ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕΞ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 36 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 533
  1. #1

    ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕΞ

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΓΕΛΙΟ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ?.ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ?ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ?ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ?.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΣΚΟΝΤΑΦΤΩ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ?.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Καλά μην σε πιάνει και άγχος ή νομίζεις ότι όλες στα 18 έχουν ολοκληρώσει, έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου... Για όλους υπάρχει κάποιος που θα τους αγαπήσει, όλοι αξίζουμε να δίνουμε και να παίρνουμε αγάπη αρκεί να βρούμε τον κατάλληλο άνθρωπο που δεν είναι και εύκολο. Και αντί να ντρέπεσαι για το σώμα σου προσπάθησε να το αλλάξεις σιγά σιγά όμως γιατί αν το κάνει γρήγορα και με άγχος είναι σίγουρο ότι δεν θα πετύχεις τίποτα. Βάζε μικρούς στόχους και θα τους πετύχεις. Αν δεν το κάνεις τώρα θα λες στα 20 γιατί δεν είχα ξεκινήσει στα 18!!!

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    39
    ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΛΙΒΕΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΓΓΕΛΑ ΜΟΥ!!!!! ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΗ ΠΕΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΣΕ ΘΕΩΡΗΣΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΙΜΗ!!! ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΙΚΡΑΙΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΝ............ ΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΤΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ - Σ' ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΤΡΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΠΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΚΡΟΥ : ΑΝΟΡΕΞΙΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ! ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.
    ΞΕΡΩ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΟΡΜΗΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ........ Η ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ........... (ΟΛΕΣ Σ'ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ). ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΧΟΣ???? ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.................. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΘΩΣ ΣΕ ΔΙΕΠΕΙ ΥΠΕΡΜΕΤΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΕΣΩΣΤΡΕΦΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗΣ.............. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΝ, ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΤΡΕΨΟΥΝ ΕΣΕΝΑ........ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΣΕΝΑ........... ΑΥΤΟΣ/ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΨΗΛΑ................ ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...........
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΟΤΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΕ ΟΡΙΖΟΥΝ.............. ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ............ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.......... ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ/ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΥΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ - ΔΥΝΑΜΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΣΑΓΑΝΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ............
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ............... ΘΑΛΑΣΣΑ..........ΜΠΑΝΙΑ..........ΗΛ ΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ..............ΖΕΣΤΗ...... .......ΒΡΑΔΥΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ..............ΦΙΛΟΙ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟΣΤΟΙ - ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ)...............ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..........ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΝΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΣΥ..............ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ.............ΔΕΙΞΕ ΛΙΓΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ.............ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΚΙΛΑ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΠΛΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΕΙΣ.................

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Καλά 18 είσαι, όχι και 98!Μη σε πιάνει και τόσος πανικός.Είσαι αρκετά μικρή και νομίζω πως το πιο σωστό για τον καθέναν είναι να ξεκινά τη σεξουαλική του ζωή αφού ενηλικιωθεί και νιώθει κάπως πιο συγκροτημένος και συνειδητοποιημένος με αυτό που κάνει...

    Και Κατερίνα διαφωνώ πολύ με αυτό που λες πως όλα μετριούνται με την εξωτερική εμφάνιση γραμμάριο προς γραμμάριο.Υπάρχουν τόσοι πολλοί και διαφορετικοί άνθρωποι που και δεν έχουν αναλογίες μοντέλου και χάιρουν εκτίμησης,σεβασμού από την κοινωνία μας.Η επιτυχία δε μετριέται με τη ζυγαριά...

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    39
    ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.............. ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΜΩΣ...........ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΥΡΩ ΜΟΥ.............. ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ......ΟΙ ΣΥΣΤΑΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ, ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ, ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ, ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΤΟ ΟΤΙ ΠΛΗΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΠΙΣΚΙΑΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.................ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ..........
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑ ΣΑΝ ΝΑ ΒΑΖΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ.......... ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ.............ΕΦΙΣΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ............. ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ 27 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΡΚΕΤΑ..............ΟΤΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ.........ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ..............
    ΜΑΚΑΡΙ ΚΛΕΑΝΘΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΡΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ.................ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ............
    .................ΑΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΡΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΟΥ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Eντάξει δεν το λέω επικριτικά και ούτε υπάρχει και λόγος να πεις συγγνώμη.Απλά πολλές φορές είναι και εύκολο να ρίχνουμε το βάρος στην εύκολη δικαιολογία:Είμαι υπέρβαρος, είμαι κοντός, έχω μεγάλη μύτη κτλ.

    Παχύσαρκος δεν υπήρξα ποτέ και δε μπορώ να έλθω στη θέση σας,απλά αν μιλάμε για το θέμα του σεξ και πως το αντιμετωπίζει κάποιος με πολλά κιλά, τότε ίσως θα διευκόλυνε να ξεκαθαρίσουμε αν μιλάμε καθαρά για σαρκική πράξη ή για ερωτική επαφή δύο συντρόφων.Στο πρώτο σίγουρα παίζει κύριο ρόλο το πως είναι το σώμα του άλλου, ενώ στο δεύτερο ίσως η φαντασία και η εγκεφαλική "ένωση" των δύο συντρόφων να υπερκαλύπτει το οποιοδήποτε πρόβλημα κιλών υπάρχει.

    Γενικά σίγουρα κοιτάμε και το πως είναι ο άλλος.Όλοι το κάνουμε αυτό:παχύσαρκοι,αδύνατοι,α� �ορεκτικοί,"κανονικοί",υπέρ� �αροι...

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    39
    ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΟ ΚΙ ΑΝ...............ΑΥΤΗ Η ΕΝΩΣΗ ΠΟΥ ΛΕΣ.................... ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ............... ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΝΩ ΤΥΧΕΡΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΔΑ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΠΛΕΥΡΑ (ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΧΕΣΕΙΣ)............Μ'ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ................ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΜΩΣ Η, ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΕΜΦΥΤΗ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΠΑΡΑΠΕΡΑ................ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.............ΙΣΩΣ ΟΣΟ ΑΛΛΟΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑΝ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ.................ΑΠΛΑ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΣ Η ΑΓΓΕΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΩΡΑΙΑ (ΠΑΝΤΑ ΤΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ) ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ................. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΗΣ................... ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΘΙΣΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.............ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΛΕΟΝ ΥΠΟΘΕΣΗ........ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ ΑΝΟΡΕΚΤΙΚΟΣ, ΕΙΤΕ ΥΠΕΡΒΑΡΟΣ, ΕΙΤΕ ΝΟΡΜΑΛ...................ΑΛΛΑ Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..........................

  8. #8
    Πω πω δεν ξέρω πως το καταφέρατε(μάλλον με τα ωραία σας λόγια)αλλά με κάνατε να νιώσω παρά πολύ καλά και μου δώσατε δύναμη να συνεχίσω να προσπαθώ?.δεν λέω έχω παρά πολλούς φίλους που με αγαπάνε αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν το πρόβλημα μου νομίζουν ότι όλα είναι μια χαρά?σας ευχαριστώ πολύ λοιπόν για την συμπαράσταση και θέλω κλείνοντας να συμφωνήσω με την Κατερίνα ότι η πρώτη εικόνα είναι σημαντική..?την έχω πατήσει πολλές φορές δυστυχώς?.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    Τα κιλά δεν είναι εμπόδιο στον έρωτα! κι επειδή καλή μου μίλησες για σεξ και όχι για κάτι άλλο(αγάπη, έρωτας) ... αν κατάλαβα καλά, πίστεψε με υπάρχουν πολλοί που θα ήθελαν να πραγματοποιήσουν φαντασιώσεις και όνειρα με μια κοπέλα με παραπανίσια κιλά. Μην νιώθεις άσχημα. Να ξέρεις ότι είσαι ποθητή από πολλούς έστω κι αν δεν το δείχνουν. Αν κουνηθείς λιγάκι και νιώσεις εσύ ωραία θα στο εκδηλώσουν αρκετοί. Το θέμα είναι να μην παρασύρεσαι σε αυτό το παιχνιδάκι. Ό,τι κάνεις να το κάνεις γιατί πραγματικά το θέλεις και όχι για να αποδείξεις κανενός τίποτα, ούτε καν του εαυτού σου. Πάντα με προφυλάξεις! ακόμη προσπάθησε να χάσεις λίγα κιλάκια και θα δεις πως θα πάρεις τα πάνω σου.

    οι ζουμερές γυναίκες θέλουν άντρες με όλη τη σημασία της λέξεως για να τις κουμαντάρουν, σε όλους τους τομείς. και το λέω καλοπροαίρετα(για να μην παρεξηγηθώ) χεχεχεχ

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34
    Originally posted by Aggela19
    Πω πω δεν ξέρω πως το καταφέρατε(μάλλον με τα ωραία σας λόγια)αλλά με κάνατε να νιώσω παρά πολύ καλά και μου δώσατε δύναμη να συνεχίσω να προσπαθώ?.δεν λέω έχω παρά πολλούς φίλους που με αγαπάνε αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν το πρόβλημα μου νομίζουν ότι όλα είναι μια χαρά?σας ευχαριστώ πολύ λοιπόν για την συμπαράσταση και θέλω κλείνοντας να συμφωνήσω με την Κατερίνα ότι η πρώτη εικόνα είναι σημαντική..?την έχω πατήσει πολλές φορές δυστυχώς?.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34
    Καλημέρα είμαι και εγώ νεο μέλος και κάτι έγινε και έστειλα κενό message.
    Αυτό που είπα είναι ότι άσχετα με τα κιλά και την εμφάνιση, πολύ σημαντική είναι η αυτοπεποίθηση και ο "αέρας" που έχει κάθε άνθρωπος....

  12. #12
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    39
    Καλώς όρισες!!!!!!!!!! το πώς πλασάρεις τον εαυτό σου έχει πολύ μεγάλη σημασία.............συμφωνώ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κλεάνθη,δε νομίζω ότι συγκρίνεται ο κοινωνικός ρατσισμός της μεγάλη μύτης ή του χαμηλού ύψους με την παχυσαρκία!
    Μην τρελαθούμε τελείως!Εμένα δε μου νοίκιασαν κάποτε σπίτι για τα κιλά μου!
    Το σκεπτικό ήταν ότι δε θα ζήσω αρκετά να πληρώνω το ενοίκιο και ήμουν κάτω των 25 ετών!
    Αν η μύτη μου δεν ήταν γαλλική έχω την υποψία ότι θα δεχόντουσαν...

    Κι αυτό με την αληθινή αγάπη,την ουσιαστική αξία κάποιου σε συνάρτηση με την αντιμετώπιση του από τον άνθρωπο του,
    θεωρητικά ασφαλώς θα συμφωνήσω,στην πράξη όμως δεν είναι δυστυχώς πολλές φορές έτσι τα πράγματα...
    Η άλλη πλευρά μπορεί τελικά να μη μπορεί να το χειριστεί κι εσύ να χάσεις την όποια αυτοπεποίθηση έχτιζες, σαν χάρτινο πύργο που καταρέει...
    Μεγάλη κουβέντα ανοίξατε...Είναι πολύ δύσκολο να παραμένεις απτόητος όταν αντιμετωπίζεις την απόρριψη,
    ειδικά από εκείνους που υποτίθεται σ'αγαπούν και συνεπώς θα έπρεπε να σε αποδέχονται κιόλας...

    Νεφέλη μου,άντρες μ'όλη τη σημασία της λέξης έχουμε όλες(ενίοτε και όλοι ) ανάγκη,αλλά πού κρύβεται αυτό το υπό εξαφάνιση είδος;

    Αγγελίνα μου,σου εύχομαι η πρώτη σου φορά να σου μείνει αξέχαστη!
    Να είσαι καλά με τον εαυτό σου αλλά και με τον άνθρωπο,που θα επιλέξεις να ενωθείς!
    Μου αρέσει που δε βιάστηκες κι αν κάπου σε "προστάτεψαν"τα όποια κιλά σου,χαλάλι...
    Κατανοώ την ανασφάλειά σου(κι εμένα δε μου έφυγε στα 36 μου)...
    Μακάρι να βρούμε τον άνθρωπο μας,που θα μας κάνει να νιώσουμε άυλες!
    Εντωμεταξύ,δε βλάπτει να χάνουμε και κανένα κιλό...
    Αλλά για εμάς,την υγεία μας,τις ομορφιές της ζωής που μας κλείνουν τσαχπίνικα το μάτι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    εχχ τι να πω ας συνεχίσουμε το ψάξιμο κι όποια βρει το είδος ας ενημερώσει και τις άλλες. υπόσχομαι να διαιωνίσω το είδος για τις επόμενες γεννιές χεχεχεχ

  15. #15
    Καλή εβδομαδαααααααα?..νιώθω πραγματικά πολύ καλύτερα που διαβάζω αυτά που μου λέτε?είναι πολύ ωραίο να νιώθεις ότι κάποιοι σε καταλαβαίνουν?.Νεφέλη θέλω να σου πω ότι είμαι ερωτευμένη με κάποιον ο οποίος είναι ρατσιστής στο θέμα κιλά?είμαστε όλη μέρα μαζί με το που θα πάμε σπίτι αρχίζουμε να μιλάμε για όλα κοιμόμαστε την ίδια ώρα και βάζουμε την ίδια ώρα ξυπνητήρι να ξυπνήσουμε για να ξαναμιλήσουμε?..ξέρω ότι με αγαπάει(όπως και εγώ φυσικά) και αυτό είναι ωραίο αλλά όταν κάναμε μια συζήτηση για να δούμε τι γίνετε, αυτός είπε ένα σορό δικαιολογίες?μόνο και μόνο επειδή είμαι <<χόντρη>>?.αν αυτό δεν είναι αδικία τότε τιιιιιι????

Page 1 of 36 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •