diaitologo ....!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1

    diaitologo ....!!!

    katarxhn kalws sas vrhka!!!
    molis metakomisa A8hna kai 8a 8ela na ebriska enan kalo kai fthno...diaitologo-diatrofologo !!!
    exw upsos 1.60 kai eimai pleon 84 kila......!!!
    an gnwrizei kaneis sas 8a hmoun eugnomwn an m lege
    eyxaristw prokatabolika

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Καλως ηρθες φατσουλα!!!
    Καλη μετακομιση στην αθηνα.
    Υπαρχουν πολλα παιδια απο αθηνα που κανουν διατροφη αλλα με διαιτολογο και αλλα οχι.
    Ειμαι σιγουρη καποιον θα σου προτεινουν.Το φτηνος ειναι σχετικο.Θα δεις και θα αποφασισεις αναλογα.
    ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

  3. #3
    που περιπου μενεις?

  4. #4
    kalimera,an endiaferesai gia diaitologo ,sou esteila ena u2u,diavase to

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    φατσουλα
    θα σου προτεινα αν αποφασισεις να εμπιστευθεις καποιον διαιτολογο , να σιγουρευτεις για την ιδιοτητα του.
    αν τυχον σε πλησιασει καποιος μεσω διαδικτυου, επειδη εδω οποισδηποτε μπορει να δηλωνει οτι θελει, πριν συνεργαστεις, βεβαιωσου για την ταυτοτητα του και τα διπλωματα του...δηλαδη, ακομα κι αν τον γνωρισεις εδω, καλυτερα να τον δεις απο κοντα και να τσεκαρεις οτι οντως εχει σχετικο διπλωμα..

  6. #6
    Eυτυχώς που ο Ευαγγελάτος άνοιξε τα μάτια ορισμένων και πλέον αρχίζουν να μην εμπιστεύονται την κάθε Βουτσινά.Να ζητάτε πτυχίο από όποιον παρουσιάζεται ως διαιτολόγος,δεν είναι κακό,είναι ένας τρόπος άμυνας απέναντι στους επιτήδιους που το παίζουν επιστήμονες.

  7. #7
    σου στελνω με u2u τον δικό μου... ειναι φτηνος(?) και ελεγμενος.
    αν θες αλλές πληροφορίες στιελε μου u2u

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Ειδες βρε φατσουλα ποσα παιδια θελουν να σε βοηθησουν?!
    Να εισαι κοντα μας και να μας λες τα νεα σου!!
    ΦΙΛΙΑ!!!!!111

  9. #9
    paidia eyxaristw eilikrina...!!!den perimena tosh antapokrish
    eixa ksanaksekinhsh me diaitologo kai eytyxws zhtaw h toulaxiston blepw ta diplwmata
    ekana diatrofh oso hmoun kerkura kai eixa dei terastio apotelesma (20 kilwn)opou apo ayta phra ta 5:S
    tespa....menw konta sto peristeri...!!!
    sas eyxaristw paraaaaaa ma paraaa poly...kai fysika an dw pws m kanei ..8a sas lew nea m

  10. #10
    συγνώμη που εγράψα με greekglish απλά είναι η συνήθεια!!!
    και παλι σας ευχαριστω και θα ήθελα να ακούσω γνώμες...!!!
    και άλλους διατολόγους αν έχετε να προτείνετε!!!!!
    ευχαριστώ και πάλι!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Έχω ακούσει καλά λόγια από κάποιους δικούς μου για :

    Δρ. Γεώργιος Πανοτόπουλος - Παθολόγος-Διατροφολόγος

    Διευθύνει το τμήμα Μεταβολισμού - Διατροφής - Παχυσαρκίας - Ενδοκρινολογίας που βρίσκεται στον 3ο όροφο του νοσοκομείου ΥΓΕΙΑ. Για ραντεβού Σ τηλέφωνο 6867935 από τις 8.00 εώς τις 16.00 ή με το τηλεφωνικό κέντρο του ΥΓΕΙΑ 6867000.

    Εγώ δεν έχω πάει γιατί είμαι Πάτρα τον τελευταίο καιρό.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    αυτος που σου ειπε ο κλεανθης εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλος!..θα σου προτεινα να το σκεφτεις...φιλια!

  13. #13
    ευχαριστώ για τις πληροφορίες που μου δίνετε το εκτιμώ αφάνταστα!!!!!!
    φυσικά και θα το σκεφτώ και θα πάρω και τηλέφωνακαι πάλι ευχαριστώ!!!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    4
    Επειδη στεφτομαι να παω και εγω σε διατολογο περιπου ποια τιμη ανα επισκεψη θεωρειτε λογικη?

  15. #15
    Χαιρεται και παλι μετα απο ενα χρονο!!! Ξερω ειμαι αδικαιολογητη...απλα δεν ειχα ιντερνετ!!!
    Μετα απο ενα χρονο ομως αλλαξαν και αρκετα πραγμαατα.. στα κιλα ειχα πολλα σκαμπανεβασματα και δν ξερω αν ειχα παθει νευρικη ανορεξια.
    Τι θελω να πω...το πασχα εγινε κατι το οποιο με ειχε στεναχωρησει τρομερα με αποτελεσμα να μην μπορω να φαω γιατι πολυ απλα δν κατεβαινε κατω τιποτα!κατεληξα να τρωω ολη μερα 2 τοστ και 1 χυμο... και 50 τσιγαρα....!!!!Εφτασα στα 74 κιλα... !Οταν ξεκινησα να τρωω κανονικα φαγητα μετα απο πιεση αλλων γιατι με ειχαν παρει χαμπαρι.. με το που ετρωγα με επιανε ζαλαδα ... και μου περνουσε μετα απο κανα 5 λεπτο!(αυτο κρατησε 1 μηνα που δν ετρωγα)Οποτε εχασα 10 κιλα σε 1 μηνα!!!
    Τωρα εδω και 2 μηνες που πανε ολα καλα απο 74 πηγα 78... δν μπορω να πω πως τρωω παρα πολυ τρωω φυσιολογικα.Ειναι λογικο ομως γιατι ειχα στερησει απο τον εαυτο μου πολλα πραγματα.
    Καταφερα και βρηκα διαιτολογο ο οποιος ερχεται σπιτι (αλλα τωρα λειπει γι αυτο και ακομα δν εχω ξεκινησει...)
    Επισης βρηκα και κατι το οποιο ειναι σαν εικονικος γυμναστης που σου δειχνει τι ασκησεις να κανεις ... και απο τον αλλο μηνα που θα γυρισει ο διαιτολογος μου θα ξεκινησω και διαιτα!!!!!!!!!!!!!!!!! Μεχρι τοτε προσπαθω να προσεχω οσο μπορω δηλαδη να μην τρωω πολυ και ασχετα πραγματα! Ξεκιναω με πρωινο χυμο+τοστ (αυτα δν τα αλλαζω..χιχιχιχι) καφε το μεσημερι ελαφρια και το βραδι ακομα πιο ελαφριααα!!!!Και πινω πααρα πολυ νερο!!!
    Μαρα 32 προσωπικα θα δινω 105 το μηνα! και οταν κανει λιπομετρηση 115!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •