`θα ηθελα τη γνωμη σαs......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    13

    `θα ηθελα τη γνωμη σαs......

    Καλησπερα,τοσουs μηνεs σαs διαβαζω και σημερα επιτελουs μπορεσα να επικοινωνησω μαζι σαs.Εχω κι εγω προβλημα με το βαροs μου.Στιs 3-5 προκειται να υποβληθω σε RNY στην Πατρα,με τον καθηγητη **** .Εχω μεγαλο πολεμο απο τουs δικουs μου,γιατι φοβουνται,αλλα δεν κανω πισω.Το εχω αποφασισει.Εχω ΒΜΙ 49,και τα κιλα μου εχουν αρχισει να μου δημιουργουν προβληματα,μεση,απνοιεs,κατ αθλιψη κτλ.Εχω 2 παιδια,η κορη μου ειναι 23 και ο γιοs μου στα 4. Η κορη μου θαρθει μαζι μου στην Πατρα.Παιδια θα ηθελα τη γνωμη σαs,οποια κι αν ειναι αυτη,και ιδιαιτερα αν καποιοs απο εσαs εχει χειρουργηθει στο Ριο.Νομιζω καποιοs Στελιοs ειχε κανει εκει,και καποια ΜARGARET ετοιμαζοταν να παει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Καλώς ήλθες!


    Μολονότι δεν έχω πρόβλημα βάρους και δεν έχω ιδίαν πείρα επί του θέματος,γνωρίζω εκ των έσω κάποια στοιχεία για τον κο Καλφαρέντζο και την ομάδα του.

    Σε διαβεβαιώ,πως έχει τεράααααααααστια εμπειρία επί του θέματος και είναι ένας εξαιρετικός επιστήμονας έχοντας πάρα πολλές επεμβάσεις αντιμετώπισης παχυσαρκίας στο ενεργητικό του.Η ομάδα του είναι πάρα πολύ καλή και χειρουργεί συνεχώς με την τεχνική RNY.Eπίσης,είναι και πολύ καλός σαν άνθρωπος και θα σου λύσει όλες σου τις απορίες περί του θέματος.

    Προσωπικά,πιστεύω, με βάση από αυτά που έχω ακούσει από άτομα που εργάζονται στο νοσοκομείο ή τον είχαν καθηγητή στα μαθήματα της χειρουργικής πως είναι ένας από τους καλύτερους χειρουργούς που έχει το νοσοκομείο του Ρίου.

    Καλή δύναμη και επιτυχία!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    13
    Kλεανθη,σ ευχαριστω για την απαντηση.Η αληθεια ειναι πωs ψιλοφοβαμαι λιγο,δεν ειμαι κοριτσακι,ειμαι 38 χρονων,αλλα δεν εχω κανει ποτε χειρουργειο.Εχω ακουσει καποια καλα λογια για τον γιατρο,οταν πηγα στο ραντεβου ενημερωσηs στην Πατρα.Απο κει και περα οτι διαβαζω απο ολουs εσαs και τοσο καιρο δεν μπορουσα να επικοινωνησω μαζι σαs γιατι ειμαι και ασχετη με τουs υπολογιστεs.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    13
    Kλεανθη σε ευχαριστω για την ενημερωση.Οποιοs αλλοs γνωριζει η εχει χειρουργηθει απο τον ***** παρακαλω αν θελει αs με διαφωτισει καπωs.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    ririko γραψε στο τοπικ "εγχειρηση για την αντιμετωπιση της παχυσαρκιας", απο εκει θα σε διαβασει ο στελιος και θα σε κατατοπίσει πλήρως.....
    καλή επιτυχια και ολα θα πάνε καλά.
    και εγω εχω κάνει εγχειρηση sleeve στην Θεσσαλονίκη και ειχα τετοια προβλήματα με την οικογένεια μου λιγο πριν την κάνω αλλα τώρα ολα καλά

  6. #6
    Paidia kalimera,
    xthes anakalupsa tin uparksi sas kai ekana loggin. exei kapoios apo esas sunergastei me ton Kurio ******? Kamia pliroforia gia gastriko maniki?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    καλαμερα pinocchio εγω εχω κανει πτυχωση στον *****.. και αλλα ατομα
    εχουμε κανει σχετικο ποστ.. ολικη πτυχωση στομαχου
    εγω εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη και το ιδιο και τα παιδια που το εκανες πολυ νωριτερα απο εμενα και κοντευουν τα φτασουν τον στοχο τους!!
    την δευτερα εχω συναντηση μαζι της την πρωτη μετα απο εναμιση μηνα χειρουργει
    τωρα για το μανικι που θελεις.. το sleeve δλδ νομιζω πως ειναι εξισου ευχαριστημενοι οσοι το εκαναν!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •