διαιτολόγος - διατροφολόγος - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 70 of 70
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Αχ batraxi!!!

    Κι εγώ με τα βουλιμικά του καλοκαιριού από 52,5 κιλά είχα φτάσει στα 60 και βάλε... Πω πω! Τι τραγικό... Να παίρνεις τόσα κιλά σε τόσο μοκρό χρονικό διάστημα. Μιλάμε για την απόλυτη απώλεια ελέγχου...

  2. #62
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    1

    διαιτολόγος -διατροφολόγος

    Originally posted by vanilia
    εγω εχω καποιον παρα πολυ καλο κ οχι συνηθισμενο διαιτολογο.με πολυ καλα αποτελεσματα στην οικογενεια μ κ σε φιλουσ π τον συστησα.μονο εγω δεν τα παω καλα γιατι απλα δεν θελω να κανω διαιτα.χαχαχα.οπως παντα.το καλο ειναι οτι χανεις αρκετα κιλα κ δυσκολα τα παιρνεις με τον συγκεκριμενο κ αυτο ειναι το καλο.ερχεται κ στο σπιτι αν θελεις κ εχει κ γραφειο.διαλεγεις κ παιρνεις.οτι σε βολευει.ειναι πααααααρα πολυ καλος παντως.
    για περισσοτερες πληροφοριες πμ μου.παντως να εισαι σιγουρη αν ειναι.μην του μιλησω τσαμπα.
    φιλακια....
    Καλησπέρα σας,

    Αν και είναι παλιό το θέμα, θα μπορούσατε να μου στείλετε τα στοιχεία του διαιτολόγου σε πμ?

    Σας ευχαριστώ πολύ

  3. #63
    αν κάποιος γνωρίζει έναν καλό διατροφολόγο, και έναν ψυχολόγο που ειδικεύεται σε διατροφικές διαταραχές στην θεσσαλονίκη ας μου στείλει u2u. βαρέθηκα να προσπαθώ μόνη μου

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Τι ομορφο που το σκεφτεσαι ετσι, ευχομαι να βρεις τον δρομο για να ησυχάσεις απο αυτην την ταλαιπωρία!

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Τι να τον κάνεις μαντάμ τον διατροφολόγο; Δεν τον χρειάζεσαι νομίζω!

    Εσύ άνετα μπορείς να βγάλεις πρόγραμμα για τον εαυτό σου!!! Ξέρεις όλα όσα χρειάζονται και μεταξύ μας ξέρεις πολύ καλά ότι το πρόβλημα δεν είναι ότι η διατροφή που θα βγάλεις εσύ για σένα δεν θα είναι η ΤΕΛΕΙΑ... Αυτό άλλωστε θέλουμε.. Να ΜΗΝ είναι τέλεια. Να είναι απλά σωστή και αρκετά υγιεινή. Τίποτα παραπάνω.

    Κάνω λάθος;

  6. #66
    όχι αλλά δεν τα καταφέρνω. άρα κάτι κάνω λάθος. τι άλλο μπορώ να κάνω;

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,034
    Μονο να παλεύουμε με τα συναισθήματα μας κ να προσπαθούμε να περιορίσουμε τις διατροφικές ατασθαλίες μας, αφου νας κανουν τοσο κακο.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    414
    Μαντάμ ξεκίνα καταγραφή αυτών που τρως. Εδώ! Όχι σε ένα τεφτέρι σπίτι σου. Να τα σημειώνεις όλα. Ακόμα και μια μπουκιά να φας να το καταγράφεις όμως. Ίσως αυτό σε βοηθήσει να πάρεις μπρος... Για δοκίμασε

  9. #69
    μαντάμ δεν έχω ιδέα από διατροφολόγους εκεί, αλλά ξέρω 1 πολύ καλή ψυχολόγο ειδικευμένη στις διατροφικές διαταραχές.
    Σου στέλνω σε μήνυμα link με τα στοιχεία της.

  10. #70
    κοκκινο σε ευχαριστω κ εσενα κ ολους. μολις τελειωσει η αδεια μου θα τα δοκιμασωολα. κ την καταγραφη μπακλαβα

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •