Αιμοραιδες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281

    Αιμοραιδες

    Αιμοραιδες.ενα προβλημα π ταλεπορει γυναικες κ αντρες.προσωπικα εγω εχω εδω κ 6 χρονια αιμοραιδες.υποφερω εχω τρελη φαγουρα και οτι κιαν κανω δεν φευγουν .σπανια να μην ειναι ερε8ισμενες.8α η8ελα να γραψετε εδω οσοι εχετε κ να προτεινετε λυσεις αν υπαρχουν δλδ γιατι η ξιλιτολη κ το φενιστιλ δεν κανουν τπτ απολιτως.με ενοχλουν και οταν κανω ερωτα περνουν φωτια επισης λογο υγρων κλπ........
    Σοβαρα δεν με πονανε κα8ολου αντι8ετα εχω μια τρελη κ αγρια φαγουρα,τοση που με πιανει τρελα. ουτε αιμοραγουν επισης.αν εχει κ καποιος αλλος το ιδιο ας γραψει εδω.Πολες φορες μ ρχετε να βαραω τον ποπο μου στον τοιχο η να ξυστω μεχρι να ματοσω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Το πιο κλασσικό για τις αιμορροϊδες είναι τα κρύα μπάνια- τοπικά - στο σημείο.Επίσης μετά την ανάγκη σου να πλένεσαι και όχι πολύ τρίψιμο με το χαρτί υγείας.



    Εεεεε έπρεπε να τα γράψω τι να κάνω!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    τριβομε δυστιχως σαν παλαβη εκει μετα δεν αντεχω......

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Μία φίλη μου έχει κάνει μία αναίμακτη επέμβαση με τοπική αναισθησία νομίζω και δεν έχει κανένα πρόβλημα. Το κάνει βέβαια περίπου κάθε τρία χρόνια. Ο χειρουργός αυτός είναι φοβερός και φημίζεται για τη μέθοδο του. Είναι στην Αθήνα βέβαια. Αν θέλετε μπορώ να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες και να σας πω....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    φοβαμαι να ακνω ενχηρηση γιατι μια γνωστη π8ανε στην ναρκωση επα8ε εφραγμα κ ηταν νεα σαν εεμνα.........

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •