Ξέρει κανείς το Acomplian? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    195
    υπαρχει μπερδεμα με το acomplia φαινεται οτι εχει τα καλυτερα αποτελεσματα οσο αναφορα την κεντρικη παχυσαρκια (συσσωρευση λιπους γυρο απο το στομαχι) και βοηθα ακομα και στην αποκατασταση της συσσωρευσης λιπους στο ηπαρ αλλα ερευνες δειχνουν οτι προκαλει καταθλιψη ανχος και αλλες ψυχιατρικες διαταραχες , ο αντιστοιχος Εφετ της αμερικης U.S. FDA το απαγορευσε .Δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο ,τι να πω

  2. #17
    καλησπέρα!!!
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με όσα γράφει ο Alex και θα συμπληρώσω,πως εμένα μου έκαναν τεράστιο κακό!!!
    Το οποίο ακόμα πληρώνω....Έπαθα κρίσεις πανικού κι έτρεχα στους γιατρούς!!!Για 6 μήνες έπαιρνα φάρμακα
    και στο τέλος πήρα και τα κιλά που είχα χάσει κι ήρθα στα ίσια μου!!!
    Δεν ξέρω τι πιστεύουν οι άλλοι αλλά εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάρω φάρμακα για αδυνάτισμα!!!
    Έβαλα δαχτύλιο στις 15/5 κι έχω χάσει ήδη 8 κιλά.Φυσικά από εδώ και πέρα θα χάνω με πολύ αργότερο ρυθμό...
    κι έτσι πρέπει!!!Αλλά ΠΟΤΕ ξανά χάπια!!!Το acomplia κρίσεις πανικού,το reductil πίεση και το xernikal άσε καλύτερα να μη το πω...
    Όλα αυτά κι η απελπίσια των συνεχών αποτυχιών μ'έκαναν να πάρω την απόφαση να βάλω δαχτύλιο...
    Θέλω να αδυνατίσω...αλλά συγχρόνως και να ζήσω!!!ʼσε δε που τα αποτελέσματα δεν είναι μόνιμα!!!Όσο χαπακωνόμαστε κάτι γίνεται...
    ΜΕΤΑ??Με μαθηματική ακρίβεια τα ξαναπαίρνουμε!!!
    Κουράγιο και δύναμη σε όλους μας!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Καλη επιτυχία Μαριάννα με το νέο σου δακτυλιδάκι!!!!!!!!!!!! 8 κιλά είναι πολλά μπράβο και εις κατώτερα!!!!!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον δακτύλιο σου,Μαριάννα!

  5. #20
    Καλημέρα στα κορίτσια!!!
    Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!
    Μέχρι τώρα όλα καλά!!Ούτε που καταλαβαίνω ότι τον έχω...εκτός του ότι χορταίνω με λίγο φαγητό!!Αλλά ακολουθώ πιστά τις οδηγίες του γιατρού και της διατροφολόγου!!
    Το άγχος μου είναι να μη κάνω εμετό...γι αυτό στρατιωτάκι...ό,τι πρέπει αυτό τρώω!!
    Φιλιά σε όλες!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •