φωτογραφιες πριν κ μετα - Page 50
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 50 of 119 FirstFirst ... 40484950515260100 ... LastLast
Results 736 to 750 of 1771
  1. #736
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    γιωτα η διαφορα ειναι εμφανεστατη! και σιγουρα την απολαμβανεις!!! καλη συνεχεια και απο μενα:thumbup:

  2. #737
    Καλησπερα σε ολους!Μου αρεσει παρα πολυ να μπαινω σε αυτο το θεμα διοτι παιρνω θαρρος και δυναμη απο εσας που τοσα πολλα καταφερατε.Εγω ξεκινησα πριν 2μισι εβδομαδες στα 76,μεχρι την παρασκευη ειχα χασει 3 κιλα.Μεσολαβουσε 3μερο του Δεκαπενταυγουστου και ετσι αρπαξα την ευκαρια και πηγαμε 3μρο με τον φιλο μου στην Κατερινη για οσους γνωριζουν.Η διαιτολογος μου ειχε φταιξει προγραμμα γι αυτες τις μερες ...πολυ ωραιο προγραμμα ,δε μπορω να πω...ειχα σουβλακι.φιλετο κοτοπουλο και τον Δεκαπενταυγουστο ελευθερο.Ελα που εγω περιμενω περιοδο και με επιασε κριση.Εφαγα 2 παγωτα σε 2 μερες...ηπια αρκετο αλκοολ και το αποκορυφωμα ηρθε ανημερα της Παναγιας..Εφαγα εναν λουκουμα με μερεντα...μετα μπιφτεκι γεμιστο,σαλατα του σεφ και μπυρα την μεγαλη!Το βραδυ δε εγινε το μεγαλο γλεντι...τι σουτζουκακια τι κοντο σουβλια τι σουβλακια και τι ρετσινες και μετα βοτκες και σφηνακια.Αποτελεσμα?Πηρα πισω και τα 3 κιλα.Ειμαι χαλια....!!Τωρα θα μου πειτε τι χαλια εισαι?Οταν καταβροχθιζες τα παντα δε το σκεφτοσουν??Το σκεφτομουν αλλα με ειχε παισει μανια...Απο αυριο μπαινω ξανα στο προγραμμα αλλα οχι με την ιδια ψυχολογια...Αφηστε που ντρεπομαι τραγικα και τν διαιτολογο οταν παω να με ζυγισει..Πως τα εκανα ετσι???Χαλιααααα

  3. #738
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    britny ΔΕΝ πήρες τρία κιλά, είναι εικονικό. Μπορεί ξέρω γω να πήρες ένα αλλά 3 με τίποτα. Θα το διαπιστώσεις και μόνη σου τις αμέσως επόμενες μέρες

  4. #739
    Filliparas λες??Ανεβηκα πριν καμια ωρα στη ζυγαρια και μονο που δεν με εβρισε!!!Μακαρι...Απο αυριο κανονικα στο προγραμμα!και μακρια απο σουβλακια!

  5. #740
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Γιώτα μου κούκλα!!!Η διαφορά εμφανέστατη,το χαμόγελο αληθινό και πλατύ!Νομίζω πως η απώλεια των κιλών σε κάνει να νιώθεις πολύ καλύτερα και αυτό φαίνεται Αχ,άντε καλή συνέχεια!!!

  6. #741
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Μπράβο monahoiot!!! Μεγάλη διαφορά!!!
    Καλή συνέχεια!

  7. #742
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,157
    Μοναχουλα μου μπραβο κοριτσι μου!Τι αλλο να πω?Ετσι κ αλλιως τα εχουν πει ολα οι προλαλισαντες!Καλη συνεχεια......

  8. #743
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,205
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

    Μπράβο Γιώτα καλή συνέχεια!!!!:wink2:

  9. #744
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    141
    ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!

  10. #745
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    445
    Originally posted by psaraki22
    Και επειδή σήμερα όλο γκρινιάζω, θα γκρινιάξω και με ντοκουμέντα....! :P
    Ας γνωριστούμε καλύτερα λοιποοοον! Αυτή είμαι εγώ, όχι όπως όπως, (αμέσως στα βαθιά) με μαγιό.... :shocked2:
    Ψαράκι είσαι θεά!!!! Υπέροχο σώμα!!! ʼσε που και με τα παραπανήσια κιλά που είχες δεν φαινόσουν και τόσα!!!

  11. #746
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Originally posted by koukoutsi
    Ψαράκι είσαι θεά!!!! Υπέροχο σώμα!!! ʼσε που και με τα παραπανήσια κιλά που είχες δεν φαινόσουν και τόσα!!!
    Ευχαριστώ κουκούτσι! Την παλεύω όσο μπορώ!

  12. #747
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    144
    Originally posted by psaraki22
    Και επειδή σήμερα όλο γκρινιάζω, θα γκρινιάξω και με ντοκουμέντα....! :P
    Ας γνωριστούμε καλύτερα λοιποοοον! Αυτή είμαι εγώ, όχι όπως όπως, (αμέσως στα βαθιά) με μαγιό.... :shocked2:
    ένα έχω να σου πω: "ουάου", έυγε σου!!!!!

  13. #748
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Ευχαριστώ rena75!

  14. #749
    Originally posted by *Katie
    το πριν και το σήμερα πλέον κοντα στον στοχο , του κλείνω το μάτι.



    Κορίτσι μου εσύ είσαι θαύμα!Λες και δεν υπήρξες 120kg.Μπράβο σου!!!!Με δίαιτα ή χειρουργίο τα κατάφερες;Και πόσο καιρό σου πήρε;


    Έχω ελπίδες!!!!:starhit:

  15. #750
    Originally posted by polinaki1983
    Πάμε και μία από μένα για να γιορτάσουμε το 100στάρι μου!
    Πςςςς εκπληκτική διαφορά!Φτου σου κοπελιά μου!!!

Page 50 of 119 FirstFirst ... 40484950515260100 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •