ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕΞ - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 36 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 533
  1. #151
    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ?ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ?ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΩ ΑΤΟΜΑ(ΠΟΛΛΑ) ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ.. ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΗΡΕΜΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ?.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Δεν καταλαβαίνω γιατί το πιστεύεις αυτό,
    αλλά εσύ ασφαλώς γνωρίζεις τον εαυτό σου καλύτερα...
    ΟΚ...Προφανώς παρερμήνευσα...Με συγχωρείς...

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    elena_8
    Καλώς μας ήρθες!Κι εγώ όταν διάβαζα τον stargazer μου πέρασε η σκέψη απ'το μυαλό
    μήπως ήταν ο πρώην φίλος μου,αλλά εκείνος τουλάχιστον θα ήταν ο μόνος
    που θα δικαιούταν να νιώθει κάπως έτσι καθότι εγώ έχω πάρα πολλά κιλά...
    Εσύ με 59 και η κοπέλα του stargazer με λίγα παραπάνω,
    είναι κρίμα να σας δημιουργούν κόμπλεξ οι άνθρωποι σας για κάτι-κατά τη γνώμη μου-ανύπαρκτο!
    Ξέρω πως είναι αδύνατο ν'αδιαφορήσεις,όσο μπορείς πάντως μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω...
    Και προς Θέού!Μην επιτρέψεις να συναντηθούν αυτοί οι δυό ποτέ!Φαντάζεσαι τι έχει τότε να γίνει;

  4. #154
    Θέλω πολύ να πω τι θα γίνει αλλά θα λερώσω το στόμα μου..

  5. #155
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    7
    αχ βρε nadine μου να ηξερες ποσοι καβγαδες εχουν γινει γι αυτο το θεμα...απειροι!!πως να αδιαφορησω..?η αληθεια βεβαια ειναι οτι δεν ειμαι τυχαια στο forum το συγκεκριμενο..εχω κ εγω το 'συνδρομο' του γιο γιο.το φαγητο κ τα κιλα ειναι στις καθημερινες μου συζητησεις κ επειδη απο μικρο κοριτσακι ειχα καποια περιττα κιλα,εχω μεγαλη εμμονη καθως και ανασφαλειες.τουλαχιστον εσεις εδω με καταλαβαινετε..νιωθω οτι συμπασχουμε..ειστε καταπληκτικη παρεα..

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Να ξαναπώ ότι το κάθε θέμα είναι τόσο μεγάλο όσο το κάνουμε εμείς. Για κάποιον είναι ασήμαντα τα 7-8 κιλά, για κάποιον όχι. Για κάποιον είναι ασήμαντο να ακούς την κοπέλα σου ώρες για τα προβλήματά της, για κάποιον όχι κ.ο.κ....

    Από κει και πέρα δε ξέρω τι είναι αυτό που μεγαλοποιεί το θέμα. Ίσως είναι η ζήλεια από τα ωραία σώματα που βλέπες (δηλ. κοίτα τι κυκλοφορεί έξω, σορτσάκια κλπ!), αίσθημα απόλυτα λογικό και για πολλούς πολύ "φτηνό". Ίσως άλλοι το εκλαμβάνουν ως αδιαφορία, δηλ. βόλεμα. Σκέφτονται : δεν ενδιαφέρεται ο/η σύντροφος να χάσει τα κιλάκια γιατί ξέρει ότι θα μαι εδώ, οπότε why bother?

    Ίσως είναι και το πιο απλό όλων : ότι όλοι θέλουμε ένα όμορφο σώμα. Ποια κοπέλα δε θέλει έναν άντρα με πλάτες, γυμνασμένο στήθος και χέρια? Έτσι κι εμείς θέλουμε ωραία πόδια, κοιλίτσα κλπ...Και πολλοί επιμένουν γιατί το σώμα αλλάζει ενώ ο χαρακτήρας όχι. Οπότε όταν έχεις βρει κάτι που σ' αρέσει θες να το αλλάξεις κι εκεί για να είσαι 1000% πλήρης. Γιατί αν έχεις βρει το σώμα που θες, που να χτυπάς τον κώλο σου κάτω ο χαρακτήρας δεν αλλάζει!

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    stargazer εγω προσωπικα αντιπαθω τους αντρες με τοσο περιποιημενο σωμα.. φετες μπρατσα και κλπ..
    γιατι ολοι τους ειναι πολυ δηθεν και για το μονο που ενδιαφερονται ειναι πως θα γυμναζουν το σωμα τους. καγκουρες τελειος.

    προτιμω την πραγματικοτητα διπλα μου.
    να εχω εναν φυσιολογικο αντρα διπλα μου.

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Σου μίλησα για μοντέλα?

    Ποια θα προτιμούσε έναν άντρα αδύνατο, χωρίς πλάτη, με χέρια 13χρονου, στήθος 10χρονου ή έναν με απλά μια κοιλιά μπάλα? Δε μιλάω για υπερβολές αλλά το 95% των γυναικών θα θελαν τα στοιχειώδη όπως γυμνασμένα χέρια, στήθος, πλάτη...Δε μίλησα για κοιλιακούς φέτες κι αποτρίχωση στο στήθος!

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    τοτε εγω ειμαι στο 5% τις εκατο!..

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    πιο πολυ με γοητευουν αντρες με λιγη κοιλιτσα...
    (μου ξυπναει το ενστικτο για δαγκωμα χαχαχαχαχαχα)
    παρα καποιος με κορμαρα!

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Πότε μίλησα για κορμάρα??? Μην έχεις στο μυαλό σου λαδωμένους κάγκουρες στις παραλίες που είναι αποτυχημένοι και το μοναδικό που μπορούν να δείξουν είναι το σώμα τους. Οκ για την κοιλίτσα, το λένε πολλές! Αλλά τα άλλα δε τα θες? Γιατί οι πλάτες, τα χέρια, το στήθος είναι τα ισοδύναμα ωραία πόδια ή οπίσθια της κοπέλας. Αν δε τα θες τότε ίσως το κάνεις γιατί είναι δύσκολο να τα βρεις...

    Πολλοί άντρες λένε ότι δε τους νοιάζει η κορμάρα κυρίως γιατί είναι κάτι άπιαστο. Όλοι θα θελαν η κοπέλα που αγαπούν να χει πολύ ωραίο σώμα. Οπότε λες ότι δε σε νοιάζει και βρίσκεις πιο γοητευτικό έναν άντρα με μπράτσο σαν τον καρπό του, πλάτες κοριτσιού και στήθος όπως του 10χρονου...

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by elena_8
    αχ βρε nadine μου να ηξερες ποσοι καβγαδες εχουν γινει γι αυτο το θεμα...απειροι!!πως να αδιαφορησω..?η αληθεια βεβαια ειναι οτι δεν ειμαι τυχαια στο forum το συγκεκριμενο..εχω κ εγω το 'συνδρομο' του γιο γιο.το φαγητο κ τα κιλα ειναι στις καθημερινες μου συζητησεις κ επειδη απο μικρο κοριτσακι ειχα καποια περιττα κιλα,εχω μεγαλη εμμονη καθως και ανασφαλειες.τουλαχιστον εσεις εδω με καταλαβαινετε..νιωθω οτι συμπασχουμε..ειστε καταπληκτικη παρεα..
    εγω θα προτεινα να χωρισεις παντως

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    173
    Η εύκολη λύση. Όποτε υπάρχει θέμα σε μια σχέση, την κάνουμε με ελαφρά...

    2 δρόμοι υπάρχουν. Ή προσπαθείς ν' αλλάξεις αυτό που ενοχλεί τον φίλο σου (κι αυτός θα χει κάνει αλλαγές για σένα φαντάζομαι...) ή του εξηγείς ότι έτσι είσαι και αν γουστάρει.

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by stargazer
    Η εύκολη λύση. Όποτε υπάρχει θέμα σε μια σχέση, την κάνουμε με ελαφρά...

    2 δρόμοι υπάρχουν. Ή προσπαθείς ν' αλλάξεις αυτό που ενοχλεί τον φίλο σου (κι αυτός θα χει κάνει αλλαγές για σένα φαντάζομαι...) ή του εξηγείς ότι έτσι είσαι και αν γουστάρει.
    ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ!
    ας μας πει ομως καλυτερα η φιλη που ξερει στα σιγουρα...
    τι αλλαγες εχει κανει λοιπον αυτος για να αρεσει περισσοτερο σε σενα?

    αν θες πες μας κι εσυ σταργκειζερ
    τι αλλαγες εχεις κανει εσυ για την φιλη σου?
    προσοχη, ΟΧΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    η εικόνα που μας έχουν πασάρει κάποιοι κα την φιλάμε σαν πρέσιους! δεν είναι παρά μια εικόνα που μπορεί να διαλυθεί! η γυναίκα δεν πρέπει να είναι υπερβολικά αδύνατη! το σώμα της είναι πλασμένο να έχει όμορφες γεμάτες καμπύλες να έχει κοιλίτσα και μεγάλη περιφέρεια. το πως θέλει κάποιος την γυναίκα είναι πολύ σχετικό! στην αναγέννηση η γυναίκα και ο συμβολισμός της θηλυκότητάς της φαινόταν από τα κιλά της η ευρωστία η υγεία ακόμη και η κοινωνική της τάξη. η θεά της ομορφιά η Αφρο έχει πάντα την κοιλίτσα της που την επιδικνύει με περίσσια περηφάνεια! οι αφρικανές άν δεν έχουν κοιλιά και οπίσθια δεν νιώθουν γυναίκες ούτε οι άντρες τους ικανοποιούνται. και οι γυναίκες στην μεσόγειο είχαν από πάντα περιττά κιλά. δείγμα γοητείας, μητρότητας. τώρα χωρίς να κατηγοριοποιώ και να εξαιρώ γιατί δεν μου αρέσει ... αυτά τα δήθεν πρότυπα είναι ΠΟΛΥ ΔΗΘΕΝ! κι αυτά τα 90% και τα 95% και τα 249824924297% δεν ισχύουν γιατί ο κάθε άνθρωπος στην καθημερινότητά του βιώνει το δικό του ΟΜΟΡΦΟ και πρέπει να το βιώνει 100% χωρίς άγχος και ακρότητες. η προσπάθεια γι αυτό που μας ικανοποιεί παιδιά είναι ο πιο όμορφος αγώνας.

Page 11 of 36 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •