χρόνια πολλά!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    6

    χρόνια πολλά!

    καλό μεσσημέρι.ήθελα να ευχηθώ σε όλους σας χρόνια πολλά και κυρίως καλά.εύχομαι να περάσετε όμορφα την αυριανή μέρα με τις οικογένειες σας.για όσους δουλεύετε αναγκαστικά κουράγιο.δίνετε χαρά σε άλλους ανθρώπους.

  2. #2
    Xρονια πολλα αγαπη μου κ σε σενα κ στην οικογενειουλα σου!Ευχομαι η νεα χρονια να σου φερει ο,τι επιθυμει η καρδουλα σου κ να εισαι παντα γερη κ γεματη αισιοδοξια οπως φαινεσαι!!!
    πολλα πολλα φιλακια γλυκεια μου

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    20
    μαριέλλα ελπίζω να πέρασες τις προηγούμενες ημέρες όσο καλύτερα μπορούσες.ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.λύσε μου ένα πρόβλημα αν μπορείς σε παρακαλώ.έχω μπει μέσα εδώ ως αριάδνη αλλά και ως ariadni.μην με ρωτήσεις πως το κατάφερα αυτό ούτε εγώ δεν ξέρω.μια από τις δύο ταυτότητες θέλω να τις διαγράψω,καλύτερα το ariadni ξέρεις να μου πεις μήπως πως;ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα ακόμα κι ας μην ξέρεις τι να κάνω.

  4. #4
    Απ' οτι ξερω καρδουλα μου αν τα δυο σου ονοματα εχουν κοινη διευθυνση email τα κραταει κ τα δυο στην μνημη!..θα μπορουσες να στειλεις ενα U2U στον admin του forum!..μονο αυτος εχει την δυνατοτητα να σου ακυρωσει το ενα nick!..φιλακια φιλεναδα !ελπιζω να τα πουμε κ πριν το νεο χρονο!..εγω μπαινω καθε μερα κ ριχνω μια ματια μπας κ καταφερω να διαβασω ολα τα post ..κ παρω δυναμη απο τους υπολοιπους!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ ΥΓΕΙΑ!!!
    Καλως ηρθατε στην παρεα !!Σας ευχομαι εδω να βρειτε εκεινο το κατι που θα σας βοηθησει να πραγματοποιησεται τον στοχο σας οποιος και εαν ειναι αυτος.
    Αυτο που φωναζω εγω ειναι πανω απ'ολα ψυχραιμια ,και οτι κανουμε να το κανουμε με ρεγουλα και οχι βιαστικα και οποιον παρει ......!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΑΙ !!!!

    Και παλι χρονια πολλα !!!
    ΦΙΛΙΑ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •