φωτογραφιες πριν κ μετα - Page 102
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 102 of 119 FirstFirst ... 25292100101102103104112 ... LastLast
Results 1,516 to 1,530 of 1771
  1. #1516
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Χαχαχχαχα σας ευχαριστω!!!
    Αν λες για το Χαλβας που εχω γραψει sweetoctober δεν εννοω τον κανονικο χαλβα!!
    Ενα αγορι τον λεω ΧΑΛΒΑ!! Χαχαχχααχαχαχ
    Εξαρτησεις πολλες δεν ειχα ευτυχως! Μονο αναψυκτικα! Αλλα κομμενα και αυτα!
    Και στα δικααα σας κοριτσια! (Λες και παντρευομαι! Χιχιχιιχχιιχ)

  2. #1517
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Μη μακρυααααααα κι ο γαμος εξαρτηση ειναι χαχαχαχαχ μπραβο μπραβο κοριτσι μου :thumbup::thumbup::thumbup: ναι ναι πλακα εχει ο χαλβας!!!

  3. #1518
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    Originally posted by Tassos67
    Όσο τρομακτική κι αν είναι η νεκροκεφαλή στη μπλούζα σου δε νομίζω να "τσάκισε" αυτή τα περιττά κιλά. Είσαι πραγματική διαφήμιση για την sleeve/bypass! Μάλλον το τικεράκι σου χρειάζεται πολύ γερή ενημέρωση! Τώρα έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου ώστε να ασχοληθείς με οτιδήποτε άλλο εκτός από το βάρος σου και τις επιπτώσεις του. Καλή συνέχεια.

    Τάσο το "τικερακι" τις wow σωστά τα λέει..δυο κιλά παρακάτω είναι. απλά το κοριτσάκι μας είναι πρώτο μπόι 1.78 και έτσι φαίνεται όπως θα φαινόμαστε εμείς στα 65 : D και είναι και tooooooso όμορφη που πραγματικά πρέπει να πληρωθεί για διαφήμιση :*

  4. #1519
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Μακρυααα μακρυααα!!! Χαχαχχαχα για βασανα ειμαστε τωρα; Πηγα να πω μικρη ειμαι ακομα αλλα εκλεισα τα 24 αλλα νιωθω και μοιαζω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 16-17 αρα ολα καλα!!! Χααχαχα
    Λες ρε Νινακι να κανω καριερα στο μοντελινκ;!;! Μουαχαχχαχχαχχαχα πλακιζω εννοειτε!!!
    Σας ευχαριστω και παλι!
    ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΧΑΛΒΑΔΕΣ! ;D

  5. #1520
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Ελα ρε Τασο οχι και τρομαχτικη!!! Misfits ειναι αυτοι!! \m/
    Lol

  6. #1521
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Τί να πουμε κι εμείς στα 34! Φιλάκια καλή κάθοδο, και να φοράς τιράντες! :crazy: Τρομακτική απώλεια βάρους, ποιά νεκροκεφαλή ρε Τάσο, αυτή σε φόβισε εσένα χαχαχαχ :love:

  7. #1522
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    WoNdErLaNd
    Posts
    1,422
    Xaxaxaxa!!! Ευχαριστω Οκτωβρη μου!!!

  8. #1523
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Γειά σας κι από εμένα! Κατάφερα να δω μέχρι την σελίδα 20? Είναι άπειρες οι φώτο, συγχαρητήρια σε όλους! Να'μαι κι γω στα 109 κιλά με την κοιλιά εγγύου, μόνο που το παιδί το βαστάω!
    Συγνώμη που φαίνεται κάπως αλλά είναι από κινητό και ήταν κι άλλοι στις φωτο, έπρεπε να τη σβήσω σχεδόν όλη...
    Για να δω τώρα πως στο καλό θα την ανεβάσω.
    Μετά δεν υπάρχει ακόμη αφού τραβήχτηκε πρίν ένα μήνα, πρίν μας μπεί ο νέος χρόνος.

  9. #1524
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Ωραια ευκολα μπαινουν, δείτε κι αυτη κοντινο το ντεκολτε με τις ζαρες που δεν ξεχωριζει ο λαιμος απο το μπουστο...σε αυτη με εχει αγγαλιασει ο αντρας μου που πρεπει να ανοιξει τα χερια του!
    Εχω θεμα με το θυροειδη, οποτε ο λαιμος δε θα αδυνατισει ποτε πολυ, ο ογκος παντα θα φαινεται, αλλα δε με πειραζει. Να φυγει ο ογκος απο το σωμα μου θελω. Ολα μου τα κιλα τα εχω σε κοιλια και στηθος-πλατη-μπρατσα, περιφερεια δεν εχω καθολου αν μπορειτε να δειτε στην προηγουμενη φωτο. Δεν εχω αλλες γιατι δεν ειμαι των φωτο, ειδικα τα τελευταια χρονια με τα κιλα!

    PS δεν έχω ολόσωμο καθρέφτη να σας βγαλω όλο το σωμα με λιγότερα ρούχα και πιο καθαρά, ελπίζω άμα χάσω καμμιά 30αριά κιλά η διαφορά να ειναι εμφανης ς:starhit:

  10. #1525
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
    Posts
    685
    αυτή τι φορα θα σου πω κάτι προσωπικό και εσύ μην το διαβάσεις και μπορείς να το αγνοήσεις όσο θέλεις

    δεν είσαι όσο τρομακτική νομίζεις πως είσαι..φαίνεσαι και όμορφο κορίτσι από το λίγο που είδα. ούτε και κανένα σώμα απαίσιο έχεις. όσο για τον λαιμό σου ..εσύ νομίζεις πως είναι τεράστιος από τον θυροειδή..έχω και εγώ υποθυρεοειδισμό. κανε μια εξέταση και στην tsh εκτος από την t4. η tsh δεν μας αφήνει να χάσουμε κιλά εύκολα. ο λαιμός σου μια χαρά είναι. λίγο να το πάρεις απόφαση και θα γίνεις θεα.
    εύχομαι να δούμε φωτογραφίες του μετά όσο καιρό και αν σου πάρει αυτό.

  11. #1526
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Σε ευχαριστώ Ninap, τον ελέγχω το θυροειδή μου από μικρή. Είμαι θεραπευμένη εδώ και χρόνια, ο όγκος όμως έμεινε.

  12. #1527
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    sweetOctober απο το λιγο που διακρινω βλεπω μια πολυ γλυκια κοπελα που δεν εχει κανενα προβλημα .....αυτο που αποκαλεις εσυ προβλημα στο λαιμο το εχουμε ολοι μας οταν κανουμε κινηση με το κεφαλι μας προς τα κατω .. Θα σου ελα οτι με μια ηπια διατροφη οχι διατα πραγματικα θα μεταμορφωθεις γιατι εισαι πολυ γλυκια .................... προσπαθησε το δεν εχεις να χασεις κατι γλυκε Οκτωμβρη .........

  13. #1528
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,392
    Η κοιλιά δεν πρόκειται να φύγει έτσι απλά Alma μου! Ολο το λίπος εκεί είναι, κι αν έχει ρίξει πάνω ύπνους ο μπέμπης !!!

  14. #1529
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    sweetOctober πριν 6 χρονια ειχα ορεξη και πεισμα και εχασα και κοιλια και μπουτια μονο με διατροφη και εφτασα 74 κιλα και ημουν μοντελακι ...πιστεψε ............... τωρα δεν ειχα διαθεση για διατροφη για αυτο εκανα και sleeve ...........αν θελουμε κατι πολυ μπορουμε να το καταφερουμε ...............

  15. #1530
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Ιωάννινα
    Posts
    481
    Ωραίες είστε όλες οι κοπέλες, απλά αγαπήστε τον ευατό σας όπως είναι, σήμερα κι αύριο και πάντα!
    Δεν υπάρχει τελειότητα κι όπου αυτή προβάλεται δεν είναι παρά ένα μεγάλο ψέμα!
    Σαφώς υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης, και βέβαια μπορούμε να ομορφύνουμε, αρκεί να προσέξουμε την εσωτερική μας εμφάνιση!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •