ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΙΣΜΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    4

    ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΙΣΜΑ

    Καλισπεριζω το forum... ειμαι νεος εδω αλλα απο οτι φαινεται εχω καταφερει κατι αξιοθαυμαστο(και εγω τωρα το παιρνω χαμπαρι μιν με παρεξηγειτε).
    ειμαι 20 χρονων και απο τα 8 μου ιμουν παχισαρκος.. εφτασα μετα τις πανελλαδικες 153 κιλα (1,80 υψος)
    ευτυχως ασχολιθικα με τον εαυτο μου αφοτου περασα στο πανεπιστημιο.
    πλεον μετα απο 1,5 χρονο σκληρης προσπαθειας εχω σταθεροποιηθει στα 90 κιλα.
    θεωρητικα πρεπει να χασω και αλλα 10 κιλα αλλα λογο σωματικησ διαπλασης(κουβαλαγα 12 χρονια ενα μοσχαρι γαλακτος στη πλατη) ειμαι αρκετα καλα.

    τελος με τα περι γνωριμιας.
    τωρα στο προβλημα.... λογο απωλειας πολλων κιλων(ευτιχως εκανα γυμναστικι παραλληλα) το δερμα δεν εχει υποχωρησει και αναρωτιεμαι τι να κανω για σισφηξη. ακουω τελεθταια πολλες αποψεις
    1 βαρη (κανω εδω και 4 μηνες εντατικα και με προγραμμα και οντως βλεπω διαφορες αλλα μιδαμινες οσο αναφορα την σισφηξη του δερματος)
    2 αεροβια ασκηση
    3 kick box ( αψογος συνδιασμος αεροβιας ασκησης και αναεροβιας)
    4 κολυμπι

    σας παρακαλω θερμα θελω την αποψη σας. με αιτιολογηση οσο το δινατον απλη - του λαου που λενε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κάφρε, (πλάκα έχει!) ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ! Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου!
    Μπράβο για την απώλεια,μπράβο για την ταυτόχρονη άσκηση!Την επιμονή,την πειθαρχεία...Όλα!
    Φαντάζομαι,δε θέλεις να σκεφτείς πλαστική έπέμβαση... Εσύ έχεις εικόνα του σώματος σου...
    Κι εγώ έχασα πολλά και μόνο πλαστική με σώζει(αλλά είμαι 36 χρονών) Είσαι βέβαια μικρός,δεν ξέρω...
    Νομίζω ένας ειδικός μπορεί να αξιολογήσει την ελαστικότητα του δέρματος σου και να σου πει τι μπορεί να περιμένεις...
    63 κιλά είναι πολλά,για να μην αφήσουν το σημάδι τους στο σώμα...
    Λυπάμαι που δε γνωρίζω από άσκηση,να σε συμβουλέψω,πάντως όλα γίνονται με τον έναν ή τον άλλον τρόπο...
    Καλώς μας ήρθες!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! Τι άλλο να πω μπράβο για τον άθλο σου. Εγώ το μόνο που έχω να σου προτείνω γιατί το έχω δοκιμάσει και έχει πολύ καλά αποτελέσματα στη σύσφιξη είναι τα μηχανήματα δόνησης (αμφίπλευρης και όχι κάθετης δόνησης). Τώρα βέβαια δεν ξέρω το προβλημα σου αν είναι πολύ μεγάλο δεν ξέρω πόσο μπορεί να βοηθήσει. Πάντως βλέπεις διαφορά και αν το συνδιάσεις και με βάρη ακόμη καλύτερα. ΜΠΡΑΒΟ σου και πάλι!!!!!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •