Εγω μπορω να τα παρω??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4

    Εγω μπορω να τα παρω??

    Kαλησπερα παιδια και απο μενα σκεφτομαι να παρω και γω τα lipotox αλλα δεν ξερω αν κανει επειδη περνω αντικαταθλιπτικα λογω επιλοχειας καταθλιψης που επαθα τωρα βεβαια ειμαι μια χαρα αλλα θα τα περνω μεχρι το Μαιο Λετε να υπαρχει καποιο προβλημα??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    58
    Γεια σου Κατερινα,λογικα θα μπορεις να τα παρεις αφου δεν χρειαζονται συνταγη γιατρου,αλλα γιατι δε ρωτας καλυτερα το γιατρο που σου γραφει τα αντικαταθλιπτικα?Τα θεωρεις απαραιτητα?Να σου ζησει και το πιτσιρικι!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Γειά σου Κατερινάκι και να σου ζήσει το μωράκι σου!
    Λυπάμαι,αλλά όσο κι αν έψαξα δε βρήκα κάποια υπεύθυνη απάντηση για το ερώτημα σου
    και δεν είναι να παίζουμε με τέτοια ζητήματα ούτε ν'αναζητούμε απαντήσεις αμφιβόλου προέλευσης...
    Ρίξε,αν θέλεις μια πρώτη ματιά στις οδηγίες της αντικαταθληπτικής σου αγωγής,αλλά μην αμελήσεις
    να ρωτήσεις τον γιατρό σου κι αν ο ίδιος δε γνωρίζει την ακριβή σύσταση του LIPOTOX,κάνε τον κόπο
    να πας στο φαρμακείο της γειτονιάς σου και να του διαβάσεις τηλεφωνικά τις σχετικές οδηγίες του σκευάσματος.
    Όσα κιλάκια κι αν πήρες προέχει να είσαι υγιής και σε καλή ψυχολογική κατάσταση για σένα και το μωρό σου!
    Κι ο Μάιος δίπλα είναι!Μπορείς να κάνεις μια προσπάθεια μικρών διατροφικών αλλαγών εντωμεταξύ,λίγο περπάτημα(όχι βόλτα)
    τώρα που θα έχει καλύτερο καιρό με το καρότσι μαζί(φοβερή άσκηση αυτή για όλο το σώμα!)κι αν θεωρείς πως και πάλι τα χρειάζεσαι,
    ξεκίνησε τότε τα Lipotox το Μάϊο με το καλό,που θα έχεις ολοκληρώσει την άλλη σου αγωγή...Να προσέχεις!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •