erotisoula!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13

Thread: erotisoula!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    16

    erotisoula!

    να ροτισω κατι?? οι καραμελες πχ μεντος και οι βουτιρου παχαινουν???

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    39
    Maggie μου ολα με μετρο.Οταν τα τρωμε με μετρο τιποτα δεν παχαινει.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    16
    thnx που απαντησες απλα θα θελα να μαθω αν παιρνω πολλα λιπαρα κ θερμιδες αν τρωω καραμελες!διοτι τωρα με τη διαιτα δεν μπορω να τρωω γλυκα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Εννοείται πως παίρνεις θερμίδες, θα τις λέει στο φακελάκι.Είσαι οκ αν φας μια - δυο, δεν τρέχει και τίποτα.Αν φας όμως μια σακούλα...

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki beach...
    Posts
    69
    ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΠΙΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΝΙΚΟ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΣΜΕΥΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑΣ!

    ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΩ ΦΟΙΤΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΠΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΧΟΛΗ? ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΜΗΜΑ? ΟΧΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΧΟΛΗ. ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΜΗΜΑ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ!

    ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΗ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Όμοιες απορίες έχω κι εγώ Δημητρούλα.

    Για να κατατοπιστείς υπεύθυνα και με σαφή τρόπο μπορείς ν'αποταθείς στα τηλέφωνα της διεύθυνσης δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης η οποία θα σου δώσει διευκρινήσεις για το τι πρέπει να κάνεις και ποιον θα ρωτήσεις.Εγώ ήδη πήρα τηλέφωνο και μου είπαν να επικοινωνήσω με μια κυρία για λεπτομέρειες.
    Last edited by Aeon; 07-01-2018 at 23:17.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    εξαρταται απο το ποσα μαθηματα θα σου αναγνωριστουν...

  8. #8
    Αχ πόση διαφορά κάνει μια καραμέλα....καλύτερα να φας μια-δυο και να ξεχαστείς,παρά να γουρουνιάσεις...ψιλοέλυσα το πρόβλημά μου με τις halls vita-C...όχι ότι δεν θέλω πάλι να σαβουριάσω αλλά τουλάχιστον ξεχνιέμαι..και πάλι προς τη δόξα τραβώ....χαχαχ....

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki beach...
    Posts
    69
    ΚΛΕΑΝΘΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΘΑ ΤΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑΤΑΚΙ! ΑΝ ΑΝΕΒΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ!

    ΜΟΟΝΒΕΑR ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΑ ΤΙΣ ΒΙΤΑ ΣΕ ΜΝ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΝΑΣ ΚΙΛΟΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ! ΠΑΡΕ ΜΑΣΤΙΧΟΥΛΕΣ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΝΑΛΑΚΤΙΚΗ, ΙΣΩΣ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!

    ΦΙΛΙΑ!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    προσοχη με τις καραμελες.
    να διαβαζεις τα συστατικα τους.αν εχουν ζαχαρη η γλυκοζη η αλλη σχετικη ουσια,εχουν αρκετες θερμιδες, καπου 70 η μια....σχεδον οσο ενα βραστο αυγο....οποτε υπολογισε οτι με 2 η 3 καραμελες και μονο ειναι σαν να τρως ενα σνακ, μονο που ειναι κενες θερμιδες....γιατι δεν τρως το σνακ καλυτερα?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Δημητρούλα και Κλεάνθη κι εγώ το ονειρευόμουν χρόνια αυτό...
    Ν'αλλάξω σχολή,όχι μέσα από τη διαδικασία των πανελληνίων ούτε αυτή των κατατακτηρίων εξετάσεων..
    Πρόσφατα μου είπαν ότι μπορείς με τους παλιούς βαθμούς που είχες πετύχει στις πανελλήνιες να δηλώσεις σχολή...
    Είμαι δύσπιστη στην προοπτική αυτή ,ειδικά για όσους πέρασαν πριν χρόνια κι ίσως και με διαφορετικό σύστημα αξιολόγησης...
    Δεν έχω ιδέα κι εγώ πως να το ψάξω...Αν και για μένα είναι μάλλον αργά...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    357
    ποτε δεν ειναι αργα... κανε αυτο που θες στην ζωη σου...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •