Υπέκυψα πάλι... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 208
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    15
    Καλησπέρα Τζένη μου... Για πες τι ντολμαδάκια έφαγες? Το παράκανες ή φυσιολογικά?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ,ΤΖΕΝΑΚΙ?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑΛΑΤΖΙ
    ΕΦΕΓΑ 8 ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΙΑΤΟ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΜΙΣΗ ΦΕΤΑ ΜΕ ΒΙΤΑΜ ΚΑΙ ΜΕΛΙ ΚΑΙ ΚΑΜΠΟΣΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ
    ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΕΤΕ;;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    ψυχραιμια, αλλωστε ποτε δεν ειναι αργα για μια νεα αρχη. ολα θα πανε καλα, ειναι στο χερι μας απο εμας εξαρταται

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    15
    Εγώ θεωρώ ότι είσαι μια χαρά, έφαγες φαγητάκι και όχι junk... Την ισορροπία θα την βρούμε σιγά σιγά, χωρίς καταπίεση...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    THANKS ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΧΑΖΟ ΑΓΧΟΣ

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Παιδιά εμένα πάντως με αγχώνει πάρα πολύ το Πάσχα...Πώς θα αντέξω Θεέ μου...? Είναι το πρώτο μου Πάσχα με τέτοιου είδους θέματα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Ναι, το Πάσχα είναι μια <<πρόκληση>>.Αλλά το ζήτημα είναι να είμαστε καλά και τις ιδιαιτέρες μέρες που προσφέρονται τα πάντα απλόχερα μπροστά μας.Μόνο τότε θα είμαστε ολότελα καλά.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    103
    Dolphin εμενα το εκατοστο πρωτο!!
    Εχεις πολυ δικιο κλεανθη,μονο οταν θα μπορουμε να συμπεριφερομαστε σωστα σε ολες τις περιστασεις,θα μπορουμε να μιλαμε και για πληρη γιατρεια.
    Ας το δουμε σαν ενα τεστ και ας προσπαθησουμε να γραψουμε αριστα η τουλαχιστον να πιασουμε τη βαση!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Αχ ρε παιδιά, έχετε χίλια δίκια!!! Δυστυχώς εκεί που θα πάω για Πάσχα δε θα έχω internet για να μπορώ να σας γράφω και να παίρνω κουράγιο. Βέβαια, η διαιτολόγος μου μου άφησε το περιθώριο να ΄΄ξεφύγω΄΄ 2 μερούλες...αλλά μόνο 2! Με συμβούλεψε να μη φάω πολύ αρνί, να φάω 2-3 αυγουλάκια, πολλή σαλάτα και λίγο τσουρέκι. Ε είναι Πάσχα αυτό τώρα? Εγώ κάθε χρόνο ξέρετε τι έκανα το βράδυ του Μ. Σαββάτου και το πρωί της Κυριακής? Έτρωγα μια κομματάρα τσουρέκι με μισό αυγό kinder (το μεγάλο, έτσι?) Και φέτος θα φάω λίγο τσουρεκάκι. Καλύτερα να μη φάω καθόλου τσουρέκι να τελειώνουμε...

  11. #26
    Παιδια..υπεκυψα παλι..γαμωτο..νομιζω οτι αυτη τη φορα δεν ειναι οτι δεν το ελεγξα ειναι οτι δεν ηθελα να το ελεγξω..ενα αδυναμο εκεινο τηστιγμη κομματι του εαυτου μου μου ελεγε ''μπες στο σουπερ και παρε ο,τι θελεις να φας''..και το αλλο να μου λεει, ''σκεψου αν οντως πεινας''..και εγω μπηκα και δν ηθελα να φαω τιποτα..δε με δελεαζε τιποτα! στο τελος πηρα ομως ενα πακετο μπισκοτα βρωμης ολικης αλεσεως (ειμαι κ υγεινη τρομαρα μου..) φυσικα ειχα μετανιωσει Τ Ο Σ Ο πολυ γιατι ηξερα οτι μπορουσα και πως να το αντιμετωπισω αλλα τελικα ξεσπασα σε 2 σοκολατες, ποπκορν,μερικες φετες τοστ ολικης και 2 φετες κασερι, 1 γιαουρτι.

    Και σημερα το παρτυ συνεχιζετε..και φυσικα συνεχιζετε γιατι νιωθω ασχημα απο χθες ετσι??

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    αντε βρε χαζο δεν ηταν και πολλα
    ειναι φυσιολογικο οταν στερησε μετα να ξεσπας
    τρωγε λιγο ανα τακτα χρονικα διαστηματα
    κι ασ μη πεινας
    θα δεις οτι δεν θα πεσεις με τα μουτρα μετα

  13. #28
    Tζενακι μου τι κανεις? Ειμαι καλυτερα σημερα αν και χθες χαζευα το πρησμενο στομαχι και κοιλια μου προσπαθωντας να σκεφτω οτι ειναι παροδικο και θα περασει και αυτο. Ακομη ενα επεισοδι κατεφερε να ριξει τη ψυχολογια μου. Ωστοσο και τωρα νιωθω χοντρη.
    Δε πειραζει ομως, ας μη τοβλεπω αποδοκιμαστικα. Καθε επεισοδιο ειναι με μικροτερη συχνοτητα με το περασμα του καιρου και εχει να σου υπενθιμισει κατι το οποιο εχεις ξεχασει να λαβεις υποψη αυτη τη φορα. Πιστευω να ελλατωθει τοσο ωστε να βγω νικητρια. Δε σας ξεχνω απλα το προγραμμα μου ειναι ολιγον αγχωτικο (ιδου και η αιτια βουλιμιας που συνοδευοταν απο μοναξια το βραδυ της παρασκευης)

    Σε ευχαριστω κουκλα μου. Φιλακια και καλη δυναμη στη συνεχεια του αγωνα μας!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Καλή σου μέρα free powered!!


    Σήμερα είναι μια καινούργια μέρα, ελπίζω να σου πηγαίνουν όλα καλά και να έσκισες χθες. ΄ποπως σου είπα και χθες αυτά που έφαγες δεν ήταν και τόσο πολλά πια για να ανησυχείς. Τα χώνεψες με φυσιολογικό τρόπο, τελείωσε. Το είπες και μόνη σου, κάθε φορά μας θωρακίζει, μας ενισχύει τις αντοχές ώστε η επόμενη να αργήσει ή να μην έρθει και ποτέ (σου το εύχομαι ολόψυχα).
    ''Κάθε που νιώθω μοναξιά, σκέφτομαι πώς υπάρχεις και θέλω να 'ρθω εκεί κοντά τίποτα να μην πάθεις...''. Σου το αφιερώνω...


    Καλή συνέχεια κουκλίτσα!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    ρε παιδια κι εγω ξεκοιλιαστικα χτες
    θες κατι η μοναξια
    θες οι πολλες μερες τωρα που ειμουνα καλο κοριτσι....
    δεν ξερω τι μ επιασε και ενω εφαγα κανονικα εως μπολικο
    το μεσιμερι μπριζολα τυροσαλατα χορτα πουρε
    μετα περιελαβα γυρω στα 2 κιλα κερασια
    μακαρονια μπολονεζ μπολικα
    και για επιδορπιο μια καλη μεριδα παγωτο σοκολατα
    τι θα κανω?
    και θελω να παω και στο μαροκο σε 2 βδομαδες
    πως θα βαλω μαγιο η ρουφιαναααααααααααα
    δεν αντεχω ουτε να το σκεφτομαι
    δεν θελω να παωωωωωω
    θελω να παω αργοτερα
    οχι τωρα
    χεεεεεεεεεεεεεελπ
    αιμ ντεσπεριτ
    αι ριλλι γουοντ το κραυ τιλ αι μ θιν

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •