ΝΕΟΙ ΣΤΟΧΟΙ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346

    ΝΕΟΙ ΣΤΟΧΟΙ!!!

    Σε αυτό το τόπικ, καλώ όσους παίρνουν μέρος στο φόρουμ και να αναφέρουν τους στόχους που έχουν βάλει!!! Ένα μικρό ημερολόγιο, που σε περικούς μήνες θα το τρέχουμε και θα γελάμε.....!!!!

    Γιατί, καλό μεν το τικεράκι, αλλά δεν έχει βασικά δεδομένα...!!!

    Ας κάνω την αρχή και όποιος θέλει ακολουθεί!!!

    Ξεκίνησα διατροφή την 06/02/09 στα 93 κιλά
    Σήμερα 05/05/09 (μετά από 3μήνες, όχι όμως και τόσο σωστής διατροφής, με τη βοήθεια των χαπιών lipotox για 13 μέρες στην αρχή και lipotox χαπιων και φακέλων την τελευταία βδομάδα) είμαι στα 87.

    Απώλεια κιλών αυτούς τους 3 μήνες = 6 κιλά

    Πρώτος στόχος Ιούνιος 2009 να φτασω 80-82
    Δεύτερος στόχος Αύγουστος 2009, τα 75 κιλά...
    Τελικός στόχος να φτάσω μέσα στο χειμώνα τα 69 με 65 κιλα...

    Ραντεβού τον Ιούνιο, με το πρώτο αποτέλεσμα

  2. #2
    Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    43
    Γεια!Ξεκίνησα διατροφή την1 μαρτίουτου2009στα 86 κιλά.Τώρα είμαι 80,5 και πολύ κουρασμένη και απογοητευμένη!Περίμενα πιό γρήγορη απώλεια και η αλήθεια είναι ότι είμαι ένα βήμα πριν την παραίτηση!
    Στόχος εάν αντέξω να φτάσω τον Ιούλιο στα 68κιλά!Θεέ μου πόσο το θέλω!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    Originally posted by efi2
    Γεια!Ξεκίνησα διατροφή την1 μαρτίουτου2009στα 86 κιλά.Τώρα είμαι 80,5 και πολύ κουρασμένη και απογοητευμένη!Περίμενα πιό γρήγορη απώλεια και η αλήθεια είναι ότι είμαι ένα βήμα πριν την παραίτηση!
    Στόχος εάν αντέξω να φτάσω τον Ιούλιο στα 68κιλά!Θεέ μου πόσο το θέλω!
    γιατι βρε κοριτσακι απογοητεύεσαι?
    6 κιλα σε 2 μηνες είναι καλα για αρχή πιστεύω!!!!συνεχισε δυναμικά και μη και τα παρατήσεις εεεεεε!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    132
    ναι efi μου συνεχισε..παντα θα'χουμε τα πανω κ τα κατω στη διαθεση κ στα κιλα μας..μην απογοητευεσαι..σιγα σιγα...

    οι δικοι μου στοχοι:
    Μεχρι 25/6(τα γενεθλια μου) να'χω χασει τα υπολοιπα 8 κιλακια που πρεπει....
    Απο αυριο θα γραφτω κ θα πηγαινω γυμναστηριο(για ενα μηνα αρχικα να δω πως θα παει)
    Τα γλυκα θα τα περιορισω σε 2 την εβδομαδα

    πολλα ''θα'' εγραψα αλλα νοιωθω πολυ αχρηστη τελευταια κ θελω πολυ να τ'αλλαξω

    να πω κ τους στοχους γενικοτερα??--Θελω να περασω ολα τα μαθηματα της εξεταστικης του Ιουνιου κ μετα το Σεπτεμβρη να μη χρωσταω κανενα μαθημα
    κ να αλλαξω δουλεια επιτελους....

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    43
    Ευχαριστώ κορίτσια είστε όλες υπέροχες!Εύχομαι κι εγώ να αντέξω!Samantha είμαι σίγουρη ότι το σεπτέμβριο δεν θα χρωστάς κανένα μάθημα!Αυτά είναι τα εύκολα της ζωής!Εγώ σου εύχομαι να πετύχεις και στα δύσκολα!Τί σπουδάζεις;και τί δουλειά θέλεις να κάνεις μετά;

  6. #6
    να πω και εγω τους στοχους μου?
    αρχισα διαιτα στις αρχες απριλη και εως τωρα εχω χασει 6,5 κιλακια!! σχοχος μου λοιπον ειναι μεσα στο καλοκαιρακι να χασω αλλα 20 κιλα.. και μεχρι το επομενο απριλη να χασω αλλα 25 κιλακια και να παντρευτω τον καλο μου.. θελω να ειμαι μια κουκλα με το νυφικουλι μου,ετσι οπως το εχω φανταστει!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    ναι dx87 έτσι ακριβώς θα είναι θα τους αφήσεις όλους άφωνους!!!!!!!!!1111

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    458
    Εγώ είμαι φρέσκια σχετικά,
    Ξεκίνησα διατροφή ww στις 27/04/2009 με βάρος 74,3 κιλά.
    Πρώτος στόχος να χάσω το 10% του βάρους μου δηλαδή να φτάσω τα 66,8 κιλά. Ελπίζω αυτό να γίνει σύντομα. Ίσως πριν τις διακοπές μου τον Ιούλιο, εεεεε φανταστικέ μεταβολισμέ μου?????
    Τελικός στόχος τα 60 κιλά.

    Σήμερα έχω χάσει 2 κιλά.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    Originally posted by DX87
    να πω και εγω τους στοχους μου?
    αρχισα διαιτα στις αρχες απριλη και εως τωρα εχω χασει 6,5 κιλακια!! σχοχος μου λοιπον ειναι μεσα στο καλοκαιρακι να χασω αλλα 20 κιλα.. και μεχρι το επομενο απριλη να χασω αλλα 25 κιλακια και να παντρευτω τον καλο μου.. θελω να ειμαι μια κουκλα με το νυφικουλι μου,ετσι οπως το εχω φανταστει!!
    πο πο μεγαλος στοχος ο γαμος εεεε!!!
    κ εμεις λεμε του χρονου να παντρευτουμε.....!!! και θελω κ εγω μεχρι τοτε να εχω φτασει στην εικομα που φανταζομαι και να ειμαι νυφουλα κουκλιτσαααα!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    αντε ρε παιδια καλα στεφανα σε ολες!!! εγω ευτυχως θα αργησω πολυ χαχαχαχα

  11. #11
    mtsek85 καλη επιτυχια! πρεπει να τα καταφερουμε και του χρονου να ανταλλαξουμε φωτο με τα νυφικουλια μας,ε?
    θα ειμααστε και κουκλες και αδυνατισμενες!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    43
    Kορίτσια χαίρομαι που έχετε στόχους!Σας εύχομαι να τα καταφέρετε να είστε όπως ονειρεύεστε να είστε κούκλες ευτυχισμένες με τα αγόρια σας και να μην ξαναπαχύνετε ΠΟΤΕ!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    472
    Efi2 έγραψεςςς!!!
    εγώ θα γράψω τους στόχους μου την ΤΡίτη το πρωί!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki
    Posts
    229
    Στοχοι , ε?

    Λοιπόν νομίζω ότι ο μεγαλύτερος στόχος που έχω θέσει και προσπαθώ τέλος πάντων να τον κατακτήσω είναι η απελευθέρωση..απελευθέρωση από ότι τα παραπάνω κιλά που εχουν φορτώσει, απελεθέρωση από τα κάκιστα σχόλια που ακούω, απελευθέρωση του εαυτού μου, απελευθέρωση της καθημερινότητας μου, απελευθερωση απο τις τύψεις κάθε φορά που τρώω κάτι παραπάνω, απο τα συναισθήματα που νιώθω κάθε φορά που ξυπνάω χαράματα γιατί συνηδειτοποειώ ότι πάλι πέρασε μια μέρα και δεν κατάφερα τίποτα, απευλευθέρωση απο τα κλισέ, απο την μονόχνωτη κοινωνική ζωή που εγώ επιλέγω γιατί δεν νιώθω καλά εξαιτίας των κιλών μου, απελευθέρωση απο τους λόγους που με οδηγούν στο φαγητό...απελευθέρωση!!!

    Προς το παρόν το μόνο που έχω καταφέρει είναι να πάρω 6 κιλά απο τα Χριστούγεννα από το σύνολο των 22 που έχασα μετά από 1 χρόνο διατροφή..

    αλλά κάθε μέρα είναι μια νέα αρχή, κάθε μέρα πιστεύω ότι θα είναι η τελευταία χωρίς υπερφαγικά ξεσπάσματα και έτσι κάθε μέρα ξεκινάω απο την αρχή... βέβαια με αυτά και κείνα απο τότε που θυμάμαι τον ευατό μου κάνω δίαιτα..
    σε λίγες μέρες κλείνω τα 30...πέρσι στα γεννέθλια μου, μου είχα υποσχεθεί ότι του χρόνου τέτοια μέρα θα τα χα καταφέρει αλλά δυστυχώς δεν κράτησα την υπόσχεση μου και αυτό με θλίβει..

    Εύχομαι λοιπόν σε όλους να κατακτήσετε την κορυφή των στόχων σας σύντομα και με τις λιγότερες απαιτούμενες θυσίες!!!

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    12
    ειχα πει θα ξεκινησω διατροφη απο την προηγουμενη πεμπτη αλλα πειναγα λογω περιοδου!!τωρα ομως θα αρχισω.το εχω καθυστερησει παρα πολυ.λοιπον θελω να φτασω τα 55 κιλα,δλδ πρεπει να χασω 13 κιλα ακομα!καλα και 10 δεν με πειραζει..καλη επιτυχια σε ολους οσους ονειρευονται το σωμα τους καλυτερο!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •