dyskolos xorismos - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    ειστε ολες υπεροχες κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για την δυναμη που μου δινεται με ολα αυτα που μου γραφετε σας ευχαριστω ειδη νιωθο καλυτερα να ξερω οτι υπαρχουν τοσες καλες και γλυκες κοπελες που με στηριζουν .ετσι λοιπον ηρθε η ωρα να ξυπνησω και γω και να μπουν τα πραγματα στην θεση τους ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα θα τα καταφερο το ξερω ειδη οπως σας ειπα εκανα μια αρχη και θα φτασω ως το τελος .ζωητσα μου μακαρη να ειμουν στον βολο συγουρα θα περναγαμε πολυ καλα ξερω πως φενομαι λιγο πεσμενη και ισως οτι ζω στην μαυρηλα δηλ κλαψιαρα η μεσα στην μαυρηλα δεν ειναι ετσι ειμαι εσιοδοξος ανθρωπος παντα ειμουν και κανο καλη παρεα και εχω αρκετ χιουμορ απλα μερικες φορες η ζωη (συνονοματη σου) μας φερνη τα πανο κατο και ξαφνου νιωθουμε οτι ολα χανοντε κατο απτα ποδια μας αλλα ειμαστε δυνατες και θα σταθο ξανα ορθια γιατι τα ποδια μου ειχαν αρχηση να λιγηζουν σας υχαριστω φιλια super

  2. #17
    super μου,χαιρομαι που διακρινω τετοια αποφασιστικοτητα..Για να λυσουμε ενα προβλημα,πρεπει να το αναγνωρισουμε και να αποφασισουμε να το λυσουμε..

    Χαιρομαι να βλεπω ανθρωπους να παιρνουν τη ζωη στα χερια τους...

    Ευχομαι συντομα η ζωη σου να γινει σαν το ψευδωνυμο σου..super..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πράγματι...και γεμάτη από το πρώτο της ψευδόνυμο:ΧΑΡΑ!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    divya τι νέα; πως είσαι;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Απ' ό,τι βλέπω στο προφίλ του,σμιθ μου,ούτε που διάβασε τις απαντήσεις μας...
    Είπε τον πόνο του κι έφυγε...Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλά...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •