erotisi
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: erotisi

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    14

    erotisi

    kalimera se olous ,

    pos mporo na valo kai ego tin mezoura me ta oraia sxedia ?
    euxaristo

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,157
    Ερωτηση.Αυτα τα αορατα μελοι πια ειναι κ πως γινεται να εισαι αορατος?Να πω την αληθεια εγω τοσο καιρο νομιζα οτι ειναι ο Νικος αλλα τωρα βλεπω οτι ειναι μεσα κ βλεπω κ 2 αορατα μελοι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κάθε μέλος μπορεί να τικάρει την επιλογή Browse the board invisible όταν συνδέεται.

  4. #4
    Παιδια εγω εχω τικερακι αλλα δεν μπορω να αλλαξω τα κιλα.Μου ζητα εινα κωδικο!

  5. #5
    μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να κανω αλλαγη στο password?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    2,656
    δεν χρειάζεται αλλαγή password, απλά εκεί που υπάρχουν οι κουκίδες με το password, το σβήνεις προσωρινά για να μπορέσεις να αλλάξεις τικερ. μετά επανέρχεται κανονικά, δεν χάνεται.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    Καλησπέρα ! Ήθελα να αναφέρω ότι ενώ έγραφα ένα πόστ από το iPhone ξαφνικά όταν επανήλθα στην σελίδα την αρχική του φόρουμ, μου έβγαλε όλους τους ελληνικούς χαρακτήρες με εξαίρεση κάποιεσ φρασεισ ακαταλαβίστικα γράμματα. Δεν μπορώ να διαβάσω τπτ. Τι έγινε ;

  8. #8
    συγνωμη αλλα ενας χριστης στο φορουμ της βουλιμιας εχει ανεβασει πολλα ποστ ασχετα με κουτσομπολια διασιμων (καμια σχεση δηλαδη με τα δικα μας προβληματα)
    το εχει γεμισει..
    παρακαλω οι υπεφθινοι να κανετε κατι γιατι ειναι πολυ ενοχλιτικο και ασχημο αυτο..:/

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    USA
    Posts
    1

    coupon business

    coupon business

    MegaSavingCoupons is the largest consumer discounted coupon service provider in Illinois. Free exposure to thousands of potential customers and turn them into your loyal patrons. . 100% guaranteed sales or no service fee. Payment options as low as $1 per transaction. Option to get professional website built by our experts.

    For more information please visit :
    http://www.megasavingcoupons.com
    Phone Number
    00 1 630-329-6419

    [move]coupon business[/move]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •