ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ..........
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ..........

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ......ΕΙΜΑΙ Η ΑΓΓΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΗΖΩ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ...ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΑΔΙΑ...ΑΝΩΡΕΞΙΑ ΒΟΥΛΙΜΙΑ ΨΥΧΑΝ.ΠΟΛΥΦΑΓΕΙΑ ΟΛΑ!!!!1ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ 17 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ 115 ΚΙΛΑ ΕΛΕΟΣ!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.................

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Αγγελα19 επειδη εισαι μολις 17 χρονων ,καλα θα κανεις να αντεξεις .....
    Εχεις στα χερια σου εναν θυσαυρο....τα χρονια σου!!!
    Φαντασου να ησουν 35-40-50 και παει λεγοντας ,να κανεις μια ζωη διαιτες χωρις αποτελεσμα,μια ζωη στερηση,και οταν τελικα τα καταφερεις να χρειαζεται να πιασεις εναν πλαστικο παραμασχαλα και να του πεις:ΞΕΚΙΝΑ ΚΑΙ ΚΟΒΕ ΕΙΔΑΛΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΕΤΑ Ως ΦΟΥΣΤΑ ΠΛΙΣΕ!!!!!!!!
    Για αυτο και εσυ θα παρεις μια βαθια ανασα ,και με μικρα βηματακια ,χωρις πανικο αλλα ψυχραιμα ,και εαν γινεται με την βοηθεια ειδικου ,θα ξεκινησεις μια διατροφη σωστη,αλλα χωρις στερηση ,λιγη ασκηση οση αντεχεις,και σιγα σιγα θα πετυχεις τον στοχο σου !!!
    Και οταν τα νευρα θα γινονται κροσσια ,θα μπαινεις εδω και θα φωναζεις οτι θελεις εσυ!!!!
    Και οταν θα σε πιανει η τρελλα του φαγητου φροντισε τα χερια σου και το μυαλο σου να ειναι απασχολημενα!!!Φροντισε να ΑΠΟΚΤΗΣΕΙς ΕΝΑ ΧΟΜΠΙ εαν δεν εχεις!!!
    Ακομα και το κεντημα ειναι καταπληκτικο για να περναν οι ωρες!!!!
    Εδω ειμαστε !!!!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    6
    Originally posted by Aggela19
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ......ΕΙΜΑΙ Η ΑΓΓΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΗΖΩ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ...ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΑΔΙΑ...ΑΝΩΡΕΞΙΑ ΒΟΥΛΙΜΙΑ ΨΥΧΑΝ.ΠΟΛΥΦΑΓΕΙΑ ΟΛΑ!!!!1ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ 17 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ 115 ΚΙΛΑ ΕΛΕΟΣ!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.................
    πρεπει να σε ναναλαβει ειδικος γιατι εισαι μικρη και θα καταστρεψεις τον μεταβολισμο σου.καποιος πρεπει να στον ξανακανει καλα.
    στειλε μου pm,να σε παω στην διατροφολογο μου.

  4. #4
    eixa kairo na mpo mesa kai pragmatika mporo na po oti mou elipse shmera xionizei se olh thn ellada kai niothopoli kala eyxaristo poly paidia gia thn ypostiriksi sas !!!!!!!tha prospathiso oso to dinaton kalytera........ante kai kala xionia...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    εδω χιονια δεν ειδαμε ακομα...

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31
    ε μα πως?!?!? αφού χιονίζει ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    μαλλον απο το παντου εξαιρειται η θεσσαλονικη
    μεχρι στιγμης τουλαχιστον!

  8. #8
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    31
    μην απελπίζεσαι...αν τελικά δε δεις...ε ρίξε ένα γιαούρτι!!! (0% μη ξεχνιόμαστε κιόλας)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    δεν απελπιζομαι, υπαρχουν και τα ταξιδια αν υπαρχει διαθεση και χρονος

  10. #10
    gourounitsa
    Guest
    popo xioniaaaaaaaa!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    Θερμη παράκληση, για 2 πράγματα:
    1. οχι greeklish, είναι ένας από τους ελάχιστους κανόνες που έχουμε σε αυτό το φόρουμ.
    2. Ας προσπαθήσουμε όσο μπορούμε να κρατήσουμε τα φόρουμ βουλιμίας, ανορεξίας και παχυσαρκίας εντός θέματος και ας κουβεντιάσουμε για οτιδήποτε άλλο, στην ενότητα "Διάφορα".

    Ευχαριστώ και ελπίζω στην κατανόηση σας.

  12. #12
    gourounitsa
    Guest
    οκ ευχαριστουμε..

  13. #13
    HI!!!EIXA KAIRO NA MPO MESA KAI PRAGMATIKA MOY ELEIPSE...TORA DIABASMATA KLP POY XRONOS...THELO NAPO OTI SAS BRISKO OLOYS POLU ANANEOMENOYS KAI BRAVO SAS GIA AYTO...GIATI KANENAS DEN MPAINEI STO CHAT??OTAN MPAINO EIMAI PANTA MONH MOY...FILAKIA POLLAAAAAA

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Γειά σου Aggela, καλό κουράγιο με το διαβασμά σου......

  15. #15
    EYXARISTO...EISAI AKOMA MESA??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •