αντιο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: αντιο

  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    96

    αντιο

    ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον καθωσπρεπισμό και την τυπικότητα που επιβάλλει το όποιο κοινωνικό στάτους ζούμε.Για χάρη των γονιών μου σήμερα έχασα την πολυτιμότερη σχέση μου.Προσωπικά χ...στηκα.
    Θα επιβιώσω όπως και όπου μπορώ.......Αρκετά πια ο ομφάλιος λώρος.....Καλή τύχη σε όλους σας......Σόρρυ Μ.......Το σ\'αγαπώ πλέον φαντάζει τυπικό και λίγο......Εγω είμαι ο λάθος και ο ανάξιος.
    Καλύτερα; μόνος.....μ\'ονος και ήσυχος ότι τουλάχιστον δε θα πληγώνω άλλους......Σόρρυ....Με........

  2. #2
    ουπς.....δεν θέλω τέτοια από άτομα που θεωρώ δυνατά και συνειδητοποιημένα..........

    Τι έγινε φίλε μου?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Originally posted by PSYCHOANS
    ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον καθωσπρεπισμό και την τυπικότητα που επιβάλλει το όποιο κοινωνικό στάτους ζούμε.Για χάρη των γονιών μου σήμερα έχασα την πολυτιμότερη σχέση μου.Προσωπικά χ...στηκα.
    Θα επιβιώσω όπως και όπου μπορώ.......Αρκετά πια ο ομφάλιος λώρος.....Καλή τύχη σε όλους σας......Σόρρυ Μ.......Το σ\'αγαπώ πλέον φαντάζει τυπικό και λίγο......Εγω είμαι ο λάθος και ο ανάξιος.
    Καλύτερα; μόνος.....μ\'ονος και ήσυχος ότι τουλάχιστον δε θα πληγώνω άλλους......Σόρρυ....Με........
    ότι μας δένει με τους γονείς, δεν σημαίνει ότι είναι κ υγιές..
    ψάχνω πολύ μέσα μου για να αντικρύσω τι είναι αυτό πραγματικά.
    μισώ καθε στιγμή που δεν υπάρχει για εμένα απάντηση..
    έτσι συμβαίνει συνήθως, πληγώνουμε άλλους για να ικανοποιούμε εκείνους κ πάνω από όλα καταστρέφουμε το ίδιο μας το \"εγω\"

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Θα ήθελες να αναφέρεις περίπου τι συνέβη PSYCHOANS? Διέκοψες κάποια σχέση σου μόνο και μόνο επειδή δεν την ενέκριναν οι γονείς σου ή ήταν η σχέση σου που πήρε την πρωτοβουλία;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Ti βλακεία να διακόπτεις σχέση για τους γονείς.....χτες αυτό συζητούσα με το φίλο μου....και σήμερα μπήκε θέμα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •