νομιζω καταρεω ψυχολογικα - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 145 of 145
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλό χειμώνα πια...
    Ελπίζω να είσαι καλά
    και κάποια στιγμή να έχουμε νέα σου!
    Καλή δύναμη σε ό,τι κάνεις...
    Να σε προσέχεις!Φιλάκια πολλά!

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Φλεβάρης του 2011 πλέον...Είσαι στην σκέψη μου...Να σε προσέχεις!

  3. #138
    υποφερω...ειναι η πεμπτη μερα χωρις τα λατρεμενα μου entact εκανα το λαθος να αποφασισω να το κοψω μονη μου..... στερητικα απιστευτα ποναει ολο μου το σωμα, ταχυκαρδια, κρυωνω, αλλα ειμαι ιδρωμενη.....δεν αντεχω....κοιμουντε ολοι...γτ σας σκεφτομαι μονο στα δυσκολα...δε ξερω αν θα βγαλω τη βραδια αποψε...νιωθω τοσο ασχημη τοσο χοντρη....γυρισα παλι στα παλια....εφτασα παλι τα 57 κιλα.....με ΄ποναει...σταματησα να τρωω δε φευγει ουτε γραμμαριο...εφαγα του σκασμου το βραδυ....εαν δεν αυτοκτονησω σημερα...δε θα το κανω ποτε...μου κοβεται η ανασα

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Volos
    Posts
    303
    Πριν πέσω για ύπνο τυχαία διάβασα το μήνυμα σου.. σε παρακαλώ ελπίζω να μην εννοείς αυτά που διαβάζω..

    ηρέμησε, ρίξε λίγο νερό στο πρόσωπο σου και ανέπνευσε κανονικά..

    η ζωή ναι δεν είναι μια κινητογραφική ταινία, είναι όμως χαρά και απόλαυση, έχει τις καλές και τις κακές τις στιγμές..

    συγκεντρώσου στις καλές στιγμές που έχεις ζήσει, για να προσπεράσεις αυτή τη δύσκολη στιγμή που είσαι τώρα.. τα κιλά και η εμφάνιση μας δεν ειναι το παν.. υπάρχουν τόσα ωραία πράγματα να βιώσει κανείς.. λίγο αισιοδοξία!

    προσπάθησε να ηρεμήσεις, και άρχισε να τρως κανονικά,, θα δεις με λίγο υπομονή και θα φτάσεις στο επιθυμητό σου βάρος και θα απολαμβάνεις την καθημερινότητα σου.. δεν ξέρω τι άλλο να πω.. ελπίζω να ηρεμήσεις πάντως, με τρόμαξες με αυτά που έγραψες!

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    ηρεμησε μια νυχτα ειναι που νοιωθεις ασχημα ,θα περασει.
    μη πιεζεσαι,θα ρθουν καλυτερες μερες για να ζησειςκαι να σαι σιγουρη για αυτο
    ακομα κι αν εχεις φτασει πατο ,να το ξερεις αυτο σιγουρα ,οτι θα ανεβεις και παλι,
    δεν ξερω το προβλημα σου αλλα πες μας ,μιλησε
    εδω ειμαστε ολοι να σε ακουσουμε...

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    126
    Dreamcatcher μίλησέ μας... πες μας ότι κατάφερες να βρεις λίγο ακόμα κουράγιο να συνεχίσεις...έστω 2 λέξεις...

  7. #142
    de ξερω ποσα xanax πηρα εχθες για να μην ποναω..εχει ξεφυγει η κατασταση πια
    δεν εχω παει ακομα να ανοιξω το μαγαζι απλα καθομαι κ κοιταζω το απειρο

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    ζητα βοηθεια για να βοηθησεις τον εαυτο σου
    μην αφηνεσαι ετσι

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    126
    κανε κουράγιο, μίλησε σε κάποιον, σε εμάς, σε οποιονδήποτε. διάβασε ένα βιβλίο, δες κάτι στην τηλεόραση, προσπάθησε να κοιμηθείς, οτιδήποτε που θα σε βγάλει από τις σκέψεις που μπορεί να τρώνε το μυαλο σου και σε καταπνίγουν...

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πριν λίγα λεπτά σε σκέφτηκα έντονα,έψαξα το τόπικ σου να σου γράψω και παρατηρώ πως μπήκες
    πριν κανά εξάμηνο και δεν το αντιλήφθηκα δυστυχώς...Είναι απίστευτο πώς αντέχεις να ζεις ακόμα
    κλεισμένη στον πόνο και τη μοναξιά!Δεν έχω ιδέα τι θεωρείς πως έκανες για να σου αξίζει τόση τιμωρία!
    Μακάρι όλη αυτή τη δύναμη που έχεις και την ενέργεια να την αξιοποιούσες για καλό σου!Θα έχεις
    ασφαλώς τους σημαντικούς σου λόγους,που δυσκολεύεσαι να διαχειριστείς διαφορετικά,ώστε να συνεχίζεις
    χρεώνοντας στο σώμα σου όλα τα κακώς κείμενα της ζωής σου.Βολικός αποπροσανατολισμός,δε λέω,
    αλλά βγάζει πουθενά;Τόσα χρόνια βλέπεις να πετυχαίνεις αυτό που είναι τόσο σημαντικό για σένα;

    Δεν έχει νόημα να μονολογώ...Από τη μία εύχομαι να ξαναμπείς,από την άλλη η εμπειρία δείχνει
    πως έρχεσαι όταν είσαι στα χειρότερα σου...Μακάρι να μην ξανανιώσεις έτσι,να βρεις τον εαυτό σου,
    να είσαι καλά κι ας σε χάσουμε για πάντα...Αν ωστόσο ξαναμπείς,επειδή εδώ και πολύ καιρό έπαψα
    να διαβάζω όλα τα τόπικς,στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα(u2u)κι αν θέλεις και κάποιο στοιχείο σου
    επικοινωνίας.Το ξέρεις πως είμαι εδώ για σένα, ο,τιδήποτε τυχόν χρειαστείς και περνά απ'το χέρι μου.Σε φιλώ!

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •