Σχεδόν 3 Χρονια Αργότερα... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Ευχαριστώ πολυ Nadine μ.. Χρονια πολλά, η καλύτερη ευχή που θα μπορούσε να μου δώσει κάποιος γτ αυτή τη στιγμή αισθάνομαι πως δεν θα είναι κ πάρα πολλά... πφφφφφφφ
    έχω καιρό να γράψω στο forum κ επανέρχομαι τώρα να γράψω τα νέα μου...αυτό το καλοκαίρι ήταν ένα από τα καλύτερα της ζωης μου, πέρασα υπέροχα, πηγα διακοπες κτλ. + έχασα όσα κιλά είχα πάρει... πίσω στα ίδια... αλλά αισθάνομαι χαλια, έχω μια αίσθηση ότι θα καταρρεύσω ανά πάσα στιγμή... προχτές ήμουν ΑΘΛΙΑ, αισθανόμουν ΧΑΛΙΑ, άρχισα να κάνω εμετούς αθελά μου κ τα χεράκια μ άρχισαν να πονανε τοσο πολύ που σαν να μούδιαζαν από τον πονό, φοβήθηκα τόσο πολύ, ειδικά για καρδιακή προσβολή, που όλΟς ο κόσμος μου γκρεμίστηκε μετέπειτα που τα σκεφτόμουν... έχω αρχίσει να φοβάμαι ότι δν θα με βρει η επόμενη μέρα, αν και θα μπορούσα να πω ότι την την προηγούμενη χρονιά ήμουν υπέροχα, είχα σχεδόν ισορροπήσει...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ό,τι έγινε,έγινε!Βρισκόμαστε σήμερα εδώ που βρισκόμαστε.Τι μπορούμε τώρα να κάνουμε γι'αυτό;
    Ποιό μικρό βηματάκι είμαστε σε θέση να βάδίσουμε;Ποιά από τις αλλαγές,στις οποίες γνωρίζουμε καλά
    πως πρέπει να προβούμε φαντάζει λιγότερο τρομακτική και πιο κοντά στο να την υλοποιήσουμε;
    Ας πιαστούμε από ένα μόνο πραγματάκι για αρχή.Τι σου έρχεται κατά νου,κουκλίτσα μου;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Βρε την ναταλια!!!
    Που εισαι Ναταλια μου??
    Ειχα καιρο να μπω και εγω αλλα θυμαμαι που σε χαναμε για μεγαλα διαστηματα και το μυαλο μας πηγαινε στο κακο.
    Τι κανεις τωρα?
    Πως εισαι?
    Βεβαια εγω ειδικα σου εχω πει τα αντερα μου εαν θυμασαι,αλλα χαιρομαι γιατι τωρα πρεπει να εχεις καταλαβει οτι στα ελεγα γιατι σε νοιαζομουν.
    Μην εξαφανιζεσαι παλι,να μπαινεις πιο συχνα και να γραφεις τα νεα σου.

    Περιμενουμε!!
    Φιλια!!!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πέρασε καιρός πολύς...Ελπίζω να ήταν γλυκός μαζί σου...
    Να σε βρίσκει το σήμερα πιο κοντά σε όσα ονειρεύεσαι!
    Θα χαιρόμουν πολύ κάποια στιγμή να μας έγραφες νέα σου!
    Να σε προσέχεις!Φιλάκια πολλά,συνονόματη!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •