Looking For Friends...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    462

    Looking For Friends...

    Άτομο με κατάθλιψη ψάχνει για φίλους... Μπορεί βέβαια, να μην αξίζει καν τον αέρα που αναπνέω. Έτσι νιώ8ω..Ότι αν δεν ανέπνεα θα ανέπνεε κάποιος άλλος που το αξίζει περισσότερο το οξυγόνο μου...
    Αλλά anyway...
    I'm looking for friends , και νιώθω οτι δεν είμαι ικανή να κάνω, κα ούτε και το αξίζω αλλα... looking for friends...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ;
    ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΟΥ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ.

    ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    136
    EΡΑΚΑΚΙ,ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΓΙ\'ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ,ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ...

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    96
    Προσωπικά...πιστεύω ότι μια φιλική-υποστηρικτική σχέση είναι το καλύτερο φάρμακο και τελικά αυτό γεύομαστε απο εδώ μέσα......τους καρπούς ενδιαφερόντων,κοινών ή συγγενών εμπειριών και πάνω απ όλα διάθεση να γίνουμε καλύτεροι συμπορεύομενοι στην βελτίωση του κάθε μέλους.Σε επίπεδο νέτ λοιπόν.....θα χαρώ κι εγώ να γίνουμε φίλοι.

    Απο εκεί και πέρα άτομα που βρίσκονται στην ίδια πόλη.....θα μπορούσαν να κάνουν και κάποια meetings για γνωριμία αλλά σε δημόσιους χώρους.......και καλό θα ήταν σε αυτά να παρευρίσκονται (στην αρχή τουλάχιστον) παραπάνω απο δυο άτομα. Αυτά τα λέω....γιατί ναι μεν εκφράζουμε οι περισσότεροι αγαθές προθέσεις και θέλω να πιστεύω ότι έτσι είναι......αλλά το νίκ του άλλου και μόνο δεν μας δίνει τις εγγυήσεις που απαιτεί η μεταφορά μιας διαδιακτυακής επικοινωνίας στον έξω κόσμο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    339
    ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •