ΔΙΑΙΤΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    129

    ΔΙΑΙΤΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ!!!

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ-τρώμε απ΄όλα και κάνουμε την πάπια

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-Αφού την κάνουμε ταράτσα, πιάνουμε την κοιλιά μας κι αναφωνούμε "Ωχ Παναγιά μου!"

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΝ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΩΝ-Ένα χαπάκι κάθε 8 ώρες μαζί με μια κουταλιά νερό. Τίποτε άλλο. Πολύ αποτελεσματική δίαιτα. Σε μια-δυό βδομάδες θα πετάτε αλαφροίσκιωτοι. Θα σας παίρνει ο αέρας όταν φυσάει κλπ. Σύσταση να μην την κρατήσετε πάνω από μήνα γιατί θα αναληφθείτε (χωρίς επιστροφή) στους ουρανούς.

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΑΣ- Δύο μπανάνες το πρωί, μία μπανάνα για κολατσιό,δύο μπανάνες για μεσημέρι, δύο μπανάνες το απόγευμα για γλυκό, και μία μπανάνα για βραδυνό. Προτείνεται και η αγορά/ενοικίαση τροπικών δέντρων για να μπορείτε να ανεβαίνετε όποτε νιώθετε την ανάγκη,αφού θα αρχίσετε να νιώθετε σαν μαιμού

    ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΓΚΕΙ-΄οπως πριν, αλλά όπου μπανάνες διάβαζε αγγούρια

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ-Το πρωί τρώμε ένα βρεττανικό πρωινό,αυγά τηγανιτά, λουκάνικα,ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδες, κρουασάν,γάλα,καφέ,φρούτα,δ ημητριακά. Ύστερα κάνουμε τρεις ώρες ιππασία. Το μεσημέρι τρώμε ένα αρνί ψητό της σούβλας,ενα γουρουνόπουλο με πατάτες στο φούρνο και για γλυκό τούρτα σοκολάτα με σαντιγύ. Αμέσως μετά κάνουμε τέσσερεις ώρες ιππασία. Το βράδυ χτυπάμε οχτώ σουβλάκια τυλιχτά με απ΄όλα με πέντε μερίδες τηγανιτές πατάτες και ακολουθούν άλλες τρεις ώρες ιππασία. Εξακολουθούμε το πρόγραμμα για μία εβδομάδα. Στο τέλος, ΤΟ ΑΛΟΓΟ θα έχει χάσει πάνω από είκοσι κιλά!

    ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΔΙΑΙΤΑ- τρώμε μερικά φρούτα και λαχανικά (ΜΕΤΑ τη γαλοπούλα,το ρολό κοτόπουλο, τη χοιρινή,το φρικασέ,το σουφλέ,την καρμπονάρα,τους λαχανοντολμάδες, τις δίπλες, το μπακλαβά, τα 31 μελομακάρονα και τους 63 κουραμπιέδες. )Κάνουν πολύ καλό και βοηθούν στην αύξηση των καύσεων. Και για το βράδυ ένα γιαουρτάκι μηδέν τοις εκατό (μετά το ρεβεγιόν).Συνοδεύουμε με άφθονες ποσότητες ρετσίνας Μεσογείων!

    ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ- Αρχίζουμε τη Δευτέρα το πρωί με ένα σκέτο καφέ. Το μεσημέρι τρώμε στη δουλειά ένα σκέτο σάντουιτς με γαλοπούλα. Η δίαιτα τελειώνει το ίδιο βράδυ κατόπιν ωρίμου αποφάσεως μας ότι δεν αντεχουμε άλλο,οπότε ακολουθεί πλούσιο δείπνο σε ταβέρνα

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ-σφάζουμε ένα βόδι, κερνάμε τα "παχιά μεριά" στο Δία και χλαπακιάζουμε όλο το υπόλοιπο μαζί με άφθονες ποσότητες οίνου

    ΚΡΗΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ-τρώμε...τόν πόδα μας! 100% δεν παχαίνει

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΗΣ ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΤΕΗΛΟΡ- Παντρευόμαστε τον διαιτολόγο

    ΔΙΑΙΤΑ ΜΕ ΣΕΞ- ίσως μακράν η καλύτερη

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-Αυστηρή διαιτα! Κάνουμε όρεξη για όταν βγούμε πρωθυπουργοί!

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟΠΛΑΣΤΩΝ-Τρώμε τα πάντα εκτός από μήλα.Δυστυχώς την έσπασαν!

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΝ ΚΙΝΕΖΩΝ ΠΡΩΤΟΠΛΑΣΤΩΝ- Τρώμε το φίδι!

    ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΝ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΔΩΝ- Δεν είναι ακριβώς δίαιτα, απλά μπροστά στον υπολογιστή ξεχνάμε το φαί, τον ύπνο,τις κοινωνικές συναναστροφές και άλλα παρόμοια ασήμαντα πράγματα!

    ---------------------------
    ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΔΙΑ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    Τη διαιτα με λαχανοσουπα ξεχασες οπου ολη μερα τρως η μαλλον πινεις σουπα και ολο το βραδυ εισαι ΝΤΑΟΥΛΙ.....χε χε...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    142
    Χεχε. Ωραιο.
    Ψηφιζω διαιτα του σεξ και διαιτα των κουμπιουτεραδων!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    Τεινω να συμφωνισω...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Γέλασα πολύ με τη δίαιτα της Ιππασίας!Το δόλιο τ'άλογάκι...
    Η μόνη που έχω εφαρμόσει κι όντως πιάνει είναι η τελευταία,των κομπιουτεράδων.
    Όσο γι'αυτή του σεξ...αχ!βαχ!Ακούγεται πολύ δελεαστική και θερμιδοκαύτρα,αλλά δυστυχώς χρειάζεται και συνεργάτη,
    λίγο τεμπελη βέβαια για να μην έχουμε πάλι την κατάληξη της δίαιτας της ιππασίας κι αδυνατίσει πάλι το άλογο αντί για μας!
    Όχι πως θεωρώ άλογα τους σημερινούς άντρες,προς Θεού!Ο παραλληλισμός αφορά το αδυνάτισμα κι όχι την εγκεφαλική σας ικανότητα!
    Αν είναι ποτέ δυνατόν...Παρεμπιπτόντως,αν κάποιος άντρας ενδιαφέρεται να με λατρεύει,προσφέρομαι να τη δοκιμάσουμε,να σας πω αποτελέσματα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    129
    Ναντινάκι μου τις έχω κάνει όλες τις παραπάνω δίαιτες (σχεδόν, άλογο δεν μου βρισκότανε ποτέ κι ούτε κούκλος διαιτολόγος!) κι ακόμα περισσότερες, αλλά αδύνατη ΔΕΝ είμαι! Η του σεξ, καλή, δεν λέω, αλλά θερμιδοκαύτρα οχι. Τουλάχιστον όχι όσο θεωρείται. ΄Ασε που μετά σηκώνεσαι με μιά όρεξη....που και νά χεις χάσει εκατό θερμίδες-λέμε τώρα- τις παίρνεις στο τριπλάσιο! Γαμώτο!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    142
    Μα αμα ειναι καλο το σεξ, δεν σηκωνεσαι με τιποτα μετα.... Κουραγιο ουτε για κουβεντα. Υπνοςςςςςςς! Χεχε.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πόσα ξέρεις εσύ,υπναρά μου!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    142

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    μα αυτό με τον ύπνο τ πράμα ρε παιδί μου... όλοι οι άντρες το ίδιο και με την φιλαμορμονική της κέρκυρας όταν πήγα όλοι κοιμήθηκαν μετά και με τον ΠΑΣ γιάννενα τα ίδια και με τον ολυμπιακό βόλου .. ύπνος και κει μετα.. μόνο με τη skoda ξάνθη όταν πήγα δεν κοιμήθηκαν όλοι άλλα δεν μετράει, ήταν καρναβάλι και έιχε φασαρία

  11. #11

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    αααααααααα μάυτον δεν πήγα μεχρι να μου την πέσει κοιμήθηκα εγω!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    AVE HOPA! Οι εραστές σου σε χαιρετούν!



  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    ο μπροστά από αριστερά είναι πιο γυναίκα κι απο μέναμα τι ξενέρα είναι αυτή? χάθηκε ένας βερόν? ένας κονσεισάο? christiano ronaldo βρε αδερφέ . .

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Αχ!Ως και πόλη ονόμασαν από σένα οι...ευεγερτημένοι άντρες κάτοικοι της : HOPA!
    Και με αστεράκι παρακαλώ!Φαντάσου πόσο τους περιποιήθηκες!Αχ!Πλανεύτρα γυναίκα!



Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •