ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    49

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

    ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ.ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ .ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ=ΟΤΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ=OOPS THE LINK IS BROKEN ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ .
    ΕΛΑ ΡΕ ΝΑΝΤΙΝ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Μαναράκι μου,μακάρι να ήξερα απ'αυτά να σε τακτοποιούσα!
    Φοβάμαι πως μόνο ο NikosD. έχει τα μέσα να σε βοηθήσει...Ελπίζω να δει το μήνυμα σου.Μήπως να του έστελνες u2u ?
    Αυτό μου συνέβαινε κι εμένα μερικές φορές σε άλλο link,αλλά δεν κρατούσε πολλές μέρες...Ελπίζω να είναι και σ'εσένα παροδικό...
    Εννοείται πως κι εμείς δε θέλουμε να σε χάσουμε από κοντά μας!Θα ρωτήσω και το Κατερινάκι άμα ξέρει,μόλις το πετύχω στο msn...
    Κάτι θα κάνουμε,κύριε πρέσβη μας,δεν μπορεί...Μη μου στεναχωριέσαι...Η τεχνολογία που μας ένωσε δε νοείται να μας χωρίσει...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    49
    ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ Σ/Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Να μην το μάθω καλύτερα...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ντορέττα μου,το σοφό μας Κατερινάκι σου έχει προτάσεις-λύσεις για το πρόβλημα σου...
    Ίσως δεν το δεις που το έγραψε σ'ένα άλλο τόπικ,όπου είχες πρωτοθίξει το πρόβλημα,οπότε σου το παραθέτω:

    Originally posted by Katherine

    Καλησπερα,
    εαν πας να μπεις απο καποιο λινκ που ενδεχομενος να εχεις κανει copy-paste μαλλον λειπουν γραμματα, εαν πας μεσα απο το site επευθειας και στο λεει αυτο τοτε μπες απο αλλο η/υ μεσα στο forum κανονικα και κανε copy τη διευθυνση και paste σε ενα email και στειλε το στο δικο σου mail οταν πας σπιτι ανοιξε το email και προσπαθησε να μπεις απο εκει, εαν εχεις παλι προβλημα κανε ενα ελεγχο το anti virus σου κλειστο και ξαναπροσπαθησε ή μεσα απο το πινακα ελεγχου του η/υ στις επιλογες internet εαν το επιπεδο ασφαλειας ειναι υψηλο κατεβασε τα ολα στο μεσαιο και ξαναπροσπαθησε!!
    GOOD LUCK
    Ελπίζω να την βρήκες τώρα τη λύση και να μη σε χάνουμε από παρεάκι μας ούτε τα Σαβ/κύριακα!Φιλάκια!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    142
    hello, εσυ θα βαζεις παντα το http://www.eatingdisorders.gr/forum/ οποτε δεν θα συναντας προβλημα.

    Αυτο με τις επιλογες internet που λεει η Κατερινα δεν παιζει, γιατι ειναι trusted site.
    Οσο για το καημενο το antivirus, ιους βρισκει και κανενα spyware.
    Φανταζομαι θα εννοουσε το firewall αν και παλι ειναι ακραια περιπτωση να συζητησουμε.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    Με τη καλη κουβεντα στο στομα εισαι!! τσ στ τσ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •