Υιοθέτησα παιδάκι απ την αιθιοπεία!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    50

    Υιοθέτησα παιδάκι απ την αιθιοπεία!!!

    Παιδειά θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας..νοιώθω τόσο όμορφα με αυτό που μου συνέβει σήμερα...γράφτηκα μέλος μιας οργάνωσης και δεν θα αναφέρω το όνομα (για να μην με κατηγορήσει κανείς οτι διαφημίζω!!!).με 100 ευρώ εγγραφή και ένα ευρώ την ημέρα μεγαλώνω ένα παιδάκι στην αιθιοπεία!!!!σε δυό μήνες περιμένω να μου στείλουν τη φωτογραφία του...μπορώ να του στέλνω γράμματα ρουχαλάκια και σχολικά είδη..νοιώθω υπέροχα!Αν κάποιος θελήσει πληροφορίες ας μου στείλει u2u.!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ααα....τι ωραια.... μπραβοο ι λοβε με..... να μασ την δειξεισ και να μασ λεσ τα νεα του.....
    .....μπραβο και παλι.... μακια
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    50
    χιχιχι:):):)ναι!!!κι εγώ περιμένω να μου πούνε!!!θα πάρει 2 μήνες περίπου!απλά για να μην παρεξηγηθώ δεν έβαλα το Topic για μπράβο κτλ...απλά ίσως κάποιος ενδιαφερθεί να υιοθετήσει κι αυτός παιδάκι και είμαι διατεθημένη να του δώσω πληροφορίες:)φιλιά σε όλους!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Καλώς την Αντζελίνα.....Τουλάχιστον αυτή το πήρε σπίτι της και το χαίρεται ενώ εσύ θα νανουρίζεις μια φωτογραφία.Ελπίζω η οργάνωση πράγματι να βοηθά......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Εγώ θέλω ένα γλυκό μαυρούλικο αγοράκι με τα ματάκια του και τα σγουρά του άφρο μαλλάκια θα του πλέκω κοτσιδάκια.....Ρε συ εγώ θα ήθελα να υιοθετούσα ένα σαν αδερφάκι.Μικρό μικρό αλλά φοβάμαι ότι θα μεγαλώσει σε χαλεπούς καιρούς οπότε καλύτερα στο ίδρυμα μην του προκαλέσω τραύματα.Θα το σκεφτώ μελλοντικά πάντως.ωραία δημιουργική ιδέα....Μάλλον κοριτσάκι θα προτιμήσω.Να έχω αδελφούλα.Πούστη ποτέ δεν είχα κ ήταν ο καυμός μου.Μόνο ένα κωλόπαιδο αδερφό είχα..Χεχε....Το φαντάζεσαι;Γλυκούλη γλυκούλη με τα σγουρά του μαλλάκια τα φουντωτά;Όταν ήμασταν πιο μικρά η μαμά μου έλεγε ότι ήθελε να υιοθετήσει παιδί..Και πούστη τα είχα πάρει.Δεν της φτάναμε εμείς;Ζήλευα...Μωρή εδώ δεν έχεις στοργή για εμάς..Να εξολοθρεύσεις το υιοθετημένο;Λοιπόν εγώ θέλω μελλοντικά να υιοθετήσω αλλά να το πάρω μαζί μου όχι να βλέπω τη φωτογραφία του....Μικρό σγουρομάλλικο αφρικανάκι σου\'ρχομαι!!!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    9
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •