geia sas!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: geia sas!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    6

    geia sas!

    kalws sas brhka olous!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537
    γεια σου
    καλο το αισιοδοξια
    γεια πες μας το στορυ απο πισω απ το ονομα

  3. #3
    καλως μας ηρθες !
    αν θες πες μας και κατι για σενα!!

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    46
    Καλως ήρθες στην παρέα μας ...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    21
    Γεια σας και πάλι από μένα.Θέλω να σας πώ ότι χάρηκα πολύ που σας βρήκα, έχω όμως ένα παράπονο.Τα πρωινα βρε παιδια τι κάνετε? Οσες φορές εχω μπεί στο site είμαι μόνη μου, διαβάζω ξανα διαβαζω προηγουμενες αναρτήσεις..........αλλά κανείς εδω. Επίσης να ρωτήσω κατι, το chat λειτουργεί? Παρακαλώ διαφωτίστε με για τις ώρες που μπορούμε να συναντιόμαστε,ειλικρινα είστε πολυ καλή παρέα και πολυ βοηθητική. Ευχαριστώ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Διαμαντένια μου...τι κάνουμε τα πρωϊνά...τι να σου πω...Φαντάζομαι ό,τι όλος ο κόσμος...
    Κι αφού δεν αναρρωτιέσαι για τα βράδια μας,μάλλον τα βράδια δεν κάνουμε ό,τι κάνει όλος ο κόσμος και είμαστε εδώ...
    Τώρα το chat είναι μια πονεμένη ιστορία...Γενικά εδώ και πολύ καιρό δεν υπάρχει ιδιαίτερη κινητικότητα...
    Κι επειδή οι ελεύθερες ώρες και η διάθεση του καθένα ποικίλουν το κόβω κομματάκι δύσκολο να βελτιωθεί η κατάσταση...
    Οπότε όταν έχεις διάθεση για κουβεντούλα,αν δεις κόσμο μέσα στο φόρουμ,"κάνε ένα ορίστε"που λέει και μια φίλη μου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Καλημέρα diamond!


    Υποθέτω ότι τα πρωινά ο περισσότερος κόσμος είναι στη δουλειά του οπότε δε μπορεί να συνδεθεί εκτός κι αν έχει πρόσβαση στο internet.
    Στο chat μπαίνουμε συνήθως αργά το βράδυ, μετά τις 22.00 αλλά και πάλι δεν είναι σταθερό αυτό. Ελπίζω να σε πετύχω καμιά φορά στο chatroom.



    Φιλιά!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    21
    Eυχαριστω για τις απαντήσεις σας, θα σας πετυχω που θα μου παει!!!!!!!. μεχρι τοτε να στε καλά.Πολλα φιλιά.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •