεστα και αντιβιωση..οποτε αφου δεν μπορει να σου μιλησει χρησιμοποιει το φορουμ . . κανονισε να διευθετηθει το θεμα γιατι τωρα ειναι στην εντατικη,αν το τρεναρεις λιγο ακομα το θεμα.. θα το ξεκανεις...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ρε συ,Χοπάκι,
    παντού κοκκόρια,λαγούδια,λαμπάδες και πασχαλιάτικα αυγά βλέπω...
    Τι κακό κι αυτό! Μα πότε κιόλας; Μόλις προχθές δεν είχαμε Χριστούγεννα;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •