WEIGHT WATCHERS - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 301 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 4511

Thread: WEIGHT WATCHERS

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    834
    Ελένη, προχωράμε κανονικά!
    Κι εγώ εφαρμόζω το πρόγραμμα, είμαι στην 4η εβδομάδα και οι ημερήσιοι πόντοι μου είναι 29.
    Απόφαση, προγραμματισμός, ημερολόγιο, πολύ νερό και όλα θα πάνε καλά!
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    124
    καλημερα σας και απο μενα!
    προσπαθω και τρωω γυρω στους 22 ποντους.ετρωγα πιο λιγους (18-19)και χτες εφαγα παγωτο 2 μπαλες με μερεντα και αμυγδαλα (δεν ξερω ποσους ποντους να το υπολογισω) άλλα φανταζομαι λογω εξοικονομησης των ποντων της εβδομαδας ειμαι μεσα..

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3
    εγω δε καταλαβα τι ειναι αυτο θα μου πει καποιος??ειμαι καινουρια βλέπετε....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    pios mporei na mou dwsei plhrofories gia tous pontous???
    pate se kapion eidiko? h yparxoyn biblia pou lene gia tous pontous kathe trofhs?

  5. #20
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    49
    Λοιπον τα νεωτερα της τελευταιας εβδομαδας:
    07/06:27
    08/06:30
    09/06: 30
    10/06:25
    11/06:29
    12/06:23
    13/06: 25

    Σημειωτεον οτι ολη την εβδομαδα ετοιμαζομουν να αδιαθετησω και ημουν πρησμενη...παρολα αυτα σημερα (1η μερα αδιαθεσιας) εδειξε 86.8!
    Δηλ. -300γρ.

    Αμελητεα ποσοτητα θα μου πειτε ομως εχω συνηθισει να ειμαι συνηθως +2κιλα εκεινες τις μερες.
    Οποτε φανταζομαι οτι την επομενη εβδομαδα θα εχω πραγματικα αποτελεσματα..

    Περιμενω τα νεα σας..
    φιλια

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    ελενη43 θα μπορουσες να μας δωσεις καποιες πληροφοριες για την διαιτα αυτη με τους ποντους?
    ΕΛΕΟΣ ρε παιδια ηδη ειμαστε δυο που ρωταμε και κανεις δεν μας δινει σημασια.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by zwhtsa
    ελενη43 θα μπορουσες να μας δωσεις καποιες πληροφοριες για την διαιτα αυτη με τους ποντους?
    ΕΛΕΟΣ ρε παιδια ηδη ειμαστε δυο που ρωταμε και κανεις δεν μας δινει σημασια.
    μη ταραζεσαι
    αυτο συμβαινει, γιατι πολυ συχνα μπαινουν ατομα που ζητανε πληροφοριες για θεματα πολυσυζητημενα εδω κι εχουν βαρεθει καποιοι να λενε συνεχως: ΨΑΞΤΕ, η να επαναλαμβανουν τα ιδια και τα ιδια.
    οταν θελετε κατι , ψαχνετε πρωτα στα παλια θεματα με την μηχανη αναζητησης ΠΟΥ ΓΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, κι αν δεν καλυφθειτε η θελετε συζητηση, εδω ειμαστε ολοι...

  8. #23
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    49
    Zwhtsa μην συγχυζεσαι..ολοι εδω ειμαστε για τον ιδιο σκοπο..μην τσακωνομαστε και μεταξυ μας..

    θεωρησα αυτονοητο ομως οτι πριν διαλεξεις τον "ευκολο" τροπο "παιδια τι ειναι αυτο?" θα διαβαζες τουλαχιστον την σελιδα απο την αρχη...συμφωνω απολυτα με την sweet, για την διευκολυνση της ροης των θεματων θα πρεπει να κανουμε και λιγη προσωπικη δουλιτσα..

    το post που βρηκα πληροφοριες και εγω ειναι αυτο πο παραπεμπει η sougar και βοηθαει πολυ..και εγω καινουρια ειμαι...
    ουσιαστικα αναγεις τα τροφιμα σε ποντους και προσεχεις να μην ξεπερνας το οριο που σου αντιστοιχει καθε μερα.. εσυ επιλεγεις τι θα φας, φτανει να ξερεις ακριβως τους ποντους και να περιοριστεις σε αυτους..(αν και εγω ξεφευγω καμμια φορα!!)

    Αν ξερεις καλα αγγλικα μπορεις να το ψαξεις και σε ξενα sites εγω απο εκει ξεκινησα....

    οπως και να 'ναι σου ευχομαι καλη επιτυχια αν το ακολουθησεις...κατα την γνωμη μου ειναι αρκετα ισορροπημενο και καθολου καταπιεστικο,πραγμα που βοηθαει να το κραταμε για μεγαλο διαστημα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    συγνωμη για την συμπεριφορα μου χθες.. απλα νομιζα πως ειχα διαβασει ολα τα ποστ κα ιδεν ειχα δει πουθενα να λενε για τουσ ποντους.
    ευχαριστω που μου ανοιξατε τα ματια :P
    καλη συνεχεια σε ολους!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    έχει κανείς ιδέα πόσο μετράμε το παγωμένο τσάι το έτοιμο;

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    22
    Κορίτσια γειά σας
    κι εγώ αυτό το πρόγραμμα κάνω με τους πόντους. Πόσο πολύ στεναχωρήθηκα που έκλεισαν στην Ελλάδα! Πρέπει να τρώω 26 - 30, αλλά κολλάω και απογοητεύομαι! Βέβαια συστυχώς είμαι πάντα στους 30, και πάω και 32, 35 μερικές φορές. Βάζω στόχο τώρα, από αύριο να είμαι στους 26! Για να δούμε!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    834
    Originally posted by Nefeli-
    έχει κανείς ιδέα πόσο μετράμε το παγωμένο τσάι το έτοιμο;
    Αν ξέρουμε πόσες θερμίδες έχει στα 100 ml, μπορούμε να υπολογίσουμε τους πόντους.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    το ένα έχει 25 θερμιδες / 100 μλ το άλλο 35
    πως το υπολογίζουμε δλδ σε σχέση με τις θερμίδες;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    ναι ναι φερμουάρ
    το νούμερο της ζυγαριάς... 83 κιλά πήγα 5 κιλά πάνω!!!
    μέχρι το τέλος αυγούστου να είμαι 79κιλά στόχος νούμερο 1
    θα καταγράφω στο ποστ του weight watchers το διατροφικό μου πρόγραμμα κάθε μέρα !

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    και εγώ 79 θέλω να πάω τέλος Αυγούστου.... Μα καλά μπορείς και κάνεις ακόμα WW. Πήγαινα στα WW από 18 χρονών, σε όλη μου τη ζωή κάνω το πρόγραμμα τους, πλέον δεν μπορώ ούτε να τα ακούσω, άσε που έκλεισαν στην Ελλάδα

Page 2 of 301 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •