Ψάχνω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: Ψάχνω

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    36

    Ψάχνω

    Long time no see......

    Έχω καιρό να μπώ και ελπίζω όλοι να είστε καλά...
    Η κατάσταση έχει ξεφύγει και ζητώ την βοήθειά σας στο εξής:
    Διαιτολόγο και Pilates (κανονικό και όχι γιαλαντζί) σε περιοχές όπως Πειραιά, Νίκαια, Κορυδαλλός κλπ

    ʼν κάποιος ξέρει άς μου απαντήσει....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κοκό μου,δεν ξέρω δυστυχώς να σου απαντήσω σ'αυτό που ρωτάς,αλλά έχω να σου πω
    πως από τις 9 Φεβρουαρίου που είχες να μπεις(ναι,σε παρακολουθώ)η απουσία σου ήταν αισθητότατη!
    Ελπίζω να βρίσκεσαι σε καλή διάθεση,να σε βλέπουμε αλλά και να σε διαβάζουμε πλέον πιο συχνά!
    Εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις και όντως να σε βοηθήσει!Καλή δύναμη στην προσπάθεια σου!Φιλάκια!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Ούτε εγώ ξέρω κάποιον αλλά ίσως θα μπορούσες να βρεις σε κάποια ένωση/σύλλογο διαιτολόγων στο internet. Επίσης, θα μπορούσες να απευθυνθείς και στο κέντρο ΑΝΑΣΑ το οποίο βρίσκεται στη Λ. Συγγρού.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    36
    Γειά σας κορίτσια και ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας....Nadine....η διάθεση είναι αντιστρόφως ανάλογη με τα κιλά....τα οποία έχουν πάρει την ανιούσα και η διάθεση την κατιούσα.....Ειλικρινά με βαρέθηκα! Είπα μήπως βρώ κανένα πανεπιστήμονα για να με αναλάβει μετά απο πολλές αποτυχημένες προσπάθειες αλλά φεύ (σάν την διαφήμιση - ΄έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δέν γίνεται τίποτα΄ψάχνω τον αντίστοιχο τύπο που θα μου πεί με τί ultrex να λουστώ μπάς και βρώ ηρεμία)
    ΔΛΔ σε αντίθεση με το μοτο σου - je peux faire rien (ξεσκονίζοντας τα γαλλικούλια)

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34
    Καλησπέρα,
    δεν ξέρω αν σε βολεύει από Πειραιά αλλά εγώ πήγαινα στο Studio Pilates στο Π. Φάληρο (http://www.pilates-art.gr/contactus.html) το οποίο ήταν super. Δυστυχώς μετακόμισα στα βόρεια προάστεια και σταμάτησα.
    Ελπίζω να σε βοήθησα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by koko
    Γειά σας κορίτσια και ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας....Nadine....η διάθεση είναι αντιστρόφως ανάλογη με τα κιλά....τα οποία έχουν πάρει την ανιούσα και η διάθεση την κατιούσα.....Ειλικρινά με βαρέθηκα! Είπα μήπως βρώ κανένα πανεπιστήμονα για να με αναλάβει μετά απο πολλές αποτυχημένες προσπάθειες αλλά φεύ (σάν την διαφήμιση - ΄έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δέν γίνεται τίποτα 'ψάχνω τον αντίστοιχο τύπο που θα μου πεί με τί ultrex να λουστώ μπάς και βρώ ηρεμία)
    ΔΛΔ σε αντίθεση με το μοτο σου - je peux faire rien (ξεσκονίζοντας τα γαλλικούλια)
    ʼμα τον βρεις αυτόν τον πανεπιστήμονα,σφύρα κλέφτικα και κατά δω,Κοκό μου!Αλλά ελπίζω να κινείται στο χώρο του αφρόλουτρου
    κι όχι του σαμπουάν,γιατι με τα μαλλάκια μας παράπονο δεν έχουμε...Πωπω!Φαντασίωση τώρα:τρώς ό,τι θέλεις,κάνεις ένα ντουσάκι μετά και Κυρία!
    Αν εσύ σε βαρέθηκες,εμείς εδώ σε έχουμε περί πολλού και μας λείπεις!Εμείς γιατί να σε στερούμαστε,μου λες;Στερούμαστε τόσα και τόσα,δε μας λυπάσαι;
    Και να μην ακούω χαζά τύπου δεν μπορείς!Δεν έχουμε την πολυτέλεια να στέλνουμε αρνητικά μηνύματα στο σύμπαν...Μπορείς και παραμπορείς!
    Δεν είσαι σαν τους άλλους,τους πολλούς,ούτε εσύ κι αυτό έχει και το τίμημα του!Οκ,σε πήρε λίγο από κάτω,δε μιλάμε τόσο καιρό,αλλά μέχρι εδώ!
    Απαγορεύεται πιο κάτω να πας...Μονόδρομος το πάνω και με μόνο στόχο την εξώσφαιρα,όχι τροπόσφαιρα και ψιλικατζούρες...
    Λοιπόν,προς συμμόρφωση και τιμωρία σου θα λες κάθε μέρα: "KOKO PEUT TOUT FAIRE ET CHAQUE JOUR ELLE LE FAIT!"
    Εξάλλου,είσαι μια περήφανη,πετυχημένη,ξεχωρι στή Κοκό!Δεν είσαι τυχαία,εσύ!



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •