ΝΕΟΙ ΣΤΟΧΟΙ!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    να ξεκινήσεις και ότι και να χάνεις πολύ καλά θα νοιώθεις...καλή αρχή!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    90
    Από τον Μάρτιο ώς σήμερα έχω χάσει σχεδόν 5 κιλά, το ένα με προσεκτικότερη διατροφή και τα 4 λόγω τρεξίματος και κακής ψυχολογίας (την ξέρετε την ιστορία με τη μαμά μου). Ξεκίνησα λοιπόν περίπου 65-65,5 και τώρα είμαι 61. Στόχος μου τα 55. Βαφτίζω και μια πιτσιρίκα σ' έναν μήνα κι ελπίζω να χάσω ακόμη 1-2 κιλό ώς τότε...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    Νεος Στόχος
    Τον Ιούλιο παντρέυεται μια φιλενάδα μου κ ο στόχος είναι να πάω με δικό μου φόρεμα. Οπότε για να χωρέσω πρέπει να πέσω από τα 70....
    οποτε νέος και πρώτος στόχος τέλη Ιούλη 68 (περίπου) κιλά

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    Λοιπον το καλοκαιρι ειμουν 112 κιλα, με διαιτα και λιγακι Gilli diet κατεβηκα στα 105.
    Σημερα (06 Μαιου 2009) μετα απο πτυχωση στομαχου στις 12/02/09 ειμαι στα 88 κιλα,
    θελω τον Ιουνιο να φτασω στα 84-85 κιλα και εως τα Χριστουγεννα να ειμαι 70-75 κιλα.. ως τοτε βλεπουμε .

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    207
    Πρεπει να αλλαξω και το ticker μου :P .

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    Originally posted by Katherine
    Λοιπον το καλοκαιρι ειμουν 112 κιλα, με διαιτα και λιγακι Gilli diet κατεβηκα στα 105.
    Σημερα (06 Μαιου 2009) μετα απο πτυχωση στομαχου στις 12/02/09 ειμαι στα 88 κιλα,
    θελω τον Ιουνιο να φτασω στα 84-85 κιλα και εως τα Χριστουγεννα να ειμαι 70-75 κιλα.. ως τοτε βλεπουμε .
    Βρε κοριτσούλι, με τη gilli, είχες αποτέλεσμα? σε ποσο καιρό πόσα κιλά? Θέλει η μαμα μου να αρχίσει, γιατί έχει ζαχαρο και είναι δύσκολο να κάνει διατροφή ειδική για να έχει ισοροποία και να χάσει κιλά.... Αλλά λυπάται τα λεφτά αν δεν εχει αποτέλεσμα...

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    5
    geia sas..... thelw na xasw kapoia kila alla de mporw.... den exw to kouragio.... sunexeia paraggelnw kai eimai k exarthmenh stis krepes k sta goodys

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    5
    Καλησπέρα σε όλους .... καινούρια στην παρέα σας... παλιά καραβάνα ωστόσο στις δίαιτες... τόσο για αδυνάτισμα όσο και για πάχυνση... βλέπετε στον ορισμό του φαινομένου γιο-γιο στο λεξικό του μπαμπινιώτη κανονικά θα έπρεπε δίπλα να υπάρχει και η φωτογραφία μου... Κατα καιρούς έμπαινα στην διαδικασία δίαιτας για τον φίλο μου, για τον γάμο που έπρεπε να πάω, για τις διακοπές, για να βρω δουλειά, για να μην γκρινιάζει η μαμά, για να ... για να.... για να ..... 'Οτι και αν ξεκινούσα... πάντα μα πάντα από την στγμή που το πετύχαινα... ΠΑΝΤΑ ξανακυλούσα... Αυτό που συνειδητοποιήσα και που πραγματικά με τρόμαξε... είναι ότι ΠΟΤΕ μεχρι τώρα δεν ξεκίνησα κάτι για τον απλούστατο λόγο ότι αυτό ουσιαστικά θα με έκανε εμένα να νοιώθω καλά... θα με έκανε να νοιώθω σίγουρη και βέβαιη για τον εαυτό μου... όχι σαν επιβεβαίωση του εγωισμού αλλά σαν ηθική ικανοποίηση... ότι για πρώτη φορά δεν κάνω κατι για να ζητήσω την επιβεβαίωση και τα μπράβο στα μάτια των άλλων... θέλω αυτή την σιγουριά να την αντλήσω πό μέσα μου... χωρίς deadline...χωρίς όρια και φινάλε... Μόνο έτσι θεωρώ ότι μπορεί να επιτευχθεί ο οποιοσδήποτε αριθμητικός στόχος.... Δεν θέλω να πιάσω τα 58 κιλά που γράφω....δεν με νοιάζει... ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ.... οχι για να αρέσω... όχι για να αποκομίσω κάτι ή για να κλέψω κάποιες εντυπώσεις .... απλά.. για να ειμαι ΕΓΩ ΚΑΛΑ...

  9. #24
    Αγαπημένο gioulaki...μέσα από αυτά που έγραψες βρήκα ένα κομμάτι του εαυτού μου γιατί και εγώ έτσι ακριβώς αισθάνομαι. Έχω βάλει και έχω χάσει και εγώ κιλά πολλές φορές είτε γιατί έπρεπε να πάω κάπου είτε γιατί ήθελα να κλέψω τις εντυπώσεις όπως γράφεις και εσύ αλλά ποτέ μα ποτέ δεν κατάφερα να μείνω σε εκείνα τα κιλά ...Τώρα δεν αναζητώ τα καλά σχόλια των άλλων και σε τελική ανάλυση δεν με ενδιαφέρει αν οι άλλοι έχουν προσέξει πως έχω χάσει κιλά φτάνει που το ξέρω εγώ, που νιώθω εγώ καλά με αυτό που βλέπω στον καθρέφτη και στην τελική αυτό έχει σημασία να κάνουμε κάτι γιατί εμείς το θέλουμε, για εμάς και μόνο για εμάς και όχι για τα μάτια του κόσμου...Σε αυτό τον αγώνα είμαι εγώ και ο εαυτός μου και κανείς άλλος...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •