Καλώς σας Βρήκα!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Κρήτη
    Posts
    6

    Καλώς σας Βρήκα!!!

    Η αλήθεια είναι ότι σας έχω βρει εδώ και καιρό...μπαίνω και διαβάζω, γελάω και συμπάσχω...και αποφάσισα να συμμετάσχω κι εγώ στην γενικότερη σύναξη.
    Ολίγα για μένα: Ετών 36, Κρητικιά, μητέρα 3 απίστευτων μπόμπιρων -που οι εγκυμοσύνες τους τη φιλοδώρησαν με τα επιπλέον κιλάκια αλλά χαλάλι-, τη Μαρία ετών 3 στις 29/09, τους Μιχαλάκη+Νικολάκη, ομοζυγωτούς μονοχωριακούς και τεράστιους διδύμους 13 μηνών σήμερα!!!
    Είμαι εργαζόμενη, φτιάχνω κούκλες-μωρά ως χόμπι (ναι, καλά, τη νύχτα με το κερί μια και 3 παιδιά-δουλειά-σπίτι θέλουν πάνω από 24 ώρες)...ήμουν μια πολύ αδύνατη και ψηλή κοπέλα κάποτε (1.77 μέτρα-57 κιλά στο γάμο μου, 75 σήμερα-η πλήρης αντιστροφή!!!) και προσπαθώ εδώ και καιρό να χάσω τα κιλά που μου απέμειναν από τη δίδυμη κύησή μου. Φιλοδοξώ τα 60 να φτάσω.
    Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα, όχι μόνο να φτάσουν τους στόχους αλλά και να τους αφήσουν πίσω τους (εμείς βέβαια εδώ στην Κρήτη τους πυροβολούμε και πότε-πότε...)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Lenaki ,καλώς μας ήρθες με τον ευχάριστο κρητικό σου αέρα! Να χαίρεσαι και τα καμάρια σου!
    Παρεπειπτόντως,πολύ μου αρέσει το χόμπυ σου!(ελπίζω να φτιάχνεις κούκλες απ'όλες τις φυλές)
    Λες να πιάσουμε κι εμείς οι βόριοι την πιστόλα;Λες αυτό να φταίει για τη μαλθακότητα της επίτευξης των στόχων μας;

  3. #3
    Καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!!!!!
    Καλη υπομονη....


    P.S το χομπι σου ειναι τελειο!!!!!!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Κρήτη
    Posts
    6
    Ευχαριστώ κορίτσια! Το χόμπι μου είναι ένας συνδυασμός 2 πραγμάτων που λατρεύω: της ζωγραφικής και των μωρών!!! Είναι λίγο ακριβούτσικο, αλλά χαλάλι, είναι ακπληκτικό το αποτέλεσμα!
    Όσο για τα όπλα...μπα, η μαλθακότητα ουδεμία σχέση έχει με τα όπλα...έχει μάλλον με τον τρόπο ζωής που κάνουμε, και με τη γενικότερη στροφή προς τους εαυτούς μας και τους τοίχους των σπιτιών μας, δυστυχώς. Έλλειψη χρόνου, κεφιού...δεν ξέρω. Το παλεύω όμως. Αντί να κάνω τζόγκιγκ κυνηγάω 3 μωρά -και να τάπιανα κομμάτια να γίνει...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •