μαλλον χρειαζομαι βοηθεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2

    μαλλον χρειαζομαι βοηθεια

    γεια σας.ειμαι καινουριο μελος αλλα βετερανος υπερβαρη.θα ελεγα οτι παλευω με το βαρος μου αλλα μαλλον εχω εγκαταλειψει καθε προσπαθεια το τελευταιο διαστημα.ελπιζω στην υποστηριξη που μπορει να μου προσφερει η κουβεντα μεταξυ μας.φιλια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Οκ,θα είναι το μυστικό μας αυτό!Σσσσσς!
    Στην πορεία μας λες λεπτομέρειες για σένα,το στόχο σου,τι σχέδιο έχεις...
    Αν τρώγοντας έρχεται η όρεξη,ίσως συμμετέχοντας εδώ κόβεται...(Εμένα,μη με ρωτάς!Τίποτα δε μ'αγγίζει!)
    Καλώς σε βρίσκουμε λοιπόν,Victoria Secret κι εδώ είμαστε να τα λέμε...Φιλάκιααααα

  3. #3
    Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    27
    Καλωσήρθες,
    Σε καλωσορίζει ένα επίσης νέο μέλος, μετράω μόνο λίγες μέρες στο forum, που είναι στη δικιά σου θέση πολύ καιρό τώρα. Πίστεψε με θα δεις τεράστια διαφορά και θα βρεις μεγάλη υποστήριξη εδώ. Μιλάς με άτομα που μπορουν να σε καταλάβουν και αντιμετωπίζουν το φαγητό με τον ίδιο τρόπο που το αντιμετωπίζεις και εσύ, Τώρα είναι στο δικό σου χέρι να δεκτείς τη βοήθεια και να τη χρεισημοποιήσεις!
    Πολύ καλή δύναμη!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    secret καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου
    οτι θελεις θα το συζηταμε απο εδω....

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    6
    Γεια σου Secret!!!
    ΔΕ ΘΕΛΩ ΗΤΤΟΠΑΘΕΙΕΣ!!! Δυστηχώς για εμας που λατρεύουμε το φαγητό είναι δύσκολο να ... κρατιόμαστε!
    Εγώ έχω περάσει νευρική ανορεξία πριν κάποια χρόνια, μετά καπάκια μου κατσε βουλιμία...γενικά έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά με αυτό το θέμα και με ψυχολογικό πόλεμο ακόμα και απο τη μητέρα μου!!! Επειδή εκανα χορό μου είχανε σπάσει τα νεύρα με αυτό το θέμα.
    'Ο,τι χρειαστείς θα σε βοηθήσουμε όπως μπορούμε!
    Πες μας όμως περισσότερες λεπτομέριες. Βάρος, ύψος και στόχο για να έχουμε μια εικόνα. Εγω π.χ πρέπει να χάσω 15 κιλά. Είμαι 1.63 και είμαι 73 κιλά.

    Με την ευκαιρία του μηνύματος αυτού να ζητήσω συγνώμη απο τα κορίτσια μου που καθυστερώ τις συνταγές για τον μουσακα light και τον κορμό χωρίς βούτυρο και ζάχαρη!!!

    Φιλάκια σε όλους και ειδικά στην Secret που μου στεναχωριέται!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    χα το ψιλιάστηκες οτί θα έτρωγες κράξιμο φλόκο ε? πανούργα άσε την ψυχολογική υποστήριξη στα άλλα τόπικ και έλα πίσω στο δίκο σου και μολόγα τις συνταγές γιατί έσυ μας έκανες κουρέλια.. ο θεός βλέπει που έλεγε και η γιαγιά μου

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    secret welcome and good luck

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Καλώστο το ψιθυράκι μας το μυστικό!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα βρεις συμπαράσταση,βοήθεια,ανέβα σμα εδώ,θα βρεις και πληροφόρηση και άρθρα,θα δεις!Μη βιάζεσαι,το σαγόνι ψηλά,πάμε για ενημέρωση,αναδιοργάνωση,αι σιοδοξία μέσα από γνώση του προβλήματος μας και ψάξιμο των λύσεων.Σε φιλώ!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    1
    Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νέο μέλος. Θα ήθελα την άποψη σας για το δικό μου θέμα. Πρίν απο ενάμιση χρόνο τελείωσα χημειοθεραπευτική αγωγή η οποία μου "αλλαξε τα φώτα" και μου πρόσθεσε 20 και κάτι κιλά.Το πρόσθετο βάρος δεν προήλθε τόσο απο τις θεραπείες όσο απο τα βουλιμικά σοκ που πάθαινα.
    Εδω και 4 μήνες με παρακολουθεί ιατρός διατροφολόγος και πρέπει να πω οτι εχω ξεπρηστεί αρκετα και εχω χάσει 3-4 κιλά. Ωστόσο τον τελευταίο καιρο αισθάνομαι οτι εχω "κολλήσει". Πήρα εκχυλισμα πρασινου τσαγιού και παράλληλά με αυτό πίνω αρκετό νερο. Αλλά και πάλι αισθάνομαι οτι εχω κολλήσει ενω παράλληλα αντιμετωπίζω μικρά προβλήματα δυσκοιλιότητας.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •