ΝΙΩΘΕΤΕ ΜΟΝΟΙ.....? - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 116 of 116
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Kακα τα ψεματα παιδια.Οσο περνανε τα χρονια τοσο η ζωη δυσκολευει.Οσο περνανε τα χρονια πχ τοσο πιο πολλα αγαπημενα και κοντινα προσωπα θα χανεις, ειναι η φυσικη εξελιξη.Και αλλα πολλα.Ποσο βλακας νιωθω που οταν ημουν παιδι ηθελα να μεγαλωσω γρηγορα...

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by Constance
    Kακα τα ψεματα παιδια.Οσο περνανε τα χρονια τοσο η ζωη δυσκολευει.Οσο περνανε τα χρονια πχ τοσο πιο πολλα αγαπημενα και κοντινα προσωπα θα χανεις, ειναι η φυσικη εξελιξη.Και αλλα πολλα.Ποσο βλακας νιωθω που οταν ημουν παιδι ηθελα να μεγαλωσω γρηγορα...
    συμφωνω απλα αυτο που με ποναει πιο πολύ ειναι οταν ατομα που αγαπω δεν κανουν κατι για τον εαυτό τους.
    παντως ειμαι σε φαση που περιμένω να περασει το καλοκαιρι κ μετα αν βρω δυναμη θα φυγω απο ολους.θα αποστασιοποιηθω πως το λενε.ελπιζω μονο να καταφερω να μεινω μονη μου.

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    granita μου στο ευχομαι να τα καταφερεις, και να κανεις γενικα οτι θελεις για τη ζωη σου.Πρεπει να σε θελει και η τυχη, μακαρι να εισαι απο τους τυχερους.

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    ναι ουυυυυυυυυυ!!!!!!!πολύ τυχη!!!!!

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Constance
    Ποσο βλακας νιωθω που οταν ημουν παιδι ηθελα να μεγαλωσω γρηγορα...
    Ολες οι φασεις της ζωης ειναι ωραιες εκτος απο την τριτη ηλικια...

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Θα ηθελα να πω ενα ευχαριστω στα κοριτσια του φορουμ που μου εχουν σταθει στην πιο δυσκολη φαση της ζωης μου.Χωρις να εχει χρειαστει να πουμε τιποτα, οσες φορες βρισκομαστε ξεχνιεμαι.Την ιδια στιγμη που φιλοι και γνωστοι ηταν διπλα μου μονο τις πρωτες μερες και τωρα βλεπω μια σιωπη απο ολους, ουτε καν ενα τηλεφωνο.Να ειστε ολες καλα πραγματικα.:)

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    ειναι που συζηταμε για σοβαρα θεματα για αυτο!θερμιδες,ρουχα,εκπτωσ� �ις και που θα γιορτασουμε την επιτευξη του στοχου της καθεμιας κλπ κλπ.χιχι

    Constance μου εισαι αστερακι,ειμαι σιγουρη οτι απο δω κ περα μονο καλυτερες μερες ερχονται.τα ασχημα ειναι πισω!

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Ειναι κι αυτα ενας τροπος να ξεχαστω και με βοηθανε οι ασχετες συζητησεις πολυ.Ευχαριστω γρανιτα μου!Προσπαθω να το πιστεψω κι εγω οτι οτι κακο εγινε εγινε και δε θα γινει τιποτε αλλο.Μακαρι!

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    εννοειται!μην ανησυχεις,ολα καλα θα πανε!αντε να παμε κ για κανα μπανιο..απ τα μερη μου επιτελους!!!!!!χιχιχι

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Nαι ναι!Μπανακι!Να κανω κι εγω κανενα μπας και σπασει η ασπριλα μου.:P

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    ναι αντε κανονιστε να παμε ολες μαζι!σαββατοκυριακο βεβαια γιατι δουλευω.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •