ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 126
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    103
    Δεν προκειται περι τανιας,αλλα για 3 πολυ αγαπημενα μου βιντεο απο το Anaheim Ballet,που μου δινουν τη δυναμη οτι θα ξαναγινω αυτο που ημουν.

    http://www.youtube.com/watch?v=WUrJuSh0evE

    http://www.youtube.com/watch?v=_wVXSS5Wv34

    http://www.youtube.com/watch?v=bQ0L24YbGGI

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    129
    Πέρα από την Αφρική, ΄Αρωμα Γυναίκας
    Αρχοντας των Δαχτυλιδιών, Χάρι Πόττερ,Πειρατές της Καραίβικής
    ...΄Ολες οι παλιές, ασπρόμαυρες ελληνικές κωμωδίες...πεθαίνω για τις ατάκες τους, το μεγαλείο του ταλέντου τους, το ήθος και τη σεμνότητά τους...να παίζουν δεύτερους και τρίτους ρόλους και να βάζουν τον καλύτερό τους εαυτό...Βασιλειάδου,Αυλωνίτ ης,Μακρής,Γκιωνάκης,Ρίζος,Σ ταυρίδης,Φωτόπουλος, ο μέγας Λογοθετίδης (να χαρείς τον κόμβο σου σταθμάρχα μου!!!),Ηλιόπουλος,Κωνσταντά ρας...και οι πρώτες έγχρωμες της Φίνος που έβλεπα μικρό παιδί στον θερινό της γειτονιάς (τότε κάθε γειτονιά είχε και τον θερινό της), Βλαχοπούλου,Βουτσάς,Λάσκαρ η,Πάντζας,Γεωργίτσης,Καραγ� �άννη...
    Γοργόνες και Μάγκες,Κορίτσια για φίλημα,Κάτι να καίει,Ραντεβού στον αέρα....Ατάκες και ρόλοι που έγραψαν ιστορία,ακόμα τα βλέπουμε και γελάμε!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    223
    To twilight δεν περιμενα ότι από μια ταινία 23 χρονών γαιδούρα θα ερωτευόμουν ένα βαμπίρ

  4. #34
    tweetaki15
    Guest
    to twillight,ο τιτανικος που ειναι απο τα πιο συγκινητηκα,συνεντευξη με εναν βρυκολακα ,ο σωματοφυλακας κ.α. που δεν θυμαμαι καλε τωρα ποια ειναι♥♥♥♥♥♥♥

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλά,βρε,Μαρίλη...
    Μην πιέζεσαι αυτή τη στιγμή να μας απαντήσεις...
    Αποσύρω το μαχαίρι από το λαιμό σου!Πάρε το χρόνο σου
    και μας λες ποιές ταινίες αγάπησες όποτε βολεύεσαι...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    athens
    Posts
    258
    Αγαπημενες που μου ερχονται πρωτες ειναι

    I am Sam--> πολυ κλαμα
    slumdog millionaire-->πρωτοτυπη ταινια
    pearl harbor......... Δυστυχως δεν θα ζησουμε ποτε ενα τετοιο ερωτα γιατι κανεις δεν μας απαγορευει να ειμαστε μαζι με αυτον που θελουμε.
    Τα κοκκινα φαναρια....... καμια σχεση με τις αλλες ελληνικες ταινιες

    και αλλες

    Το twilligth πολυ μουφα αλλο περιμενα αλλο ειδα.

  7. #37
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    45
    εμενα μου αρεσει παρα πολυ σαν ηθοποιος η MEG RAYAN και γι'αυτο απο τις πιο αγαπημενες μου αν οχι η καλυτερη για μενα ειναι "when a man loves a women" ολα τα λεφτα για αυτη την ταινια.ο αντρας μου καθε φορα που την βλεπουμε μου φερνει χαρτομαντηλα.επισης μου αρεσε πολυ και το "city of angel".απο ελληνικο κινηματογραφο μια απο τις ωραιοτερες ταινιες με τις καλυτερες ατακες "της κακομοιρας". ρεσιταλ ερμηνειων.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Αχ!funny,τι μου θύμησες τώρα!Η πόλη των αγγέλων ήταν η πρώτη ταινία που είδα στο Παρισάκι μου στον κινηματογράφο...
    Πέρασα τα νεανικά μου χρόνια,λατρεύοντας την Meg κι όλα τα υπέροχα,που της συνέβαιναν στις ταινίες της...
    Έναν άντρα να σ'αγαπά παρά τους εθισμούς και τα ελαττώματα σου όπως ο Michael(when a man loves a woman)
    να είναι ο καλύτερος σου φίλος,που σε καταλαβαίνει όπως ο Harry(when Harry met Sally),η μοιραία αδελφή ψυχή σου
    όπως ο Sam(sleepless in Seattle),o διαδικτυακός έρωτας που εισβάλλει στη ζωή σου και την αναστατώνει,όπως του Joe Fox
    (you've got e-m@il),αυτός που θα θυσιάσει την αιωνιότητα για μια στιγμή μαζί σου(city of angels)ή για χάρη του θα εγκαταλείψεις
    τον κόσμο όπως τον ήξερες εσύ και θα ταξιδέψεις στο παρελθόν(απλά,καθημερινά πράγματα!)για να βρεθείς στο πλάι του(Kate and Leopold)...
    Kαι τόσες άλλες παρεμφερείς ταινίες,που έβλεπα ξανά και ξανά,κάθε που ένιωθα μοναξιά,κάθε που χρειαζόμουν δόση παραμυθιάσματος...
    (Serendipity, Notting Hill, Sabrina, Only you, Great Expectations, Sweet November, Bridget Jone's Diaries, Two weeks notice, The mirror has two faces,
    Frankie & Johnny, Falling in love, Green card, Damage, The bridges of Madison Coynty, Message in a bottle, The story of us, Sliding doors, Amelie...)
    Δυστυχώς οι ταινίες είναι γραμμένες από τους ευσεβείς πόθους των ανθρώπων και στη ζωή την αληθινή δεν τα βρίσκεις αυτά.Mου φαίνεται
    θ'ανατρέξω στη DVDθήκη μου για μια επείγουσα δόση οσονούπω,καθώς είμαι βαθιά προσγειωμένη τελευταία και χρειάζομαι ανάταση.
    Κι όσο καθυστερεί αυτός που σκοπό της ζωής του έχει να με λατρεύει,θα τον κερατώσω με κάποιον από τους παραπάνω...Ποιόν να πάρω σήμερα;Καμία πρόταση;

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    Εγώ Nicolas Cage θα έπαιρνα.. για ανάταση δεν ξέρω.. ένα καλό κλάμα όμως είναι πάντα ξαλαφρωτικό! Την πρώτη φορά που είδα το τέλος αυτής της ταινίας νομίζω έκανα 10 λεπτά να κλείσω το στόμα!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Εγώ τον άντρα τον θέλω φυσικό,χωρίς προσθετικές τρίχες για μαλλιά!
    Προτιμώ την αξιοπρέπεια της Gillette...Θα πάρω τον Bruce!Καληνύχτα σας!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    έγω θα έπαιρνα χαλαρότατα τον Andy Garcia κι ας μην έχει καν περάσει απ΄το μυαλό του οτι υπάρχει η Gillete (φαντάζομαι έχετε δει το στήθος του..εθνίκος δρυμός και βάλε..) θεός με τέλεια άρθρωση και μοναδικό βλέμμα... http://www.youtube.com/watch?v=i2f2V...eature=related για να μιλάμε με αποδείξεις.. α.. ξέχασα να προσθέσω το τέλειο άφθονο μαλλί που φτανει και για το περουκίνι του cage

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by hopa

    έγω θα έπαιρνα χαλαρότατα τον Andy Garcia κι ας μην έχει καν περάσει απ΄το μυαλό του οτι υπάρχει η Gillete (φαντάζομαι έχετε δει το στήθος του..εθνίκος δρυμός και βάλε..) θεός με τέλεια άρθρωση και μοναδικό βλέμμα...
    Σε προειδοποιώ πως η πλούσια βλάστηση έχει επεκταθεί και στη ράχη του όρους ʼντυ!
    Αλλά άμα έτσι τον θέλεις τον άντρα,ποιά είμαι εγώ να διαφωνήσω...Περί ορέξεως...κολοκυθοανθοί!...


  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    ναι ναι κολοκυθοανθοί αλλα τι φώτο είναι αυτή?βάλθηκες να με κάνεις να τον ξεπεράσω σε 1 λεπτό μετά από τόσα χρόνια καψούρας? μη είναι photoshop κακούργα

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Προσπαθώ να σε βοηθήσω να τον ξεπεράσεις,να μην κηνυγάς το άπιαστο στη ζωή σου,να βρεις επιτέλους κι εσύ την ευτυχία
    και μου τη λες κι από πάνω;Από εκεί θα σε πάω μετά εδώ κι αφού πιάσαμε εγχώριο και δη καρτνάση,έχουμε περιθώρια μετά...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    συζητώντας για το περηφάνια κ προκατάληψη με papa συνεχίζω εδώ. λες ειναι gay ε?έχει οικογένεια πάντως. η ταινία μάρεσε πιο πολύ αλλά άμα είσαι in love με mr darcy πρέπει να το δεις κ αυτό για τι ο φερθ τα σπάει. στη ταινία η ελισαμπεθ είναι πολύ καλύτερη(ναιτλι θεά) στη σειρά είναι πολύ ηλίθια και άσε που όλες οι γυναίκες στη σειρά είναι κακάσχημες ακόμα και η μεγάλη αδερφή που υποτίθεται οτι είναι καλλονή στο βιβλίο

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •