Γεια σας!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Γεια σας!

    Χαιρετώ την όμορφη παρέα σας!
    Πριν λίγες μέρες ανακάλυψα αυτό το forum, το οποίο ήταν μια ευχάριστη έκπληξη για μένα.
    Το να ξέρεις ότι υπάρχουν και άλλα άτομα που αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα και βρίσκονται στην προσπάθεια για να το λύσουν είναι πολύ σημαντικό.
    Το να χάσει κανείς βάρος σε μια εποχή που παντού γύρω του κυκλοφορούν ένα κάρο σοκολάτες, γλυκά, fast food κτλ είναι πολύ δύσκολο. Ακούς φίλους και συγγενείς να σου λένε με τόση ευκολία "πρέπει να χάσεις κιλά" (πόσο μ' εκνεύριζαν όταν μου έλεγαν αυτή τη φράση!), όμως άλλο να το λες και άλλο να το κάνεις!!
    Προσπάθειες είχα κάνει άπειρες... Όλες μα όλες αποτύγχαναν. Είχα φτάσει σε σημείο να έχω αποδεχτεί το ότι έτσι θα έμενα για την υπόλοιπη ζωή μου. Και ας ένιωθα χάλια. Και ας είχα μηδενική αυτοπεποίθηση. Και ας ήξερα ότι σε λίγα χρόνια θα είχα σοβαρά προβλήματα υγείας.
    Το πόσα κιλά είχα φτάσει ντρέπομαι ακόμη και να το πω....
    Ώσπου μια ωραία μέρα λέω δεν πάει άλλο. (Ακόμη δεν ξέρω πως έγινε αυτό!) Και αποφάσισα ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.
    Και έτσι και έγινε. Έχω ξεκινήσει μια προσπάθεια εδώ και λίγους μήνες και με χαρά βλέπω ότι έχει αποτέλεσμα. Βέβαια, υπήρξαν φορές που παρεκτράπηκα, αλλά αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι!... Σημασία έχει να συνεχίζεις.
    Ένα μεγάλο μπράβο στους δημιουργούς αυτού του site και σε όλους εσάς για τις ιδέες και την υποστήριξη που δίνετε.
    Ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Χίλιοι καλοί χωράνε στην παρέα μας,Λενιώ,ανεξαρτήτου μεγέθους...
    Αν και τώρα που το σκέφτομαι,τους έχουμε από καιρό περάσει τους χίλιους...Ουπς!
    Συγχαρητήρια για την προσπάθεια,την επιμονή και το όποιο αποτέλεσμα!
    Έλα,τώρα που πήρες το βάπτισμα του πυρός,τόλμησε να μιλήσεις με νούμερα!
    Θα δεις,θα νιώθεις πιο ανάλαφρα μετά...Ένα ένα να πέφτουν τα οχυρά μας!Πάμεεεε

  3. #3
    Καλησπέρα NADINE!
    Μου άρεσε το "ανεξαρτήτου μεγέθους"!
    Καλώς σας βρίσκω!
    Χμμμ, όσο για τα νούμερα...
    Τα τελευταία 5 χρόνια ήμουν σταθερά πάνω από 100 κιλά. 102, 105, 107...
    Την περίοδο που αποφάσισα να ξεκινήσω είχα πάει 109... (Το προσωπικό μου ρεκόρ...)
    Αυτή τη στιγμή είμαι 88 κιλά και συνεχίζω την προσπάθεια.
    Πρέπει να χάσω πολλά ακόμα, αλλά σημασία πάντα έχει να συνεχίζεις!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Μπράβο,Λενιώ! Μπράβο για την απώλεια! Μπράβο,που βγήκες ...από την ντουλάπα!
    Καλή δύναμη και καλή συνέχεια! Και μη χάνεσαι,τώρα που σε βρήκαμε...

  5. #5
    Εννοείται!
    Τώρα που σας βρήκα... δεν σας αφήνω!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    γεια σου λενιώ καλή συνέχεια

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Πειραιάς -Νίκαια
    Posts
    44
    Γεια σου λενιω... λοιπον καλη συνεχεια ... και που σαι μην το βάζεις κάτω... η μεγαλύτερη ανταμοιβή ειναι οταν χάνεις.......

  9. #9
    Nefeli, NATALIA , antigonaki σας ευχαριστώ πολύ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •