εγώ κοιτάω τα site για διατροφικές διαταραχές κι ο άντρας μου τσόντες με παχουλές... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 39
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by viola17583
    Originally posted by NADINE
    Τελικά,η εμφάνιση κάνει τη διαφορά στις ανθρώπινες σχέσεις!....Ωραιότατα!
    welcome to earth!
    Ευχαριστώ!Δε θα πάρω!
    Θα παραμείνω εξωγήινη!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    viola17583
    Πώς νιώθεις;Όλα καλά με το χειρουργείο σου;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΣΟΝΤΕΣ ΜΕ ΠΑΧΟΥΛΕΣ ΠΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ Ν ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ
    ΧΕΧΕ

  4. #19
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    94
    εγω πάντως θα ψαχνα για καποιον που κανει σεξ στην πραξη κι οχι να κοιταει τσοντες... με παχουλες ή με αδυνατες...

    σιγουρα καποιος που χανει κιλα εχει περισσοτερη αυτοπεποιθηση κι ετσι κερδιζει καποιον πισω... αν το θελει...

    κι οχι απ την εμφανιση του

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Εσύ μπορεί να νομίζεις ότι τον κέρδισες πίσω λόγω της αυξημένης σου αυτοπεποίθησης,
    αλλά εκείνος μήπως γύρισε για την ανανεωμένη σου εμφάνιση;
    Προϋπόθεση: να είναι Γήινος...

  6. #21
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    94
    Originally posted by NADINE
    Εσύ μπορεί να νομίζεις ότι τον κέρδισες πίσω λόγω της αυξημένης σου αυτοπεποίθησης,
    αλλά εκείνος μήπως γύρισε για την ανανεωμένη σου εμφάνιση;
    Προϋπόθεση: να είναι Γήινος...
    τι λες Nadine μου; Υποθετικά μιλάμε...
    Δεν θα προσπαθουσα να κερδισω καποιον με την εμφανιση μου, αν αυτοι ειναι οι γηινοι, τους χαριζω στις υπολοιπες! Αμα γεράσω και μαραζωσω δηλαδη δεν θα με αγαπαει πια;!

    Παντως επειδη ειμαι 90 κιλα και ξερω πολυ καλα τι απηχηση εχω στους αντρες, κι εχω περασει κι απ τα 83 κι απ τα 76 κι α π τα 62.... ΠΙΣΤΕΨΕ με, ειναι θεμα αυτοπεποιθησης... που εχει σαν αποτελεσμα βεβαια αναλογη συμπεριφορα!! κι οχι εμφανισης.

    βεβαια υπαρχουν κι αλλες παραμετροι... σε ενα γαμο πχ και αυτοπεποιθηση να εχει ο ενας... αν ο αλλος δεν εχει καθολου μπορει να γινει πολυ κουραστικος με την αρνητικη κριτικη του κι επειδη η αρνητικη κριτικη παυει οταν δεν εχει απηχηση (μιας και ο ενας εχει αυτοπεποιθηση, δε μασάει) μετα ο αλλος χωρις την αυτοπεποιθηση γινεται απομακρος.... κι αν θες τη παλευεις με αυτο...

    εγω ας πουμε καποιες φορες δεν ειχα, εκει την παλευα, τα εβρισκα με μενα,
    στις περιπτωσεις ομως που δεν εχει αυτος... δεν τα καταφερα...
    θελει πολυ υπομονη και διαθεση... καποια στιγμη εχασα τη διαθεση μου

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλή μου,αλλαγούλα,με παρεξήγησες...
    Το υποκείμενο της υπόθεσης μου δεν είσαι ασφαλως εσύ...
    Αναρωτιέμαι,ως εξωγήινη,σε γενικά πλαίσια για τις σχέσεις των δύο φυλων...
    Ασφαλώς και απαιτείται προσπάθεια συνεχής και από τις δύο πλευρές,
    γενεσιουργός αιτία της οποίας είναι η διάθεση και το ενδιαφέρον...
    ʼν εκλλείψουν αυτά...ζήτω που καήκαμε!
    Κι εμείς προφανώς,είμαστε πυροπαθείς!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Ερωτηση:Εαν καταλαβα καλα εσυ εχεις καποια κιλα παραπανω ,και προφανως ψαχνεις τροπο να τα χασεις.
    Αυτος αντιθετα χαιρεται με τις τσοντες με παχουλες.Εμενα δεν μου κανει εντυπωση οτι βλεπει τσοντες ,ουτε οτι τις βλεπει μονος του.καποια πραγματα ολοι για να τα κανουμε θελουμε την μοναξια μας,και ειναι και λογικο.Αλλα οτι προτιμα τις παχουλες .
    Μηπως θελει να σου στειλει μυνημα για κατι ,αλλα δεν ξερει πως????

    ΦΙΛΙΑ!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Originally posted by change

    Δεν θα προσπαθουσα να κερδισω καποιον με την εμφανιση μου, αν αυτοι ειναι οι γηινοι, τους χαριζω στις υπολοιπες! Αμα γεράσω και μαραζωσω δηλαδη δεν θα με αγαπαει πια;!
    ʼλλο να γεράσεις και αναπόφευκτα να αλλάξεις κι άλλο να αφεθείς και σε 2 χρόνια για παράδειγμα να γίνεις αγνώριστη. Μην λαϊκίζεις! ʼμα γνωρίσεις κι αγαπήσεις έναν άνθρωπο κάπως κι αλλάξει τελείως δε θα χεις πρόβλημα? Δηλ. η εμφάνιση δε παίζει κανένα ρόλο? Ο άνθρωπος δεν έχει πρόσωπο, βλέμμα, χαμόγελο, κορμί? Τα πετάμε αυτά? Γιατί τότε υπάρχουν κι οι φίλοι αν δεν σε νοιάζει η εμφάνιση, η έλξη κι η σεξουαλικότητα? Ή στη σεξουαλικότητα το σώμα δε μετράει? Τότε να το γυρίσουμε στο phonesex ή το cyber...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Αν είσαι με έναν άνθρωπο, που τον αγαπάς πραγματικά, και καεί το πρόσωπό του, χάσει κάποιο άκρο απο ατύχημα ή ασθένεια κτλ. τον αφήνεις; Σταματάς να τον αγαπάς; Τι γίνεται τότε;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    206
    Τον αγαπας ακομα πιο πολυ γιατι θελεις να του σταθεις να τον βοηθησεις...να γινεις εσυ το προσωπο,το χαμενο ακρο για εκεινον...για να εισαι εκει σε καθε χαμογελο του που για σενα, αν τον αγαπας πραγματικα, θα ειναι ενας ολοκληρος κοσμος...Αν τον αγαπας πραγματικα, θα εισαι εκει για αυτον, για να του παρεις το χερι κ να περπατησετε παλι μαζι...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Χαμογελάκι μου,είναι δυνατόν να είσαι μόνο 17 χρονών; Μήπως είναι η 272η ζωή σου;

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Originally posted by smith
    Αν είσαι με έναν άνθρωπο, που τον αγαπάς πραγματικά, και καεί το πρόσωπό του, χάσει κάποιο άκρο απο ατύχημα ή ασθένεια κτλ. τον αφήνεις; Σταματάς να τον αγαπάς; Τι γίνεται τότε;
    Οκ, αυτές είναι ακραίες περιπτώσεις. Και πάλι αποφεύγετε να απαντήσετε σε κάτι πολύ σημαντικό. Θεωρείτε λογικό οι άνθρωποι να διαλέγουν σύντροφο μόνο και μόνο από χαρακτήρα ασχέτως πως είναι? Χωρίς να κοιτάνε τι αισθήματα τους δημιουργεί η εμφάνιση του/της συντρόφου? Χωρίς να ενδιαφέρονται για την έλξη? Η αγάπη κι η κατανόηση είναι πάνω απ' όλα, συμφωνώ. Αλλά τα άλλα τα διαγράφουμε? Δε μας νοιάζει όπως και να ναι η κοπέλα? Όποιος αγνοεί διάφορες πτυχές από το ταίρι του τότε είναι ρηχός. Γιατί αν κοιτάει μόνο το έξω ψάχνει μόνο την ύλη και το φαίνεσθαι, αν κοιτάει μόνο το μέσα αγνοεί τον έρωτα, την έλξη και ψάχνει να καλύψει τη μοναξιά του κι όχι να βρει σύντροφο.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    stargazer, σιγουρα μετράει και η εξωτερική εμφάνιση για να επιλέξεις έναν σύντροφο. Βέβαια, το τι καλύπτει τον καθένα, τι βρίσκει ο κάθε άνθρωπος όμορφο, είναι εντελώς υποκειμενικό. Αν είσαι όμως ήδη με κάποιον, για τον οποίο νοιάζεσαι πραγματικά, θα τον παρατήσεις επειδη για τον έναν ή τον άλλο λόγο αλλοιώθηκε η εξωτερική του εικόνα;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Θα στο αντιστρέψω λίγο. Αν αυτός με τον οποίο είσαι αλλάξει χαρακτήρα τι θα κάνεις? Αν σε προσβάλλει, δε μιλάτε όπως πριν, δε νοιάζεται, αποκτήσει εμμονές κλπ?

    Οπότε κακώς το θέτεις έτσι. Όχι για όποιο λόγο. Αν είναι σοβαρός τότε το δέχεσαι. Όπως επίσης αν είναι λόγω γήρατος. Αλλά αν ξαφνικά και χωρίς ιατρικό λόγο αλλάξει εντελώς ο/η σύντροφός σου τότε δε θα χεις πρόβλημα? Εσύ αγάπησες ένα πρόσωπο, ένα χαμόγελο, μια προσωπικότητα. Αν αλλάξουν τι γίνεται?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •