θα ηθελα την γνωμη σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599

    θα ηθελα την γνωμη σας

    εχω μονο μια εβδομαδα για καλοκαιρινες διακοπες, που ξεκιναει απο αυριο.
    ειμαι πολυ κουρασμενη απο την δουλεια του τελευταιου διαστηματος και σωματικα και ψυχικα.
    ειμαι αναγκασμενη να παω μονη μου, καθως δεν μπορεσα να συγχρονιστω με τις παρεες μου με τον τροπο και τον χρονο που πηρα την ρημαδοαδεια αυτη.ζω στην θεσσαλονικη.

    να παω στην τζια που δεν εχω παει ποτε και θελει και πολλη οδηγηση και πολλη βολτα εκει για να δω ενα ωραιο μερος που δεν μπορω ευκολα να δω σε διακοπες κατω της εβδομαδας, με κινδυνο να γυρισω κουρασμενη η να μιζεριασω αν ειναι μεσ το ζευγος και την οικογενεια, η να μη μου αρεσουν οι παραλιες , η να παω στην αμμουλιανη οπου επισης δεν εχω παει αλλα ειναι πολυ κοντα , δεν εχει ωραιο οικισμο αλλα η ζωη θα ειναι μονο μπανια διαβασμα και ξαπλα ολη μερα, που θα ξεκουραστω , θα εχω ευκολη προσβαση και αποχωρηση, θα μπορω να φυγω αν δε μ αρεσει , θα κανω πολυ μπανιο, αλλα ισως βαρεθω και μετανοιωσω που δεν ξεκουνηθηκα να παω παραεξω?
    ε?????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Από τον τρόπο που μας τα παρουσιάζεις νιώθω ότι προτιμάς την ασφαλέστερη λύση της χαλαρωτικής Αμμουλιανής...
    Στο κάτω κάτω αν δε σου αρέσει,τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία...Σιγά μην αγχωθείς και για τις διακοπές σου!
    Όσο για κάτι μακρινό,το οργανώνεις καλύτερα στις επόμενες,ώστε να το απολαύσεις κατά το δυνατόν στο έπακρο...
    Ό,τι και να επιλέξεις,ελπίζω να βρεις την ξεκούραση και τη διασκέδαση που χρειάζεσαι και γιατί όχι,ίσως και περισσότερα από τις προσδοκίες σου..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Επειδη κι εγω βρισκομαι πολλες φορες σε ομοια με τη δικη σου θεση, καθοτι δεν εχω πολλες παρεες πια και δε πηγαινω οργανωμενα διακοπες, νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να πας στο κοντινο μερος, γιατι σε περιπτωση που νιωσεις πληξη θα εχεις ευκολη την επιλογη να πας και καπου αλλου.

    Ευχομαι να περασεις οπως επιθυμεις.

  4. #4
    Καλο θα ηταν να πας στην αμμουλιανη οπως λες για ξεκουραση και μπανακια!
    Το πολυ πολυ αν δεν σου αρεσει μπορεις να φυγεις και να πας καπου αλλου!!!!!
    Καλα να περασεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    λοιπον καλοι μου φιλοι
    σοφα τα λογια σας και τιμημενα κι ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση σας.
    αλλα εγω τελικα, θα την κανω την κουτουραδα...
    θα παω κι ας μου βγει και σε κακο..
    το πρωι εφαγα ενα φλας οτι θα τελειωσει η αδεια μου και θα χω μετανοιωσει που δεν εφυγα, εψαξα πληροφοριες για δωματιο και μολις βρηκα κατι συμπαθητικο το εκλεισα...
    τωρα εχω πολλες αμφιβολιες βεβαια, αφου ακομα δεν μπορω ουτε τα πραγματα μου να μαζεψω απο την εξαντληση, μονο να κοιμαμαι θελω, ενω πρεπει να φυγω στις 8 το πρωι...
    αλλα θα παω...
    να περνατε καλα ολοι, φιλακια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τελικά πώς τα πέρασες,sweet,στις διακοπές σου;
    Ήταν εκ του αποτελέσματος σωστή επιλογή η "κουτουράδα";

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •