Γεια σας καινουργιο μελος ψαχνει απαντησεις....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1

    Γεια σας καινουργιο μελος ψαχνει απαντησεις....

    Γεια σας ειμαι καινουργιο μελος και ψαχνω να βρω απαντησεις σε κατι που με βασανιζει πολλα χρονια τωρα ισως και οσα χρονια θυμαμαι το ευατο μου!Λοιπον το προβλημα που εχω εχει να κανει με τα ουρα.Οταν ειμαι σεχωρους με πολλα ατομα σε μαγαζια (cafe,club)που εχει ουρα για να ουρισεις εγω ανγωνομαι οτι δεν μπορω να το κανω και παω και ενω ειμαι ετοιμος να σκασω δεν μπορω να βγαλω ουτε σταγονα!Οταν μου κολησει στο μυαλο οτι δεν μπορω τελος δεν μπορω ουτε και μονος μου να ειμαι στο σπιτι.Παλια ηταν πολυ χειροτερα τα πραγματα πηγα σε ενα ψυγολογο αλλα επειδη μονο και μονο το σκεφτομουνα οτι πηγαινα για αυτο το θεμα χειροτερα γινομουνα και οχι καλυτερα και το σταματησα.Μετα εκανα μεγαλες προοδους και προσπαθησα να το απαοβαλω μονος και το ειχα καταφερει σε ενα μγαλο βαθμο μονος μου οσπου ξαφνικα πριν απο λιγο καιρο που εφυγα για ενα επαγγελματικο ταξιδι μου ξανακαρφωθηκε η ιδεα και τελιωσε εφτυσα αιμα παλι για να ξαναπαω τουαλετα!Θα ειναι τοι πιο ανωμαλω εχετε ακουσει αλλα πλεον εχω σαλταρει δεν μπορω να κανω τιποτα και φοβαμαι οτι θα παθω και τιποτα ετσι οπως τα κραταω και δεν βγαινουν εξω....Λεω να ξαναπαω σε καποιον ειδικο γιατι αυτο μου καθοριζει την ζωη μου την συναναστροφη μου με αλλους τις διακοπες μου ειδικα οταν μοιραζομαι το ιδιο δωματιο με φιλους η με κοπελα μου.....Αν μπορει καποιος και εχει καποια ιδεα ας με βοηθησει γιατι πραγματικα μου εχει ερθει να βαραω το κεφαλι μου στο τοιχο μπας και γινω και εγω φυσιολογικος ανθρωπος...Ευχαριστω και σορυ για το μεγαλο ποστ....

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    Φυσιολογικός εισαι ετσι κι αλλοιως.
    Τώρα αυτό το παθαίνει και η μάνα μου. Προσπαθεί να μην πινει πολλα υγρα οταν ξερει οτι θα ειναι καπου που ισως και δεν θα μπορει να παει τουαλετα. Μπορεις να βρεις μερικους τροπους σιγουριας και μετα πάλι θα το ξεχασεις το ζητημα. Δεηλαδη θελω να πω...λες οτι οταν μας πχ σε μπαρ περιμένεις την σειρα σου , ισως δεν καταλαβα τι εννοεις, γιατι βιάζεσαι να τελειωσεις? κλειδωσου σε μια τουαλετα και περιμενε. Σου λεω παλι ισως δεν καταλαβα.Εαν μοιραζεσαι ενα δωματιο με την κοπελα σου ή αλλον και πας στο μπανιο κραταει κανεις ρολοι? Κατσε μεχρι να τα καταφερεις. Ειμαι σιγουρη οτι θα μπορεις με μικρη προσπαθεια να βρεις τροπους να βολευεσαι μεχρι να σου περασει.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34
    Προσωπικά το είχα αυτό όταν ήμουν μικρότερος. Συσπώνται οι μυς από άγχος και δεν μπορείς να πας. Με τα χρόνια μου πέρασε εν μέρει αλλά και πάλι δε νοιώθω άνετα να ουρήσω σε δημόσια μέρη.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    Κοίτα δεν υπάρχει και κάτι το όμορφο στα δημόσια μέρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    όλοι από ανάγκη πάμε.................

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •