ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!

    Ένα topic για ευχές σε όποιον γίνεται κατά ένα χρόνο σοφότερος κι ομορφότερος!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα,Νεφελομπουμπο� �κένια μου!
    Συμπληρώνεις σήμερα ένα τέταρτο του αιώνα και μπαίνεις στο δεύτερο και σημαντικότερο σου!
    Εδώ θα κορυφώσεις τα ταλέντα και τις δεξιότητες σου,θα διαπρέψεις επαγγελματικά,θα ταξιδέψεις,θα βρεις τον εαυτό σου,
    θα γνωρίσεις τον έρωτα στην πιο εξελιγμένη του μορφή,λογικά θα παντρευτείς,θα γίνεις μητέρα,ίσως ακόμα και γιαγιά...
    Θα δημιουργήσεις θαύματα,θα γελάσεις,θα πονέσεις,θα χαρείς,θα πλουτίσεις σε εμπειρίες,γνώση,σχέσεις και αγάπη,
    θ'ασπρίσουν τα μαλλιά σου,θα δεις τις πρώτες ρυτίδες έκφρασης,να σου θυμίζουν όσα κάποτε ένιωσε το πρόσωπο σου...
    Τα πιο έντονα,τα πιο σπουδαία απ'όσα κλήθηκες να επιτελέσεις στο πέρασμα σου αυτό στη γη αυτήν την περίοδο θ'αξιωθείς να ζήσεις!
    Σου εύχομαι ολόψυχα πολλές τρυφερές στιγμές αγάπης κι ουσίας μ'αυτούς που αγαπάς,μοναδικά πρωτότυπα σχεδιασμένα κτίρια
    (ένα απ'αυτά θα είναι το σπίτι των ονείρων μου,να ξέρεις),κάποιους μήνες διαβίωσης στην Αλεξάνδρεια,κάποιος άλλους στην Κούβα,
    πειρατικούς θησαυρούς και μυστήρια,νεραϊδένια πετάγματα,ξωτικές ασημόσκονες να πασπαλίζουν τις στιγμές σου,παραμυθένια όνειρα,
    χιλιόμετρα πολλά με την αγαπημένη σου μοτοσυκλέτα,ένα σπίτι γεμάτο μ'επιλεγμένα έργα τέχνης,υιοθετημένα και δικά σου παιδιά,
    τον άνθρωπο σου,την οικογένεια και τους φίλους σου πάντα στο πλευρό σου,πρωταρχικά υγεία κι ό,τι ενδόμυχα λαχταρά η ψυχούλα σου!
    Προσεύχομαι όλα όσα μοναδικά σου αξίζουν να έχεις τη φώτιση να διακρίνεις,την τόλμη να διεκδικήσεις,τη δύναμη και πίστη να κατακτήσεις!
    Σ'αγαπώ πολύ πολύ,πιο πολύ,ακόμα πιότερο,πέρα απ' τον ουρανό και τα χρωματιστά μας συννεφάκια,από το άπειρο μέχρι την αιωνιότητα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Νεφελη μου,ευχομαι καθε καλο,ομορφο,εμπριμε και εντομοκτονο(το εντομοκτονο ειναι προσθετο ποιητικης βλακειας,χαχαχα),να μπει στη ζωη σου και να κολλησει εκει,μα τοσο LOGO λεμε,που και να θες να νιωσεις λιγο μελαγχολικα ετσι για αλλαγη,να μη μπορεις!Χρονια σου πολλα,χρονια ευτυχισμενα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    ευχαριστώ κορίτσια να είστε καλά και οι ευχές σας να γυρίσουν μπούμεραγκ και πάνω σας!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    283
    να τα εκατοστησεις!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!
    ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΟΤΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!
    ΦΙΛΑΚΙΑ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    εγω εχω γεννεθλια αυριο!!
    Σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να γινεις κορμαρα και συντομα!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Όσες ευχές απλόχερα
    οι άλλοι θα σου πούνε
    εγώ απλά σου εύχομαι
    αληθινές να βγούνε........

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    ευχαριστώ πολύ! σήμερα γιορτάζουν μαζί με εμένα τα εργοστάσια σοκολάτας και ο φούρνος βυζάντιο λόγω των καταπληκτικών πραλινακίων!! χεχεχεχε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    χρονα σο πολλα καλη μου και ότι επιθυμεις!!!


  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    121
    Χρόνια σου πολλά κοπέλλα μου και να σου συμβεί ότι επιθυμείς περισσότερο!!! Όσο για τις πραλίνες....σήμερα τις δικαιούσαι!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Αθηνα
    Posts
    102
    χρόνια πολλά και από εμένα!!

    να είναι όλη η ζωή σου μιά ευτυχία.

    εγώ έχω γενέθλια στις 15 Μαρτίου...σαν πολλά ψαράκια να μαζευτήκαμε!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τέλος χρόνου για Νεφελοευχές!Όποιος πρόλαβε,πρόλαβε!Εδώ και λίγες ώρες ξεκίνησαν τα γενέθλια του Κατερινοκουκλιού μας!

    Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα,όμορφη,μέσα στα ρούχα small που λαχταράς(κι έξω απ'αυτά άμα είναι για τσαχπινομπερδέματα)
    Να'σαι πάντα γερό και τυχερό,πλούσιο σε αγάπη,χαρά κι όλα όσα χρειάζεσαι να χαμογελάς,πάντα κοντά στους αγαπημένους σου!
    Όποια ευχή κάνεις απόψε τη στιγμή που θα σβήνεις τα 28 σου κεράκια να συντονίσουμε όλοι τις προσευχές μας να βγει αληθινή!
    Να έχεις μια υπέροχη μέρα γενεθλίων!Και να μη σταματήσεις φυσικά εκεί!Φιλάκια γιορτινά!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πρόσφατα έγραψες αυτούς τους λόγους απώλειας βάρους:

    Originally posted by Katherine

    1 ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΑΜΑΝΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΛΕΡΟ
    2 ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΥΤΣΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ
    3 ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΩΡΑΖΩ ΜΟΝΟ MEDIUM KAI SMALL
    4 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΟ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ
    5 ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗΣΩ ΞΑΝΑ
    6 ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ
    Μακάρι να τους καρπωθείς σύντομα!Με πρωταρχικό το νούμερο πέντε!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •