εχω ή οχι προβλημα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2

    εχω ή οχι προβλημα?

    δεν εχω καποιο προβλημα με το βαρος μου και γενικα ουτε θερμιδες μετραω ουτε βουλιμικη ουτε τιποτα απο αυτα....τι θεμα ειναι οτι τρωω μονο ορισμενα φρουτα και λαχανικα,αρκετα γλυκα(απο αποψη ποικιλιας),μακαρονια και γενικα ετοιμα φαγητα ενω τρωω μονο μια φορα το 3μηνο περιπου ψαρι ή οσπρια ΄ή γενικα οτι θεωρητε υγειηνο και εχω 3 χρονια να φαω λευκο ή κοκκινο κρεας....το οτι τρωω πολυ επιλεκτικα ειναι διατροφικη διαταραχη?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2
    στην πρωτη σειρα εννοω "ουτε βουλιμικη ειμαι" και αργοτερα "το θεμα" οχι "τι θεμα"...λαθη βιασυνης

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Γεια σου Χριστίνα! Για ποιο λόγο αποφεύγεις το κόκκινο και το άσπρο κρέας; Δε σου αρέσει ή υπάρχει κάποιος άλλος λόγος; Αυτό που περιγράφεις δε μου ακούγεται ανησυχητικό, αλλά δε γνωρίζω τι ποσότητες τρως ούτε πώς ακριβώς είναι οι διατροφικές σου συμπεριφορές. Αλλά από τη στιγμή που έχεις λόγο να ανησυχείς μήπως έχεις κάτι, τότε σε συμβουλεύω να πας σε κάποιον ειδικό να τον ρωτήσεις. Δεν έχεις να χάσεις κάτι, το πολύ πολύ να σου πει πως όλα είναι ok και να σε καθησυχάσει!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •