φωτογραφιες πριν κ μετα - Page 103
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 103 of 119 FirstFirst ... 35393101102103104105113 ... LastLast
Results 1,531 to 1,545 of 1771
  1. #1531
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    αχ αυτος ο θυροειδης! εχει καψει κοσμο !δεν ξερω τι τυπο εχεις αλλα εγω εχω hashimoto υποθυροειδισμο που ειναι απο αυτες τις ασθενειες που μπορει να σε τρελλανει, επηρεαζει διαθεση , κιλα κλππ. μπορει τη μια μερα να σηκωθω και να ειμαι - 2 κιλα χωρις να χω κανει κατι διαφορετικο η γενικως να χανω τρελλα η και το αντιθετο το οποιο ειναι βεβαια τρομακτικο να βλεπεις πως μπορει μεσα σε μια εβδομαδα να αλλαξει το σωμα σου αμεσως!παντως απο οτι μπορω να διακρινω εισαι οντως πολυ ομορφη κοπελα !!!!! παντως αυτο που ειπε και η Νινα θελει συνεχη παρακολουθηση η TSH αλλα οχι μονο και η ft3 ft4 πρεπει να εισαι απολυτα καλυμμενη σε αυτες τις ορμονες για να χανεις βαρος κανονικα .

  2. #1532
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    peiraias
    Posts
    538
    Originally posted by giorgosdelta
    Ωραίες είστε όλες οι κοπέλες, απλά αγαπήστε τον ευατό σας όπως είναι, σήμερα κι αύριο και πάντα!
    Δεν υπάρχει τελειότητα κι όπου αυτή προβάλεται δεν είναι παρά ένα μεγάλο ψέμα!
    Σαφώς υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης, και βέβαια μπορούμε να ομορφύνουμε, αρκεί να προσέξουμε την εσωτερική μας εμφάνιση!
    Γιωργο ετσι να μας ανεβαζεις!!!!! απο τα χειλη ενος αντρα ειναι ο,τι καλυτερο αυτο που ειπες:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  3. #1533
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Είστε γλυκύτατοι όλοι/όλες, ναι βρε παιδιά ΟΚ εσωτερική ομορφιά κτλ μια χαρά, εγώ θέλω και εξωτερικά να νιώθω ΟΚ! Να με βλέπω στον καθρέφτη και να γουστάρω! Γλυκές και όμορφες όλες είμαστε, εγώ θέλω να μην πνίγομαι από τη μέση και πάνω απότα κιλά μου, να μπορώ να ανασάνω, να νιώθω ανάλαφρη, να έχω λαιμό κι ας έχει τον όγκο μες τη μέση, να φοράω τα σουτιέν μου τα όμορφα κι όχι της εγγυμοσύνης, να βάζω τα μπουστάκια μου και τα στρινγκ μου (ζητώ συγνώμη από τους άντρες), τα τζινάκια μου και τα τακούνια μου, που έχω ξεχάσει πως είναι να φοράς δωδεκάποντο από το 2006. Να μπορώ να δουλεύω άπειρες ώρεες όρθια χωρίς να δυσανασχετώ, να ξαπλώνω και να μη τρίζουν όλα μου. Να περπατάω και να σφιρίζουν ή να με κοιτάνε, να ζηλεύει και λίγο ο άντρας μου βρε παιδί μου! Να βλέπω κανένα κοκκαλάκι ή και λίγη γράμμωση, να φύγει το λίπος και η μαυρίλα μου μαζί.
    Σίγουρα σχεδόν όλα όσα θέλω μπορώ να τα κάνω και σε αυτά τα κιλά, κι αν έχω δεί παχουλές κυρίες να παραπέουν σε τακούνια και να προσπαθούν να στριμώξουν τα στήθη τους σε μια σταλιά σουτιέν. Οχι εμένα δε μου αρέσει αυτό, θέλω να νιώθω όμορφη αλλά και να δείχνω. Η΄τουλάχιστο να μην είμαι αντιαισθητική για κανένα (γιατί δε γίνεται να αρέσουμε και σε όλους πια!).

    Alma κι γω στα 70-75 θεά αισθανόμουν! Είχα πάει κι γω σε αυτά τα κιλά αλλά με την πάροδο των χρόνων, το άρχισε κόψε το τσιγάρο, άρχισε κόψε το γυμναστήριο, την εγγυμοσύνη, το θυροειδή, τα υπερφαγικά, και κυρίως την ακατάσχετη πρόσληψη τροφής μετά τη γέννα λόγω στέρησης, έφτασα 110! Σοκαρίστηκα και άρχισα ξανά προσπάθεια. Ελπίζω το σώμα μου να θυμάται πως ήταν και να γυρίσει εκεί, και να μη θυμάται μόνο τα χρόνια που έβαζε βάρος!

    Τελοσπάντων πάυω να μιλάω με τα θέλω μου γιατί σας έπριξα, και ποιά δε θα τα ήθελε αυτά. Συγνώμη βρε παιδιά που σας βαραίνω.

  4. #1534
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    sweetOctober για αυτο ειναι αυτο το forum για να λεει ο καθενας τα εσωψυχα του και να αισθανεται καλυτερα ......δεν μας βαραινεις ..............

  5. #1535
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    ton μου είχα υποθυρεοειδισμό στην εφηβεία, με λάθος αγωγήμου γύρισε σε υπερ.
    Αδυνατιζα, έτρωγα υπερβολικά πολύ και έχανα βάρος. Μετά όταν μου χορηγήθηκε η σωστή αγωγή είχε ανοίξει το στομάχι, συνέχισα να τρώω, τα κιλά έμπαιναν αέρας. Εζησα όλη μου τη ζωή έτσι, τη μια να είναι σε έξαρση και να τρώω το σύμπαν και να αδυνατίζω, να παίρνω τα χάπια μου, να φτιάχνει, και μετά δώστου πάλι. Χρονιά παρά χρονιά αυτό. Ελεγχόμενα. Δηλ. το παρακολουθούσα διαρκώς κι όμως ξέφευγε. Ηθελα να χειρουργηθώ, η γιατρός δε με άφηνε. Επέμενε πως θα με γιατρέψει. Ετσι κι έγινε. Πάνε πολλά χρόνια που είμαι καλά, φυσικά εξετάσεις συνεχίζω να κάνω. Μου είπε πως αν ξαναεμφανίσω θυρεοειδή πχ στην κύηση που ήταν ένα θέμα, θα ήταν θυρεοειδίτιδα. Δεν ξέρω ακριβώς τί είναι και δεν το έψαξα, γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος. Τελικά τίποτε δεν έπαθα από την εγγυμοσύνη, ούτε ο διαβήτης μου έμεινε ούτε θυροειδή έκανα, κι ας είχα το άγχος (γιατί περνάει στο παιδι).
    Το μόνο που "έπαθα" ήταν αιμορραγίες επί 7 μήνες περίπου. Αλλά κιαυτό χωρίς κανένα αίτιο. Τα ψάξαμε όλα. Απλά κάποιες κοπέλες μετά τη γέννα έχουν αιμορραγίες μέχρι να ισορροπήσει το σώμα ξανα. Δούλευα πολύ, κουραζόμουν, πήγαινα και γυμναστήριο, μόλις πήγαινα τσουπ αιμορραγία. Ετσι σταμάτησα. Τώρα τρέμω που θα ξαναπάω αλλα ελπίζω όλα ΟΚ θα είναι πια.

  6. #1536
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Δήμητρα είναι πραγματικά φοβερός ο ρατσισμός απέναντι στις παχουλές στον τόπο μας!

    Αυτός βέβαια δεν είναι λόγος για να μη φοράς τα στριγκάκια σου. Και σε συγχωρώ για τη λέξη κι επαυξάνω μη ζητώντας συγνώμη εγώ!
    Ούτε πιστεύω πως ένας μικρότερος πισινός, παραδείγματος χάρην, είναι πιο ωράιος αλλά κι άξιος να ενδυθεί με το εσώρουχο αυτό. Απεναντίας ένας μικρός γυναικείος πισινός δε μου κάνει καμιά άισθηση αν και είναι προσωπικό μου γούστο αυτό και το δηλώνω ευθαρσώς, μιας κι έχω μάθει να δηλώνω την αλήθεια ή αυτό που θεωρώ εγώ αλήθεια. Γι αυτά μου βέβαια τα γούστα υπεύθυνα δε μπορεί να είναι κάτι άλλο εκτός από τα βιώματά μου.
    Από την άλλη αν θέλω να φανώ έξυπνος σε μια μαλακοανδροπαρέα - και μη παρεξηγείτε τη λέξη αυτή - τότε ναι, θα πρέπει να ειρωνευτώ τον μεγάλο πισινό και να γίνω ρατσιστής, κακός και ζηλόφθονος. Για να μη πάθω όλα αυτά λοιπόν, τί κάνω πια; Διαλέγω όσο πιο σωστά μπορώ τις παρέες μου.

    Ναι αδυνάτισε για να αποκτήσεις καλύτερη υγεία και φυσική κατάσταση, όμως στο υπογράφω πως καλύτερα με το είναι σου δε θα νιώσεις όταν χάσεις το περιττό σου βάρος. Καλύτερα θα νιώσω όταν σταματήσω να κατηγορώ τους γύρω μου για τα σφάλματά μου, αντιληφθώ τα λάθη μου και προσπαθήσω να τα διορθώσω.

    Πιστεύω από όσα έχεις γράψει, πως αγαπάς τον ευατό σου κι αυτό να ξέρεις είναι πολύ σημαντικό - είναι καλό - για να καταφέρεις να κυριαρχήσεις επί του σώματός σου.

  7. #1537
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    αχχαχα ωραία τα λες Γιώργο, μου άρεσε ο χαρακτηρισμός σου, που δυστηχώς δε μου επιτρέπεται, έστω δημόσια.
    Συμφωνώ με όσα λες, όσο για το τελευταίο, το μυαλό κυριαρχεί του σώματος, του μυαλού ποιός θακυριαρχήσει? Τροφή για σκέψη

  8. #1538
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Originally posted by sweetOctober
    Είστε γλυκύτατοι όλοι/όλες, ναι βρε παιδιά ΟΚ εσωτερική ομορφιά κτλ μια χαρά, εγώ θέλω και εξωτερικά να νιώθω ΟΚ! Να με βλέπω στον καθρέφτη και να γουστάρω! Γλυκές και όμορφες όλες είμαστε, εγώ θέλω να μην πνίγομαι από τη μέση και πάνω απότα κιλά μου, να μπορώ να ανασάνω, να νιώθω ανάλαφρη, να έχω λαιμό κι ας έχει τον όγκο μες τη μέση, να φοράω τα σουτιέν μου τα όμορφα κι όχι της εγγυμοσύνης, να βάζω τα μπουστάκια μου και τα στρινγκ μου (ζητώ συγνώμη από τους άντρες), τα τζινάκια μου και τα τακούνια μου, που έχω ξεχάσει πως είναι να φοράς δωδεκάποντο από το 2006. Να μπορώ να δουλεύω άπειρες ώρεες όρθια χωρίς να δυσανασχετώ, να ξαπλώνω και να μη τρίζουν όλα μου. Να περπατάω και να σφιρίζουν ή να με κοιτάνε, να ζηλεύει και λίγο ο άντρας μου βρε παιδί μου! Να βλέπω κανένα κοκκαλάκι ή και λίγη γράμμωση, να φύγει το λίπος και η μαυρίλα μου μαζί.
    Σίγουρα σχεδόν όλα όσα θέλω μπορώ να τα κάνω και σε αυτά τα κιλά, κι αν έχω δεί παχουλές κυρίες να παραπέουν σε τακούνια και να προσπαθούν να στριμώξουν τα στήθη τους σε μια σταλιά σουτιέν. Οχι εμένα δε μου αρέσει αυτό, θέλω να νιώθω όμορφη αλλά και να δείχνω. Η΄τουλάχιστο να μην είμαι αντιαισθητική για κανένα (γιατί δε γίνεται να αρέσουμε και σε όλους πια!).

    Alma κι γω στα 70-75 θεά αισθανόμουν! Είχα πάει κι γω σε αυτά τα κιλά αλλά με την πάροδο των χρόνων, το άρχισε κόψε το τσιγάρο, άρχισε κόψε το γυμναστήριο, την εγγυμοσύνη, το θυροειδή, τα υπερφαγικά, και κυρίως την ακατάσχετη πρόσληψη τροφής μετά τη γέννα λόγω στέρησης, έφτασα 110! Σοκαρίστηκα και άρχισα ξανά προσπάθεια. Ελπίζω το σώμα μου να θυμάται πως ήταν και να γυρίσει εκεί, και να μη θυμάται μόνο τα χρόνια που έβαζε βάρος!

    Τελοσπάντων πάυω να μιλάω με τα θέλω μου γιατί σας έπριξα, και ποιά δε θα τα ήθελε αυτά. Συγνώμη βρε παιδιά που σας βαραίνω.
    Σε καταλαβαινω απολυτα!! Με λιγα λογια θελεις να ΖΗΣΕΙΣ!!
    Αυτο εγω κανω απο την ημερα που εχασα τα 67 κιλα μου και συνεχιιιζω εννοειτε!!!
    Ζω τα παντα!! Ακομα και στην πολη που μεγαλωσα που δεν ειχα ΠΟΤΕ ορεξη να πηγαινω βολτες και να βλεπω κοσμο (να με κοιτανε λες και ειμαι εξωγηινος!!! και να μου χαλανε την διαθεση!!) φετος ηταν λες και ημουν τουριστας στην πολη μου! Ολα τα εβλεπα διαφορετικα! Αλλα και ΟΛΟΙ με εβλεπαν διαφορετικα!! Η ιδια ειμαι, ναι μπορει να εχω χασει καποια κιλα, μπορει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να δειχνω τον πραγματικο μου χαρακτηρα (με χαρα και τσαχπινια!! χαχαχαχ) αλλα ειμαι η ΙΔΙΑ κοπελα που καποτε, οχι πολυ πολυ καιρο πριν, 10 μηνες πριν, την κοιτουσαν και γελουσαν.. Που εβγαινα εξω ολο χαρα και μου χαλαγαν την διαθεση! Και οι ιδιοι ανθρωποι τωρα θελουν να κανουν συνεχεια παρεα μαζι μου και να με "δειχνουν" σε φαση κοιιιτα με ποια βγαινω και εσυ δεν μπορεις! -.-
    Ειναι οι ιδιοι συμμαθητες που στο σχολειο ουτε να με φτυσουν που λενε και τωρα μου την πεφτουν και ειναι και γελοιοι και χαλια ολοι τους!!
    Ολα αυτα με κανουν να ζω ομως καταστασεις που δεν εχω ζησει ποτε!! Γιαυτο νιωθω λες και ειμαι 15! Γιατι στα 15 η Ναταλια εμοιαζε πιο μεγαλη και την ειχαν για σοβαρη! Και η παιχνιδιαρικη διαθεση μου επρεπε να ειναι θαμενη!! Οχι πλεον!!
    Σε καταλαβαινω απολυτα! να βγεις να περπατησεις, ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΓΟΥΛΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΙΓΟΥΝΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!
    Εγω ειχα και αλλα θεματα!! Ο φοβος της ΚΑΡΕΚΛΑΣ!! Που θα παμε? Καναπεδες εχει? Θα χωραω στην καρεκλα? Ειναι πλαστικη? Θα σπασει σιγουρα!! Και αλλα τετοια!!
    Αν το βαλεις στοχο και κανεις οντως σωστη διατροφη και γυμναστικη, θα νιωσεις οτι ο κοσμος σου ανηκει κιλο με το κιλο που φευγει!! Και εγω μπορουσα να τα χασω με διατροφη! Γενικα χανω πολυ ευκολα, ειναι και θεμα ηλικιας και οργανισμου βεβαια.. Αλλα την επεμβαση δεν την ειδα ως ατην ευκολη λυση αλλα την δυσκολη! Και ΕΥΤΥΧΩΣ Παναγια μου που ειχα παραπανω κιλα και επρεπε να κανω επεμβαση γιατι βρηκα και προβλημα υγειας που ηταν κρυμμενο και δεν θα φαινοταν και συντομα!!! Αλλα ας μην μπω σε τετοιες λεπτομερειες!!
    Λοιπον εγω στις φωτο ειδα μια ζουμερη γυναικα, ομορφη απο οτι καταλαβα, με το ζουζουνακι της στα χερια που θελει να καλυτερευση την ζωη της ποιοτικα!!
    Απλα βαλτο στοχο και μην let down yourself!! Με πολυ ψυχικη δυναμη ολα γινονται!! Θεληση να υπαρχει και τιποτα αλλο!! Αλλα!! Προγραμμα!!

  9. #1539
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Οσον αφορα τους μεγαλους πωπους!!
    http://www.youtube.com/watch?v=reTx5sqvVJ4
    χαχαχαχα!!
    το μονο που ΔΕΝ ηθελα να χαθει απο πανω μου ηταν ο πωπος μου!! Μου αρεσουν οι μεγαλοι (καλοσχηματισμενοι κτλ αλλα αρκετα μεγαλοι!!) πωποι!!!! Τους θαυμαζω σε μια κοπελα!! χαχαχαχαχαχαχα
    Αλλα χαθηκε και αυτος!! R.I.P MY BUTT!! χαχαχαχχα αλλα με γυμναστικη θα τον κανω καλοσχηματισμενο και δεν θα με πειραζει που θα ειναι πιο μικρουλης!!

  10. #1540
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    wow, είσαι ένα κουκλί ζωγραφιστό! Συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου για το θάρρος που έχεις δείξει παρόλες τις δυσκολίες που συνάντησες, είσαι αξιοθαύμαστη!

  11. #1541
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    να'σαι καλά wow θα διαβάζω συχνά το μήνυμα σου να παίρνω δύναμη :yes:
    To χειρότερο είναι πως I know the feeling ξέρω πως θέλω να νιώσω, αλλά όλες τις φορές που είχα ένα "πιο αδύνατο σώμα" εγώ δεν το εκτιμούσα και με θεωρούσα χοντρή! Δηλ. ποτέ δεν απήλαυσα το σώμα μου πραγματικά! Και λέω να προλάβω γιατί είμαι ήδη 33!

  12. #1542
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Mak κουκλααα μου σε ευχαριστω και εσυ το ιδιο!! Πφφφ οι δυσκολιες ελπιζω να εμειναν πισω ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑ!!!!
    Οκτωβρη καταλαβαινω τι εννοεις! Δεν υπηρξα ποτε αδυνατη και δεν ξερω πως ειναι να μην εκτιμας τε κιλα σου αλλα η αδερφη μου ειχε παχυνει σε μια περιοδο, τα εχασε ολα και πιστευε ακομα οτι ειναι παχια!!
    Ευχομαι να παιρνεις δυναμη απο το καθε τι στη ζωη και να φτασεις τον στοχο σου! Δεν εχεις και πολλα κιλα να χασεις ουτως η αλλως!!

  13. #1543
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    ΄Μπράβο wow, εκπληκτική απώλεια, δε φαίνεσαι με τπτ τόσα κιλά.

  14. #1544
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    404
    .

  15. #1545
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Αντούλα μου στο πριν αναγνωρίζω το σουλούπι μου φοβερή άλαλοι μανάρι μου πολλά πολλά συγχαρητήρια :*:love::love::love::love:

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •