online διαιτες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    4

    online διαιτες

    Γεια σας !
    Εχει δοκιμασει κανενας απο εσας να κανει διαιτα μεσα απο ονλινε διαιτολογια?
    Δεν αναφερομαι στις διαιτες που ειναι δημοσιευμενες σε καποια site του τυπου "χαστε 7 κιλα σε 3 μερες"... αλλα σε site οπως το eatnfit.gr που σου βγαζουν "προσωπικο " διαιτολογιο βασει τον προσωπικων στοιχειων που τους δινεις .

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    25
    το eat n fit δεν σου βγάζει προσωπικό διαιτολόγιο. Σου βγάζει αριθμό θερμίδων και ένα υπόδειγμα στο οποίο μπορείς να κάνεις ότι αλλαγή θέλεις. Δεν ξέρω αν σε βολεύει κάτι τέτοιο. Εμένα δεν με βόλεψε καθόλου και δεν υπάρχει καμία επικοινωνία με διαιτολόγο. Καλύτερα να πληρώσεις κάτι λίγο περισσότερο και να υπάρχει και σχετική επικοινωνία με τον διαιτολόγο.

  3. #3
    Μπορώ να δώσω δίαιτες μέσω ίντερνετ, σύμφωνα με τις προτιμήσεις σου,οσο γα το θέμα της επικοινωνίας θα έιναι στη διάθεσή σου το τηλέφωνό μου και το email μου.Το κόστος είναι 30 ευρώ τον μήνα και θα παίρνεις δίαιτα κάθε βδομάδα ανάλογα με το πρόγραμμά σου και την απώλεια που θα έχεις.Η πρώτη βδόμάδα είναι δοκιμαστική και αν είσαι ευχαριστημένη ξεκινάμε.

  4. #4
    Το email μου είναι [email protected].Είμαι διαιτολόγος-διατροφολόγος ΤΕΙ .Aν δεν είσαι ευχαριστημένη την πρώτη βδομάδα,δεν συνεχίζεις,δεν θα πληρώσεις τίποτα,δοκιμάζεις και βλέπεις.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    ΡΕ φίλε εδώ ήρθες να κάνεις διαφήμιση;Σ 'εχουμε μάθει τόσο καιρό πια.Ευτυχώς που μπορούμε να μάθουμε και το τηλ σου δηλαδή να μη σε χάσουμε.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Mara 32 καλως ηρθες !!
    Ηαληθεια εγω προσωπικα πρωτη φορα εχω ακουσει κατι τετοιο ,και το βρισκω ενδιαφερον!!

    ΦΙΛΙΑ!!!!!

  7. #7
    Κλεάνθη δεν με ενδιαφέρει τι λες, όποιος θέλει δοκιμάζει, δεν είναι κακό να αδυνατίζει κανείς χωρίς να δίνει μια περιουσία. Αν σε πειράζει που υπάρχει η δυνατότητα να αδυνατίσουν κάποιοι απο εδω μέσα χωρίς να ξοδεύονται,τότε μάλλον είσαι κομπλεξικός.Δεν μπορείς να κρίνεις κάτι το οποίο δεν έχεις δοκιμάσει.Δεν πρόκειται να ξανασχολιάσω τις απόψεις σου.Όποιος θέλει δοκιμάζει,δεν επιβάλλω τίποτα σε κανέναν.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    407
    jvanis, μάλλον είσαι πολύ μακρυά από αυτο που προσπαθεί να πει ο Κλεάνθης.
    Στα 34 από τα 35 μηνύματα που έχεις στείλει προσπαθείς να "πουλήσεις" τον εαυτό σου και την επαγγελματική σου ιδιότητα και μάλιστα με τον άκομψο τρόπο που δείχνει ότι "ψάχνεις πελατάκια".
    Αν όντως όπως λες ενδιαφέρεσαι να βοηθήσεις ανθρώπους, νοιάζεσαι για την τσέπη τους και όχι για τη δική σου, μπορείς να συμμετέχεις στις συζητήσεις του φόρουμ, ισότιμα, όπως όλοι.
    Ο χώρος αυτός είναι χώρος αλληλουποστήριξης. Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν ειναι χώρος αναζήτησης πελατίας.

  9. #9
    Αν παρακολουθούσατε τακτικά το forum μάλλον δεν θα λέγατε ότι στα 34 απο τα 35 post μου ψάχνω πελάτες.Έχω δώσει πολλές απαντήσεις σε ερωτήματα των επισκεπτών του forum.Μάλλον φοβάστε ορισμένοι εδω μέσα μήπως σας πάρω την πελατεία και κάνω ορισμένα μέλη να αδυνατίσουν , χωρίς βοήθεια ψυχολόγου, οπότε χάσετε την κονόμα.Η επιθετικότητα ορισμένων εδω μέσα μόνο φόβο δείχνει.Εγώ προτείνω μια οικονομική πρόταση για αδυνάτισμα,απο κει και πέρα όποιος θέλει δοκιμάζει.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •