παει..... ο κακος ο χρονος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    LARISSA
    Posts
    537

    παει..... ο κακος ο χρονος

    δεν ξερω για σας αλλα για μενα αυτος ο χρονος ηταν απ τους πιο δυσκολους τα τελευταια 10 χρονια
    το ενα κακο ακολουθουσε το αλλο και πανω που ελεγα ξεμπλεξαμε ερχοταν κατι αλλο
    παρα πολλοι φιλοι και γνωστοι εχουν την ιδια εντυπωση
    εσεις?
    πως σας πηγε το2008?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Κι εμένα ήταν από τις χειρότερες χρονιές της ζωής μου. Δεν ξέρω αν φταίει το ότι ήταν δίσεκτος. Να πάει στα τσακίδια! Ας ευχηθούμε το 2009 να μας αποζημιώσει τουλάχιστον...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    129
    ΄Αρχισε πολύ άσχημα,τέλειωσε μέτρια. Ελπίζω με τη καινούργια χρονιά ν΄αρχίσουν να φτιάχνουν πολλά πράγματα. ΄Οπως και νά χει ήταν μια δύσκολη χρονιά

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Ήταν μια περίεργη χρονιά, γεμάτη εξελίξεις αλλά και ξεκινήματα.Ελπίζω το 2009 να φέρει μια σταθερότητα γιατί αγχώνομαι όταν όλα είναι ρευστά.

  5. #5
    Περίεργη χρονιά και για μένα..
    Στο δεύτερο μισο της όμως έκανα ένα "ντου", ένα κάτι..
    Προσπαθώ να ξεκολλήσω από όσα με είχανε ρίξει στην προηγούμενη κατάστασή μου.
    Προσπαθώ.
    Και τελικά ξέρω οτι πάντα θα έχω μέσα μου αυτό το "κάτι" που απέκτησα τα τελευταία χρόνια και που εκδηλώθηκε με έντονο πρόβλημα ΔΠΤ.
    Αλλά...ζήτω το δεύτερο μισό του 2008 , ζήτωωωω [ έχουμε και λέμε καμμιά τριανταριά χρόνια ακόμα με συνεχή αγώνα, ελπίζω να μην τον σταματήσω]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ο δικός μου απολογισμός σε τίτλους χαρακτηρίζεται από έντονα συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα,νέους φίλους,μία ανηψιά,
    δεύτερη άσπρη τρίχα στα μαλλιά μου,κάποια επιπλέον βήματα συνειδητοποίησης και εξέλιξης και τέλος επιπλέον 35 κιλά...
    Για τη χρονιά που έρχεται-στα πλαίσια πάντα των αλλαγών μου-δε ζητώ και δεν ελπίζω απολύτως τίποτα!
    Είμαι δεκτική να καλοδεχτώ όποια ευχάριστη έκπληξη και πιο έτοιμη ν'αντέξω και να χειριστώ όποια δυσάρεστη...
    Πάμε κι όπου μας βγάλει!Είμαστε πολύ πιο δυνατοί απ'όσο μας υπολογίζουμε εξάλλου...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    1
    Καλη χρονια σε ολους, ευχομαι να πετυχουμε τους στοχους μας.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •