ΑΝΑΡΟΦΗΣΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281

    ΑΝΑΡΟΦΗΣΗ

    Με αφορμη το εφιαλτικο βραδι π εζησα χ8ες με καπιο πολυαγαπημενο μου ατομο να πα8ενει αναροφηση στης 3 το βραδι 8ελησα να ανοιξω αυτο το τοπικ μηπως μπορεσει καποιος να με βοη8ησει η γνωριζει κατι.
    το προσωπο αυτο επα8ε χ8ες στον υπνο του αναροφηση και λιγα δευτερολεπτα ακομα να το εχανα.εκανε εμετο στον υπνο του και πηγε στον πνευμονα με αποτελεσμα να μην μπορει να ανσανει για καμποση ωρα.μηπως εχει τυχει σε καποιον αλλο αυτο το πραγμα και αν ναι τι κανατε να τον σωσετε ???το μονο π μου ηρ8ε στο μιαλο να κανω εκεινη την ωρα ειναι να στα8ω απο πισω και να σφιξω μπουνια τα 2μ χερια και να πιεσω 2 φορες δυνατα στο στη8ος.μετα αρχισε να ανασανει, με τεραστια μου χαρα!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    gourounitsa περαστικά στο φίλο σου και ελπίζω τώρα να είναι καλά, μου έχει τύχει παρόμοια περίπτωση σε φίλη μου η οποία είχε μεθύσει και έκανε εμετό στον ύπνο της και πήγε να πνιγεί και αυτό που έκανα ήταν αν την σηκώσω γρήγορα για να μην καταπιεί τον εμετό. Δεν ξέρω τι είναι το σωστό αλλά νομίζω ότι αυτό που έκανες βοήθησε. Περαστικά και ελπίζω όλα να είναι καλά....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    σευχαρηστω πολυ.δεν ειναι φιλος αλλα η μητερα μου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    γουρουνακι περαστικα σας,μεσα απ'την καρδια μου να μην ξανα συμβει ποτε ξανα τιποτα που θα σας στεναχωρησει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    seyxarhstw poli hopa mu.thn latreuo thn manoula mou kai einai mono 53 xronon ths exw terastia adynamia/pote den me exei stenaxoresei pote den griniazei pote den paraponiete gia tpt oti exei ta dinei gia ta paidia ths einai iperoxh giagia.ka8e bradi phgenw keso apo to domatios ths na dw an einai kala klonistika me auto p epa8a.liga deuterolepta akoma kai 8a emene mou eipe h glikia mou manoula tora einai ok phge se giatrous exei eisofaghtida k tis egrapse kapia farmaka kai eksetaseis iperixo k kati alles.
    euxome na bgoune kales.!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    ολα θα πανε καλα να μην ανυσηχεις,σε καταλαβαιμω γιατι κι εγω ετσι ειμαι με την δικη μου μανουλα.Μην φοβασαι αφου εντοπησατε το προβλημα τωρα ολα θα ειναι οκ.φιλακια.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    281
    epishs

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •