chat υποστήριξης - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 87
  1. #61
    Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    34
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    εχει προβλημα το τσατ? γιατι δεν μπορω να μπω?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    μήπως αυτό το Chat Room φτιάχτηκε; μήπως δεν γίνεται να φτιαχτει; κανένα νέο από το τεχνικό μέτωπο; χάσαμε τις καλημέρες μας, τις επαφές μας...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    καποιος ρε παιδια να μου πει πως λειτουργει το u2u?

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    αν θες να στειλεις ενα προσωπικο μηνυμα δλδ u2u πατας εκει που λεει u2u επιλέγεις αποδέκτη και οπωσδήποτε γράφεις εκει που λεει θεμα για να παει αλλιως δε τα στελνει.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    έχουμε τπτ καινούργιο για το τσατ;

  6. #66
    Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    21
    ρε παιδια πως θα γινει να μπει στο προγραμμα κ το τσατ για να λεμε καμμια κουβεντα? ποτε δν υπαρχει ψυχη εκει! γιατι δεν μπαινουμεεεεεεεεεεεεεεεε?? ??

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΟΥΤΟΠΙΑ
    Posts
    381
    αν μπορει να γινει κατι και το τσατ να ειναι συνεχεια εμφανη σε ολες τις σελιδες και να εχουμε τη δυνατοτητα να το βλεπουμε συνεχως το παραθυρο του η αν υπαρχουν μελη εκει μεσα.
    ειναι πολυ ευχρηστο εργαλειο ομως δεν εχει αξια αν ειναι κρυμμενο.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    259
    angelaorangel πολύ καλή ιδέα..
    γιατί και εγώ όποτε μπαίνω δεν είναι κανείς...

  9. #69
    Ναι παιδια ας ξαναζωντανεψουμε το τσατ θα ειναι πιο ευκολη η επικοινωνια.. Προσωπικά προτείνω οποιος ειναι ονλαιν να μπαινει και στο τσατ και ολο και καποια στιγμη θα πετυχουμε!

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    παιδιά κάνω την κίνηση να ξαναξεθάψω το θέμα... το σκευτόμουν αυτές τις μέρες... το τσατ δεν λειτουργεί καθόλου έτσι; Είναι κρίμα γιατί πιστεύω κάποιοι από εμάς θα ήθελαν να μπουν να μιλήσουν άμεσα με τους υπόλοιπους ειδικά σε δύσκολες φάσεις... γενικότερα δύσκολα μπαίνω σε κοινά τσατ γιατί συνήθως μπαίνει άκυρος κόσμος και σου στέλνουν ότι του κατέβει του καθένα αλλά νομίζω εδώ συγκεκριμένα χρειάζεται αφού είναι ένα φόρουμ με συγκεκριμένη θεματολογία... και γενικά νομίζω το φόρουμ χρειάζεται ένα boost. Γιατί απ ότι καταλαβαίνω ούτε πολύ κίνηση έχει αυτόν τον καιρό αλλά ούτε και ο admin ασχολείται ιδιαίτερα (δεν θυμάμαι αν είναι ένας ή πολλοί). Δεν ξέρω, εσείς τι λέτε ότι θα μπορούσε να γίνει; Θεωρώ ότι είναι πολύ χρήσιμο το φόρουμ αλλά σίγουρα χρειάζεται αναβάθμιση... διαφήμιση... κάτι...

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    299
    Εγώ παιδιά τις προηγούμενες ημέρες τρόμαξα, λέω πάει το κλείσαμε το φορουμάκι...
    Δε ξέρω που πήγατε όλοι, όλοι ΜΑΖΙ, ελπίζω όχι για καφέ χωρίς εμένα! :lol:

    Νομίζω ο καλύτερος τρόπος για αλληλοϋποστήριξη είναι εμείς που ψιλομπαίνουμε
    κάποια στιγμή να βγούμε και να γνωριστούμε, αν ταιριάξουμε να ανταλλάξουμε φεισμπούκια κ.ο.κ.

    Αλλά ναι, κρίμα που δεν υπάρχει τσατ.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    θα ηταν ωραια, οντως!!!!! Και η συναντηση και το τσατ.... Καντε κατι βρε παιδιαααααααα!! :roll:

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τσατ δεν αναμένεται, από όσο γνωρίζω, να ξαναλειτουργήσει.
    Οι δια ζώσης συναντήσεις όμως, είναι εντελώς στο χέρι σας!
    Προσωπικά, έχω κάνει πολλούς καρδιακούς φίλους μέσα από αυτές,
    αλλά κι όταν ταξίδευα σε πόλεις με μέλη μας, διοργάνωνα συναντήσεις
    κι ήταν πραγματικά φοβερή εμπειρία να γίνεται έμψυχο ένα "username",
    στο οποίο έχεις μοιραστεί κομμάτια της ζωής και του εαυτού σου.
    Βοηθούν βέβαια και τα μέσα δικτύωσης για να κρατιέται μια κάποια επαφή,
    αλλά σαν το ζωντανό από κοντά, δεν έχει! Σας το συστήνω! Ενεργοποιηθείτε!

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Εχεις δικιο, συμφωνώ απόλυτα NADINE. Απλα όσον αφορα τα σοσιαλ, ναι μεν ειναι καλη ιδεα, αλλα δεν θα ηταν ωραιο να αντικαταστήσουν το φορουμ κατα καποιο τρόπο. Το τσατ θα ηταν ωραια φάση επειδή θα ειχαμε μια πιο άμεση κ γρήγορη επικοινωνία, στο πλαίσιο του φόρουμ... Αλλα εφοσον δν γίνεται, τί να κάνουμε...

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    Επίσης, μιας και το chat δεν παίζει μπορώ να ρωτήσω αν γίνεται να γίνει μια προσαρμογή του φόρουμ για το κινητο?
    ίσως κάποιο application δεν ξέρω.. απλά μια ιδέα! για να μπορούμε να μπαινουμε ευκολα και απο τα κινητά μας!

    Εγώ ψήνομαι πολύ για να κανονίσουμε συνάντηση όλα τα ενεργά μέλη, ή οσοι μπορούν! εσεις τι λετε;; :smilegrin:

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •