ΧΩΡΑΝΕ ΑΛΛΑ 100+++ ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    καλησπέρα skoulikaki και καλωσόρισες. Σου εύχομαι κάθε επιτυχία στην καινούρια σου προσπάθεια. Ομολογώ πως δεν ξέρω σχεδόν τίποτε για τη μέθοδο που αποφάσισες να ακολουθήσεις, γι αυτό πες μας λίγα πράγματα να δούμε που βασίζεται. Ελπίζω να μην είναι κάτι ακραίο και στερητικό.. γιατί όσοι τα δοκιμάσαμε κάτι τέτοια μας πισωγύρισαν!
    efi2 τόσο άσχημα;;; και γω τα παίρνω τα χάπια αλλά δεν είχα τέτοια! Ίσως είναι η πρώτη αντίδραση, αλλά εννοείται πρώτα απ'όλα η υγεία..

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    3
    Καλημέρα...

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    3
    Χθες αντιμετωπισα τον εφιαλτη μου και ανέβηκα στην ζυγαρια μετα απο 10 μερες διαιτα. 2,2 Kg για αρχη. Νομίζω πως παει καλα αρκει να μην τα παρατησω παλι. Μου ειναι πολυ δυσκολο γιατι συνεχεια σκεφτομαι τα κιλα που θελω να φυγουν.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    11
    Γειά σας skoulikaki κ Eyaggelia!
    Μια φίλη μου που αντιμετώπιζε πρόβλημα με την παχυσαρκία από τα παιδικά της χρόνια, έχει 3 χρόνια τώρα (αφού έβαλε δακτύλιο) που με διατροφή κ με αρκετή γυμναστική (1-2 ώρες κολύμβηση τη μέρα) έχει καταφέρει να φτάσει τα 70 κιλά.
    Θέλει υπέρμετρη προσπάθεια να καταφέρει κανείς κάτι τέτοιο, αλλά σημασία έχει πως δεν είναι ακατόρθωτο.
    Αυτό που όπως μου είπε την ώθησε στο να πάρει την τελική απόφαση ήταν ο φόβος για την γενικότερη υγεία της, οπότε προσπάθησε κυρίως να αντιμετωπίσει το φαγητό ως φίλο -σύμμαχο στην προσπάθειά της να μην αρρωστήσει.

    Φαντάζομαι ότι μπορεί να ακούγονται σαν απλά λόγια αλλά τα αποτελέσματα του αγώνα που έκανε κ συνεχίζει να κάνει, τα βλέπει κάθε μέρα που μπορεί να περπατάει με ευκολία, να μην φοράει μακρυμάνικα το καλοκαίρι, να μην ψάχνει ερημικές παραλίες να κάνει μπάνιο κ άλλα τόσα.

    Καλή επιτυχία στις προσπάθειες κ των 2 σας! Θα τα καταφέρετε!!
    Α κ Eyaggelia, το ότι ο συζυγός σου σε αγαπάει γι'αυτό που είσαι, είναι πάρα πολύ σημαντικό, γτ δεν χρειάζεσαι να γίνεις κάποια άλλη για να έχεις την αγάπη του ή των παιδιών σου. Το να χάσεις κιλά θα κάνει εσένα να νιώθεις καλύτερα κ όχι τους άλλους.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    KALI ΔΙΝΑΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ

    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΣΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣ ΓΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •