Ναρκισσιστική διαταραχή της προσωπικότητας - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 95 of 95
  1. #91
    Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    49
    ΟΚ. φλοκ, θα του τα χώσω ! Με τη βλάβη του !

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by kavkaz View Post
    ρε τι γραφετε πλακα μου κανετε ,πρωτον ο αλλος που λεει οτι σας δουλευω μαλλον ζηλευει η κατι τετοιο εγω απλα μπηκα και ειπα την γνωμη επισης με το που εγραψα κατι βγαλατε διαγνωση οτι ειμαι ναρκισσος ε λοιπον δεν προκειται να παω να κοιταξω τιποτα γιατι ΔΕΝ ειμαι ναρκισσος απλα με προσεχω και γουσταρω να με θαυμαζουν οσο για το αν πεταω στα συννεφα ας πεταω δεν πειραζει αυτο που εχει σημασια ειναι οτι δεν ειμ κανας τυχαιος και το παιζω ωραιος ,ειμαι ωραιος το παιζω ωραιος μαρεσει να μου λενε οτι ειμαι ωραιος και γενικα οπου παω συνεχεια σκεφτομαι οτι ολοι με κοιτανε τωρα αν τα πιστευετε η οχι ουτε καν με αγγιζει τη μονη παραχωρηση που ισως κανω ειναι απλα να σας δειξω σε φωτο ποσο ωραιος ειμαι
    Δεν εβγαλα καμια διαγνωση δεν ειμαι ειδικος, απλα σου ανεφερα οτι υπαρχει πιθανοτητα να εισαι, γι αυτο σου ειπα να πας να το κοιταξεις, το να θελει καποιος να τον θαυμαζουν τοσο πολυ ειναι σημαδι,το να μην τον ενδιαφερουν οι συναισθηματισμοι σε μια σχεση και να τον ενδιαφερουν αποκλειστικα τα κοπλιμεντα ειναι και αυτο σημαδι οπως και το να ασχολειται καποιος υπερβολικα με την εμφανιση του οχι για να αρεσει σε αυτον αλλα για να αρεσει στους αλλους και να του δινουν σημασια. Δεν σου την λεω, αναγνωριζεις και μονος σου οτι ειναι προβλημα, το εγραψες και σε ενα θεμα σου αλλωστε.

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by kavkaz View Post
    ρε τι γραφετε πλακα μου κανετε ,πρωτον ο αλλος που λεει οτι σας δουλευω μαλλον ζηλευει η κατι τετοιο εγω απλα μπηκα και ειπα την γνωμη επισης με το που εγραψα κατι βγαλατε διαγνωση οτι ειμαι ναρκισσος ε λοιπον δεν προκειται να παω να κοιταξω τιποτα γιατι ΔΕΝ ειμαι ναρκισσος απλα με προσεχω και γουσταρω να με θαυμαζουν οσο για το αν πεταω στα συννεφα ας πεταω δεν πειραζει αυτο που εχει σημασια ειναι οτι δεν ειμ κανας τυχαιος και το παιζω ωραιος ,ειμαι ωραιος το παιζω ωραιος μαρεσει να μου λενε οτι ειμαι ωραιος και γενικα οπου παω συνεχεια σκεφτομαι οτι ολοι με κοιτανε τωρα αν τα πιστευετε η οχι ουτε καν με αγγιζει τη μονη παραχωρηση που ισως κανω ειναι απλα να σας δειξω σε φωτο ποσο ωραιος ειμαι
    χααχαχαχα !
    ελα ρε μελος θελω να πιστευω οτι τρολαρεις πραγματικα
    ειδαλλως δεν εισαι καθολου καλα!


    δεν ειναι κακο να αισθανομαστε ωραια με την παρτη μας, αλλα θελει μετρο.
    υποτιμαω τους ασχημους και τους χοντρους γιατι τους θεωρω τεμπεληδες και μη χαρισματικους ειναι στερεοτυπικο ανωριμο αβασιμο και κανονικα θα επρεπε να ντρεπεσαι και μονο που πιστευεις τετοιο πραγμα!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Θα το παιζει Clooney :P
    χααχαχαχαχαχχαχαχαχα!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    χααχαχαχα !
    ελα ρε μελος θελω να πιστευω οτι τρολαρεις πραγματικα
    ειδαλλως δεν εισαι καθολου καλα!


    δεν ειναι κακο να αισθανομαστε ωραια με την παρτη μας, αλλα θελει μετρο.
    υποτιμαω τους ασχημους και τους χοντρους γιατι τους θεωρω τεμπεληδες και μη χαρισματικους ειναι στερεοτυπικο ανωριμο αβασιμο και κανονικα θα επρεπε να ντρεπεσαι και μονο που πιστευεις τετοιο πραγμα!
    Πεθαινω στο γελιο με το τελευταιο ''τη μονη παραχωρηση που ισως κανω ειναι απλα να σας δειξω σε φωτο ποσο ωραιος ειμαι'' χαχαχαχαχα

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •