φωτογραφιες πριν κ μετα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 119 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 1771
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    40

    φωτογραφιες πριν κ μετα

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΝΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ, ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΧΑΣΑΜΕ Κ ΣΕ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΩΜΑ, ΜΗ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΡΕΖΙΛΙ ΠΧ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ. ΤΟ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ "ΕΥΚΟΛΟ" ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ Κ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΠΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΩΣ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΑΥΤΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΛΙΝΚ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Εγώ ήμουν καλύτερα στο <<ΠΡΙΝ>> από το << ΜΕΤΑ >>, οπότε...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Εγώ του <<ΠΟΤΕ>> σε ποιά κατηγορία εμπίπτω;

  4. #4
    Αχ!βρε Nadine....πάντα με χιούμορ!!!!Εγώ τώρα ξεκίνησα...έχω δρόμο μπροστά μου!!!!
    ʼλλα 30!!!!!
    Καλό τριήμερο σε όλη την παρέα!!!

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    40
    nadine k ego tou pote eimai! alla entaksei paliotera imoun xeirotera apla sinexizo na eimai mpouloukaki :P
    telika de ginetai afto pou protina e? somebody?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλά, ήμουν σίγουρη ότι θα είχε τρελή ανταπόκριση! Γιατί άραγε;...
    Ξέρεις,όλοι εδώ θέλουμε ν'αποτυπώσουμε το μεγαλείο μας στην αιωνιότητα!
    Και μας ζήτησες σώμα χωρίς πρόσωπο! Ν'αφαιρέσουμε το μόνο που μας ξελασπώνει κάπως...
    Αν ζητούσες το αντίστροφο...Ίσως κάτι γινόταν...Αχ!staspi! Χλωμό το βλέπω...
    Αλλά,ειλικρινά,σου εύχομαι η περιέργεια σου να ικανοποιηθεί με τη θέα του δικού σου σώματος,καθώς αλλάζει!
    Κι όσο,με το καλό, τα καταφέρνεις,ε...δε μας στέλνεις κι εμάς καμιά φωτογραφία να σε καμαρώνουμε;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Καλά!!!!! Εγώ πρέπει να κάνω 4 κατηγορίες !!
    1) 15 χρόνια πρίν = 48 κιλά
    2) 10 χρόνια πρίν = 98 κιλά
    3) 1 χρόνο πρίν = 77 κιλά
    4) Σήμερα = 63 κιλά

    Είναι καλή ιδέα πάντως, να μπορούσαμε να βάλουμε φωτογραφίες.

    Δεν ξέρω αν έχω καταντήσει ψωνάρα με την αλλαγή που έχει γίνει στην εμφάνισή μου.... αλλά.... ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ έκανα χθές στην προσωπική μου σελίδα το facebook.
    Είχα μια φωτογραφία απο πέρσυ το καλοκαίρι που ήμουν + 15 κιλά, κι ανέβασα άλλη μία απο το περασμένο Σ/Κ που είμαι αισθητά πιό αδυνατισμένη.
    Δυστυχώς δεν έχω καμμία απο την εποχή που ήμουν 98 κιλά σε ηλεκτρονική μορφή, αλλά μόλις βρώ κανένα φίλο που να έχει scanner, θα scanάρω καμμία απο τις παλιές-παλιές και θα τη βάλω κι αυτή δίπλα.

    Το συνιστώ να το κάνουμε όλοι.
    Τις κοιτάζω και νοιώθω ότι δεν πήγαν χαμένοι οι κόποι και οι στερήσεις, παίρνω κουράγιο να συνεχίσω και νομίζω ότι θα με βοηθήσει ψυχολογικά στο να μην ξαναρχίσω να γουρουνιάζω και να διατηρήσω την καινούρια Μάρω.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    μπραβο ρε Μαρω μπραβο σου.Και κοιτα να γινεις ψωναρα,γιατι οχι?μην μου πεις οτι πλακωνοσουν στις διαιτες μονο απο αποψη υγειας...αγαπη μου νιωσε θεα και δειχνε το..γιατι κοπιασες για να κρυβεσαι?
    αντε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε να παιρνουμε σειρα.....

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    40
    ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΕΒΑΖΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΑ. ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 13-14 ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΨΗΛΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Larissa Greece
    Posts
    182

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160

    Ενα μικρό δείγμα με τη διαφορά πέρσυ και φέτος

    Χρωστάω να σκανάρω φωτογραφία απο την εποχή των 98 κιλών.
    Προς το παρόν, αυτή είναι πέρσυ το καλοκαίρι ( πρίν απο 10 μήνες δηλαδή, τέλος Αυγούστου, στα 77 κιλά)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160

    Και η δεύτερη φωτό της ψωνάρας.......:

    Φέτος το καλοκαίρι (την περασμένη Κυριακή 8 Ιουνίου, στα 63 κιλά)
    .... άντε επιτέλους να φτάσω τα 50 να είμαι όπως θέλω !!!!

    Υ.Γ. Χθές πέταξα το τζήν και το μπλουζάκι που φόραγα στην πρώτη φωτογραφία γιατί ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ....
    Κορίτσια και αγόρια, πιστέψτε με, αξίζει τον κόπο και τις θυσίες.
    Νοιώθω άλλος άνθρωπος ήδη !!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    195
    συνχαρητηρια ,μπραβο σου αλλα και σε αυτα τα κιλα να μεινεις μια χαρα εισαι ,σου παει κιολας .το 50 λιγο παραλογο ακουγεται .

  14. #14
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    43
    Μαρω συχαρητηρια για το αποτελεσμα,την προσπαθεια.υπομονη,επιμονη ,θεληση και γι αυτο που ειδαμε ολοι στην φωτογραφια.ειμαι νεο μελος στη σελιδα και εχω αρχισει και εγω τον αγωνα μου σιγα σιγα.ξεκινησα 97 .ειμαι 92 και θελω να κατεβω στα 57.εσυ πως τα καταφερες απο θεμα διατολογιου?με καποια επεμβαση?βοηθεια?αναμενω απαντηση σου.θα χαρω [πολυ να μαθω τον τροπο και ευχομαο ολοψυχα γρηγορα να δουμε και την φωτο των 50 που τοσο θελεις αν και πραγματικα εισαι κουκλα και ετσι.
    φιλικα
    ευη

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Κοριτσακι εισαι μια κουκλα!Να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου!

Page 1 of 119 1231151101 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •