Μάλλον αυτό ήταν για μένα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    93

    Μάλλον αυτό ήταν για μένα

    ...

  2. #2
    gourounitsa
    Guest
    dance ενα εχω να σου πω.αυτο π λες δειχνει δειλια.εχεις χασει τοσα κιλα τι αλλο 8ες δλδ?η ζωη ειναι ωραιο πραγμα.ΕΣΥ!8α χασεις να το ξερεις αυτο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    dance αντε! δωσε το παραδειγμα να ακολουθησει και αλλος κοσμος... αυτο θελεις? αντι να προσπαθουμε ολοι για το καλυτερο εχωντας ο ενας τον αλλον, εσυ κανεις πισω? δεν υπαρχει κουραστηκα, υπαρχει δεν θελω και αυτο δεν σου το επιτρεπουμε αφου επελεξες να μοιραζομαστε τα προβληματα μας.
    δεν εισαι μονη σου κοπελα μου γλυκια! τελος!

    την αλλη βδομαδα κερνας καφε!

  4. #4
    DANCE ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙΣ.ΜΙΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΑΡΠΑΞΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΡΙΣΜΕΝΑ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ.ΑΡΧΙΚΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ "ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ" ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ!!!!ΣΤΗΝ ΖΩΗ Π-Ο-Τ-Ε ΜΑ Π-Ο-Τ-Ε ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΥΠΟΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ Ε-Σ-Υ Η Ι-Δ-Ι-Α ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ U2U ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

  5. #5
    gourounitsa
    Guest
    dance μην το βαζεις κατω.εκανες ενα τεραστιο βημα κ εχασες 22 κιλα!!!!!!!!!αυτο σημενει ποσο δυνατη εισαι δεν το καταλαβενεις?το ΤΕΛΟΣ ειναι για του δειλους αν8ρωπους.εσυ 8α χασεις κανενας αλλος αν κανεις καποια τρελλα.ολοι εχουμε προβληματα αλωστε αν δεν ειχαμε δεν 8α ειχε κ νοημα η ζωη να προσπα8ουμε να καταφερουμε κατι.ποσο χρονων εισαι?σαν παιδακι κανεις.ελεος για εναν αντρα βρε κοπελα μου?καταφερες και εχασες 22 ολοκληρα κιλα!αυτο τα λεει ολα!!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    αυτη ειναι η πρωτη φορα που πιανεις πατο?
    φανταζομαι θα υπηρξαν μερικες ακομα, εστω και λιγες, εστω και λιγοτερο εντονες...
    δεν εχεις παρατηρησει οτι ακομα κι οταν περναμε τετοιες μαυρες στιγμες με μαυρες σκεψεις, μια και μονη στιγμη ευτυχιας μας φτανει για να σκεφτουμε τι θα ειχαμε χασει αν μεναμε στην μαυριλα?
    θα ερθουν κι αλλες ασχημες στιγμες...μπορει και χειροτερες....
    ισως ομως ερθουν κι αυτες που θα σου αποδειξουν οτι τελικα ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ....
    μηπως να περιμενες να τις δεις?

    κοιμησου αν κουραστηκες...
    κοιμησου οσο χρειαστει...
    αλλα να ξυπνησεις οταν ξεκουραστεις και να ερθεις να μας πεις καλημερα...
    εμεις θα ειμαστε εδω

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    Θυμάσαι το πρώτο σπυ Post κοπελια?
    Πως αυτό το forum σου έδωσε δύναμη;

    so έπιασες πάτο;
    ε και;
    όλοι πιάνουμε, και ξανά και πάλι
    αλλά από εκει μόνο πάνω μπορείς να πας
    γιατι λοιπόν ν αξαπλώσεις εκεί και να παραιτηθείς;
    Δεν είσαι εσύ αυτή χορευταρού
    όχι

  8. #8
    gourounitsa
    Guest
    dance απαντισε μας εισαι καλα???????

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    95
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ??
    Συγνώμη αλλά αν τα κιλά σε κάνουν να αισθάνεσαι έτσι τότε στις πραγματικές δυσκολίες (αρρώστιες κλπ) τι θα πρέπει να κάνουμε. Έχουμε κιλά παραπάνω λίγα πολλά δεν έχει σημασία. Είμαστε καλά στην υγεία μας? Τότε θα προσπαθήσουμε ξανά και ξανά και κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε. Και πάτο θα πιάσουμε αλλά το θέμα είναι σε αυτή τη "βουτιά" να "βγούμε" με ένα κοχύλι στο χέρι και όχι μόνο με την άμμο (αν και μερικές φορές είναι και η άμμος πολύ όμορφη)
    Κοπελιά δώσε μια σπρωξιά στον εαυτό σου και βγές να πάρεις ανάσες. Υπάρχουν πολύ πιο δύσκολες φάσεις από "μερικά" κιλά.
    Φιλιά και βγές για καφέ έχει υπέροχη μέρα έξω.
    Πίες και για μένα γιατί ο γιος μου είναι αρρωστούλης και δεν θα πάμε σήμερα βόλτα έξω θα την βγάλουμε με dora.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    20
    γεια σου και από μένα.κάποιος μου είχε πει, σημασία δεν έχει πόσες φορές θα πέσεις γλυκιά μου αλλά πόσες φορές θα σηκωθείς...εγώ λέω πως περνάμε όσα αντέχουμε και μόνο αλλά δεν ξέρουμε τις δυνατότητες μας.θα σε παρακαλούσα να ψάξεις <<μέσα>> σου και θα δεις οι δυνάμεις σου είναι μεγαλύτερες από αυτές που τώρα πιστεύεις.κάνε μια προσπάθεια ακόμα και σε παρακαλώ κάνε μόνο θετικές σκέψεις,ακόμα κι αν αισθάνεσαι άσχημα.καλή εκ νέου επιτυχία!

  11. #11
    gourounitsa
    Guest
    ρε παιδια δεν απανταει το μυαλο μου παει στο κακο.εχω καταστεναχωρε8ει απο χ8ες μακαρι να μην εβλεπα το ποστ της κοπελας.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    93
    Εντάξει είμαι, καλύτερα...

    Ευχαριστώ όλες σας για τις απντήσεις σας, δεν θέλω να ανησυχώ τον κόσμο.

    Ακόμα και το chat με κουράζει κάποιες φορές.

    Να είστε όλοι καλά.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    μπραβο dance. καλα εκανες και μας ενημερωσες γιατι μας τρομαξες χτες. σημερα εισαι καλυτερα, αυριο θα εισαι τελεια!!! και ετσι για να ελαφρυνω το κλιμα να σας ενημερωσω πως δεν ποσταρουν μονο κοπελες!!! :P

  14. #14
    gourounitsa
    Guest
    μπραβο ετσι να εισαι,χερομαστε π εισαι καλα

  15. #15
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    39
    ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ DANCE ΜΟΥ,ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΙ Π-Ο-Τ-Ε ΜΑ Π-Ο-Τ-Ε ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΝΤΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!Η ΗΕΑRT EIMAI ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΩΣ SEA!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •