LIPOBLAST
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: LIPOBLAST

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    40

    LIPOBLAST

    γεια σας παιδια.
    προσπαθω κι εγω να χασω κιλα εδω
    και πολλα χρονια αλλα δυστυχως συνεχεια
    ειμαι πεντε πανω πεντε κατω.καμια σοβαρη
    βελτιωση και ειμαι στα ορια της καταθλιψης.
    ειμαι 33χρονων 1.67 και 90 κιλα.παρηγγειλα
    πριν 10 μερες απο το ebay κατι χαπια αδυνατισματος που λεγονται LIPOBLAST
    .τα γνωριζει καποιος?
    αν ξερει καποιος κατι ας απαντησει.
    οταν μου ερθουν και τα δοκιμασω θα σας γραψω
    τις εντυπωσεις μου.παντως στη σελιδα τους
    οσοι τα δοκιμασαν εχουν γραψει
    πολυ θετικα σχολια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    142
    hello, εγω αγοραζω πραγματα συχνα απο το συγκεκριμενο site αλλα το τελευταιο πραγμα που θα αγοραζα απο εκει θα ηταν φαρμακα. υπαρχουν πολλες περιπτωσεις απατης και αποστολης προιοντων μαιμου. παρολα αυτα τα feedbacks ειναι παντα χρησιμα κ αφου τα τσεκαρες, νομιζω εισαι οκ απο αυτο το θεμα.
    το lipoblast απο την επισημη σελιδα του, ειναι πολλα υποσχομενο οπως ολα του ειδους του. απο εκει και περα, εγω σου ευχομαι καλη επιτυχια και να διαβασεις καλα τις οδηγιες χρησεως (ποτε 4 χαπια μεσα σε ενα 24ωρο. το τονιζει ιδιαιτερα.)

    Advantages

    * There is an official website for Lipoblast.
    * There is a comprehensive list of ingredients given.
    * Lipoblast can be ordered directly from the official website.

    Disadvantages

    * Some experts warn that a number of ingredients in this product can increase the risk of a stroke or heart attack.
    * There are a large number of stimulants in Lipoblast.
    * The official website does not list the warnings associated with this product.
    * We cannot be certain that this product is safe to take.

    Conclusion

    Unfortunately, we cannot get to excited about Lipoblast at the moment, since there are simply too many ingredients in this product that have caused serious concern amongst experts. As a result of the potency of the ingredients in Lipoblast, we certainly feel that a detailed list of warnings should be displayed on the official website. There are no assurances regarding the safety of this product, and there certainly needs to be clarity on this matter before we could even consider it as a safe weight loss aid.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Athens, Plaka
    Posts
    50
    Γειά σου φίλη katjan!
    Βασικά, προσωπικά δε ξέρω από χάπια αδυνατίσματος κ.λπ και ιδιαίτερα για τα συγκεκριμένα.... Πάντως βρε κοπέλα μου, μην πέφτεις στην παγίδα των χαπιών αδυνατίσματος... Δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει "έχασα 20 κιλά με τα τάδε χάπια..". Αντιθέτως έχω ακούσει να λένε "με σωστή διατροφη, ισορροπημένες ποσότητες και άσκηση κατάφερα να χάσω 20 κιλά...". Κάνε και εσύ αυτό και μην επιβαρύνεις τον οργανισμό σου με χημικά αμφιβόλου ποιότητος και αμφίβολων αποτελεσμάτων...
    Μην ανησυχείς... Τα κιλα που έχεις να χάσεις, χάνονται και με μια καλή δίαιτα... Αν δεν μπορείς να την τηρήσεις, για ΄μενα απλώς δε το θές πραγματικά, ή δεν είσαι έτοιμη για αυτό....
    Όποτε δώρον άδωρον....
    Και φυσικά βγάλε από το μυαλό σου την ιδέα ότι τα κιλά σου σε οδηγούν στην κατάθλιψη.... Υπάρχουν πολύ χειρότερες αιτίες κατάθλιψης σε αυτή τη ζωή, πίστεψε με!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •